NVP Banská Bystrica 7.5.2006,rozhodčí P.Psotný
Jezevčík dlouhosrstý standardní
Psi - tř. mladých
V1,CAJC,BOB Jas z Ostrožských jezer * 2.7.2005 SPKP 6863
Wilko v.d.Wiedewiesse-Cassia z Ostrožských jezer ch.Nedoma J. m.Struckel M.
     
Feny - tř.otevřená
V1,CAC Harmony Zukon * 16.7.2004 SPKP 6842
Gero v.d.Treuen Liebelei-Baška Mackov dvor ch.Hankoščák J. m.Šimurda P.
     
Jezevčík dlouhosrstý králičí
Feny - tř.otevřená
V1,CAC Perla Kartuš - Slovakia * 6.9.2004 SPKP 6691
Chen Kartuš - Jasmín Kartuš ch.Tászli H.a A. m.Fidrichová M.Ing.
     
Feny - tř.šampionů
V1,CAC,BOB Annie Winnie od Černé Sabinky * 3.12.2003 ČLP/JTK/66058
Winner della Canterana - Gersi od Liščího topolu ch.Vlčková Z. m.dtto
     
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí
Psi - tř.otevřená
V1,CAC,BOB,3.BIG Ximico Fa-Dy * 2.2.2004 SPKP 6661
Hill z Kozíčku - Cheryl Kartuš ch.Fidrichová M.Ing. m.dtto
     
vyloučen-vada prutu Charlie Kartuš - Slovakia * 9.9.2002 SPKP 6625
Vasco Kartuš - Slovakia - Danett Kartuš  ch.Tázsli H.a A. m.Chudý D.Mgr.
     
Feny - tř.otevřená
V1,CAC Xena Fa-Dy * 2.2.2004 SPKP 6662
Hill z Kozíčku - Cheryl Kartuš ch.Fidrichová M.Ing. m.Paulov I.Ing.
     
Feny - tř.šampionů
V1,CAC Gersi od Liščího topolu * 18.1.2001 ČLP/JTK/59878/02
Toby v.Rainerschlössl - Enny od Liščího topolu ch.Liška J. m.Vlčková Z.
     
Jezevčík hladkosrstý standardní
Psi - tř.mladých
V1,CAJC Vik Drozdí chodník * 8.3.2005 SPKP 6836
Rici Drozdí chodník - Sandra Drozdí chodník ch.Bukoven J.Doc.Ing. m.Stančík P.
     
Psi - tř.otevřená
VD 1 Goldader Cezaro * 9.2.2004 SPKP 6833
Index v.Golf - Goldader Amplua My Little Sharm ch.Tar K. m.Ladomirjak L.
     
Feny - tř.mladých
VD 1 Gama Rožňavská perla * 5.5.2005 SPKP 6845
Rici Drozdí chodník - Juxa z Kmetónyho dvora ch.Piljan J. m.dtto
     
VD 2 Bára Hunderlov * 16.6.2005 SPKP 6853
Rici Drozdí chodník - Agáta z Jandovských lesů ch.Glezgo P. m.Baláž R.
     
Feny-mezitřída
V1,CAC,BOB,2.BIG Bretagne Magic Seven * 25.11.2004 ČLP/J/68300
Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru ch.Bednářová L. m.dtto
     
Feny - tř.otevřená
VD 1 Vesna Fa-Dy * 25.6.2003 SPKP 6771
Baltazar Gabka Kociokwik - Renessans Jaroslava ch.Fidrichová M.Ing. m.dtto
     
VD 2 Vanda Fa-Dy * 25.6.2003 SPKP 6764
Baltazar Gabka Kociokwik - Renessans Jaroslava ch.Fidrichová M.Ing. m.Cigáň M.
     
Feny - tř.pracovní
vyloučena-vada prutu Axa Prievidza * 5.7.2004 SPKP 6804
Edward C.of Silvetta Origin - Rena Drozdí chodník ch.Mokrý J. Folťan M.
     
Jezevčík hladkosrstý králičí
Feny-mezitřída
V1,CAC,BOB Cindy Vlama * 24.7.2004 SPKP 6418
Grandgables Onyx Obsession-Hajdy z Lopenických kopců ch.Malásek V.Ing. m.Fedor P.
     
Jezevčík hladkosrstý trpasličí
Feny - tř.mladých
V1,CAJC,BOB Annette St.Eustach * 31.5.2005 SPKP 6423
Lisego Nosa Diriger - Rosemond Eustach ch.Klazar M. m.Horváthová D.
     
Jezevčík drsnosrstý standardní
Psi - tř.mladých
V1,CAJC Charis zo Zeleného domu * 28.3.2005 SPKP 9476
Irox z Kmetónyho dvora - Era Nima ch.Málik I. m.dtto
     
V 2 Dagar z Kršťanskej záhrady * 25.7.2005 SPKP 9736
Capal z Kleteckého jezu - Jeny z Kršťanskej záhrady ch.Vidlička V. m.dtto
     
VD 3 Eron z Bodrogu * 18.4.2005 SPKP 9515
Irox z Kmetónyho dvora - Bessy Furčianský kopec ch.Gergely A. m.Degúl' J.
     
Psi - mezitřída 
V1,CAC,BOB,1.BIG Irol od Vévody Huberta * 3.1.2005 SPKP 9457
Scrooge Hycon - Rosaria od Vévody Huberta ch.Říha T. m.Wendlová K.
     
VD 2 Duvadírtó Lala * 30.9.2004 SPKP 9490
Nádaskai Vadász Cserkész - Nagydorogi Girl ch.Kulcsár F. m.Vidlička V
     
Psi - tř.pracovní
V1,CAC Benny z Krtíšskeho dvora * 13.9.2004 SPKP 9379
Trium Slecs Don - Brita z Krtíšskeho dvora ch.Černák I. m.Petržel L.
     
D Denny ze Žídkových pasek * 20.5.2004 SPKP 9708
Hero z Jarohněvic - Borka od Lubenského dvora ch.Žídek A. m.Varl M.
     
Psi - tř.šampionů
V1,CAC Irox z Kmetónyho dvora * 13.5.2002 SPKP 8473/04
Oriol od Vévody Huberta - Ira z Kozíčku ch.Kmetóny S. m.Borzy G.
     
Feny - tř.mladých
V1,CAJC Gina od Jackoviča * 24.6.2005 SPKP 9604
Max z Kršťanskej záhrady - Oxi od Černých rytířů ch.Jackovičová A. m.Jackovič P.
     
V 2 Bora z Farkašky * 24.4.2005 SPKP 9535
Zik z Poiplia - Nanny z Kozíčku ch.Lörinčík J. m.dtto
     
V 3 Frida z Krtíšskeho dvora * 23.5.2005 SPKP 9570
Bonn zo Suchej L'ubice - Brita z Krtíšskeho dvora ch.Černák I. m.Bukoven J.
     
V 4 Denny Württemberg * 27.7.2005 SPKP 9702
Chaan od Černých rytířů - Besika zo Striebornice ch.Kvanka M.Ing. m.dtto
     
VD Beky z Farkašky * 24.4.2005 SPKP 9532
Zik z Poiplia - Nanny z Kozíčku ch.Lörinčík J. m.Kontriš J.
     
VD Dona Württemberg * 27.7.2005 SPKP 9703
Chaan od Černých rytířů - Besika zo Striebornice ch.Kvanka M.Ing. m.Demová M.
     
Feny - tř.otevřená
V1 CAC Rita z Banskej doliny * 14.7.2003 SPKP 8927/05
Majk Depčák - Fany z Karna ch.Olšavský P. m.Luxová A.Ing.
     
Feny - tř.pracovní
V 1 Gaja zo Suchej L'ubice * 30.1.2004 SPKP 9106
Don Trium Slecs - Cyra ze Slušovické doliny ch.Golian J. m.Balco O.MUDr.
     
Jezevčík drsnosrstý králičí
Psi - tř.mladých
V1,CAJC Athos z Obětové * 24.6.2005 SPKP 6524
Yahoo Arvin dvor - Lady od Vévody Huberta ch.Jurák M. m.Jackovič P.
     
Feny - tř.mladých
V1,CAJC,BOB Cruella de Ville Vitoraz * 26.6.2005 ČLP/JTK/69851
Hannes v.Gesselner Feld - Nana d' Enfer Vitoraz ch.Bušta J.Ing. m.Tlacháč R.
     
VD 2 Amálka z Obětové * 24.6.2005 SPKP 6525
Yahoo Arvin dvor - Lady od Vévody Huberta ch.Jurák M. m.Jackovič P.
     
Jezevčík drsnosrstý trpasličí
Psi - tř.otevřená
VD 1 Gold ze Ždánického lesa * 30.7.2004 SPKP 6529
Xirius Kalokagathia - Waldfee Kalokagathia ch.Auf.P. m.Hiko J.
     
Feny - tř.mladých
V1,CAJC,BOB Gaska z Kordegardy * 16.2.2005 SPKP 6520
Drucik Ungaro - Atlanta-Athee Kalokagathia Fai ch.Hryniewicz D. m.Páričková L.
     
Feny - tř.pracovní
VD 1 Ibara Zukon *21.8.2004 SPKP 6492
Yahoo Arvin dvor - Fanfára z Hradu Waldeka ch.Hankoščák J. m.dtto
     

Výsledky:  Lenka  B e d n á ř o v á