Mezinárodní výstava České Budějovice 22.4.

 
BOG - REBECCA z Poschingeru

Rozhodčí:  František PASÁK - hladkosrstí a dlouhosrstí standardní, všichni králičí
                      MVDr. Bohumil BROŽ - drsnosrstí standardní
                      Petr BUBA - všichni trpasličí

Jezevčíci byli na "svém" tradičním místě v hale, kde zároveň probíhaly i předkola soutěže juniorhandlingu. Tentokrát jsme mohli litovat, že nejsme venku, počasí bylo nádherné a v hale poměrně zima a stísněno - halvně pro drsnosrsté standardní, kteří měli ze všech nejmenší kruh, ostatní jezevčíci měli podmínky pro předvádění vyhovující.

V závěrečných soutěžích se umístil hladkosrstý standardní veterán FREDERIC z Poschingeru manž. Filípkových na krásném třetím místě. Ve skupině IV. zvítězila hladkosrstá standardní REBECCA z Poschingeru týchž majitelů, před dlouhosrstým standardem BORKEM z Frýdlantské skály pana Komínka a drsnosrstým trpasličím CHARLIE CHAPLINem Kalokagathia Fai L. Fairaisla. Na čtvrtém a pátém místě stáli dlouhosrstí - 4. trpasličí ZIKURAT Klamap Debra a pátá králičí DUMA SACHMET Anamsunamon.

                   

Hladkosrstí standardní  (10V/2VD/0D)

 

V I., CAJC

tř. mladých

AKIM z Chromova dvora

V II.

tř. pracovní

DANTE z Vavřinečské hájovny

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

JARUS Fino Bohemia

V I.

tř. veteránů

FREDERIC z Poschingeru

V I., CAJC

tř. madých

BRETAGNE Magic Seven

VD II.

tř. madých

VANDA z Vojířovské myslivny

V II., r.CAC

mezitřída

MELA z Hory Lejškova

 V I., CAC, CACIB

mezitřída

REBECA z Poschingeru

V I., CAC

tř. otevřená

ASHLEY Magic Seven

VD II.

tř. pracovní

CHANEL Jadory

V I., CAC

tř. pracovní

PATTY z Kozíčku

V I.

tř. veteránů

SOFI z Opatovy stezky

 

Drsnosrstí standardní 

V I., CAJC

tř. mladých

ARGO ze Starých lesů

VD III.

tř. mladých

ART ze Starých lesů

VD II.

tř. mladých

CAR z Peklova mlýna

VD I.

mezitřída

EGON od Lužického potoka

VD IV.

tř. otevřená

ALAN od Trojitého dubu

VD

tř. otevřená

BORIS vlčí luka

VD

tř. otevřená

BÁRNY z Kutilova dvora

VD

tř. otevřená

CERO z Harfy

V II., r.CAC

tř. otevřená

DIX z Jezevčin

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

IGAR od Vévody Huberta

V III.

tř. otevřená

PERRY z Dančí paseky

VD

tř. otevřená

ZEUS od Řeky Lomnice

 V III.

tř. pracovní

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

 V II.

tř. pracovní

LORD z Vrchánova

 V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

XAVER od Petrboka

V I.

tř. veteránů

MAX od Hůreckých hájů

 VD

tř. mladých

AKI ze Starých lesů

 VD IV.

tř. mladých

ANGELIKA od Černých rytířů

 VD

tř. mladých

ELINKA od Lužického potoka

 VD

tř. mladých

GITA od Zlámané smrče

 VD

tř. mladých

HILDA Re-Fil

 V II.

tř. mladých

INA od Květušského potoka

 V I., CAJC

tř. mladých

INEZ od Petrboka

 V III.

tř. mladých

ŘINA od Pstruží říčky

 VD

tř. mladých

ALKA ze Starých lesů

 VD I.

mezitřída

BETY od Svatého Matěje

VD IV.

tř. otevřená

ARTA Arbegy

VD

tř. otevřená

BETYNKA z Kasperku

V I., CAC

tř. otevřená

BRENDA z Jezevčí doliny

V II., r. CAC

tř. otevřená

CASSI Grand Amity

VD

tř. otevřená

FELDA od Jermálakého potoka

V III.

tř. otevřená

ŠTEFA z Pekelného kopce

 V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

ARLETA u Hříbečku

 VD II.

tř. pracovní

BELA ze Stradonického Hradiště

 VD III.

tř. pracovní

GITA z Krzáku

 V I.

tř. šampionů

ORKA z Heřmanova domu

 

Hladkosrstí trpasličí  (3V/2VD/1VN) 

VN I.

tř. dorostu

APPLAUSE PUP Dachshaus

VD I.

mezitřída

KENNY T. of Silvetta Origin

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

GOLDI GIDO Jamnicza Ostoja

V I.

tř. veteránů

SULTAN v.d. Karlshofer Wiese

V I.

tř. mladých

Lisego Nosa GRANATOVE ZERNYSHKO

VD I.

tř. pracovní

UNIA UTA Sznuki

 

Dlouhosrstí trpasličí   (10V/3VD/0D) 

V I., CAJC

tř. mladých

BIM Klamap Debra

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

BALŮ z Poodří

V II., r. CAC

tř. otevřená

BOLS-LI z Debry

VD IV.

tř. otevřená

FILL z Revíru Jezevčiny

V III.

tř. otevřená

YANNIK-LI z Debry

VD II.

tř. pracovní

TARKO Klamap Debra

V I.

tř. pracovní

VALDI Klamap Debra

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

ZERO z Těšínovských buků

V I.

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano

VD I.

tř. mladých

ISABELLA z Těšínovských buků

V I., CAC, CACIB

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra

V I.

tř. otevřená

BUGGY z Neratovické skalky

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

ZSAHRAZAD Piccolo Gitano

V I., CAC

tř. šampionů

GINGER GENIE Kalokagathia fai

 

Drsnosrstí trpasličí   (9V/2VD/2D/1VN) 

VN I.

tř. dorostu

ALEXANDER Piccolo Boemo

D

tř. mladých

BERTÍK od Nežárecké tůně

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

CHARLIE CHAPLIN Kalokagathia Fai

D

tř. mladých

KAMIKADZE KILLKENNY Czech Originál

V II.

tř. mladých

ZORRO DE LA VEGA Vitoraz

VD

mezitřída

BAJAJA VITORAZ Pro Euro

V II., r. CAC

mezitřída

BRUMBÁL PROFESSOR Pro Euro

V I.,CAC, r. CACIB

mezitřída

HADJI HAKIM Kalokagathia Fai

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano

V I., CAC

tř. šampionů

FLAMENDR IDOL Hycon

VD I.

tř. mladých

FILA z Hradu Pihlov

V I.,CAC, CACIB

tř. otevřená

EMILKA Polover

V I.

tř. pracovní

URKA Rosmery

V II.

tř. pracovní

WHEN I NEED YOU Vitoraz

 

Hladkosrstí králičí   (6V/0VD/0D) 

V II.

tř. mladých

BOKER TOR of Bar Lota

V I., CAJC

tř. mladých

MISHA Zielone Mchy

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

TEATIME FOR PUP Dachshaus

V I.

mezitřída

CANNI Vlama

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

ARABELA PRINCESS Pro Euro

V II., r. CAC, r. CACIB

tř. otevřená

KLEOPATRA Gapro Bohemia

 

Dlouhosrstí králičí   (8V/0VD/0D/1VN) 

V I., CAJC

tř. mladých

CAESAR Klamap Debra

V I., CAC

mezitřída

YKARUS Klamap Debra

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

ULI Klamap Debra

V I., CAC

tř. pracovní

ZEUS Klamap Debra

V I., CAC

tř. šampionů

RAVEL Klamap Debra

VN I.

tř. dorostu

DIXI Klamap Debra

V II.

tř. mladých

AMAZONKA z Konskiego raju

VI., CAJC, BOB

tř. mladých

DUMA SACHMET Anamsunamon

V I.

tř. pracovní

JENIFER Gapro Bohemia

 

Drsnosrstí králičí 

 V I., CAJC, BOB

tř. mladých

A STAR IS BORN Vitoraz

 V II.

tř. mladých

FREDERIKA z Hradu Pihlov

 V I., CAC, r. CACIB

mezitřída

JANINI JAZZY Czech Originál

 V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

AMY od Nežárecké tůně

 VD

tř. otevřená

HETA z Dianina revíru

 V I., CAC

tř. šampionů

VANOUCHE Piccolo Gitano

MVP České Budějovice 22. 04. 2006 - dlouhosrstí standardní  - rozhodčí Pasák František

Psi - třída dorostu

Velmi nadějná

KERRY Amery   

* 12.08.05

70350 

(WILKO von der Weidewiese – AIRA Amery))

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Psi – třída otevřená

 Výborná I, CAC,

 r. CACIB

ENRY Amery    

* 02.01.05

66180 

(LORAN od Zrzávky – SIA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Novák Václav

 ,

Psi - třída pracovní

Výborná I, CAC, CACIB, BOB

BOREK od Frýdlantské skály 

* 03. 03. 04

66498 

(BOGARD vom Madelaine – PERLA Kira Gold)

chov: Hanuš Antonín

maj: Komínek Jan

 

Výborná II, res.CAC.

BOR z Misné

* 24. 08. 02

63749 

(MAX z Jakartovic – AJKA ze Žilinských strání)

chov: Volek Zdeněk

maj: Šajmovičová Beatriz

 

Vyloučen

ARNO z Dobevských strží 

* 07. 04. 04

66774 

(BOGARD vom Madelaine – ASTA z Malešínského údolí)

chov: Rot Aleš

maj: Marková Hana

 Nezkontrolován chrup

Fena - třída dorostu

Velmi nadějná

LILIANA Amery

* 08. 10. 05

70606 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Fena - třída mladých

Velmi dobrá I.

FELLY z Údolí Vltavínů

* 23. 06. 05

69857 

(VEST Amery  – ORA Kira Gold)

chov: Odehnal Josef

maj: Stejskal Petr

 

Feny - třída otevřená

Vyloučena

CILKA z Němčické chaty

* 25. 06. 1999

56901 

(LESAN z Dianských luk – AXA Stará hájovna) 

chov: Jarolím Václav

maj: Reitinger Jan

 Podkus

Feny - třída pracovní

Velmi dobrá II.

CIRA z Údolí Vltavínů 

* 22. 03. 03

64647 

(BOGARD vom Madelaine – ORA Kira Gold)

chov: Odehnal Josef

maj: Čecháček Jan

 

Výborná I.

DONA z Údolí Vltavínů   

* 15. 04. 04

66867 

(VEST Amery – ORA Kira Gold)

chov: Odehnal Josef

maj: dtto

 

 Výsledky:  Ing. Michaela   P ř i b á ň o v á ,   Hana   S p a l o v á (dlouhosrstí standardní)