MV Brno – Intercanis 24.6.2006

Rozhodčí:
MVDr. Josef Jansa – všichni standardní + hladkosrstí králičí jezevčíci
Jiří Frinta – všichni trpasličí + dlouhosrstí a drsnosrstí králičí jezevčíci + BOG

V Brně se rozhodčím předvedlo 107 jezevčíků všech rázů. Cesta na výstavu tentokrát byla poněkud „dobrodružná“ – díky havárii kamiónu na 150km dálnice (kousek za Jihlavou) byla dálnice zcela uzavřena a objížďky neprodyšně ucpané. Přesto jsme se všichni nakonec dostali na výstaviště včas.

V závěrečných soutěžích se již tradičně jezevčíci líbili. Premiérově se v juniorhandlingu představila Terezka Kretková s dlouhosrstou jezevčicí Citou z Chabovce a hned vybojovala třetí místo. V soutěži o nejkrásnějšího veterána se na „bednu“ – konkrétně na druhé místo dostal hladkosrstý standard FREDERIC z Poschingeru manž. Filípkových. Že i dlouhosrstý jezevčík v barvě černé s pálením může být krásný dokázal CELLINY Leslie Leven T. Nováka a stanul na prvním místě ve skupině IV. Druhý byl hladkosrstý standard DALIBOR z Mařenické fořtovny Ing. J. Loudy a stupně vítězů doplnil drsnosrstý trpaslík YUM YUM Piccolo Gitano PhDr. J. Kalouskové. Čtvrtá byla králičí drsnosrstá CRUELLA DE VILLE Vitoraz R. Tlacháče a pátá ROSEMARY z Těšínovských buků Ing. V. Sobolíka.

 PS: více fotografií dlouhosrstých jezevčíků všech rázů najdete na stránkách pana Nedomy - zde. Díky za perfektní "výstavní servis", který jako chovatel drsnosrstého a hladkosrstého rázu chovatelům dlouhánů docela závidím :-)

Hladkosrstí standardní 

 

VD I.

tř. mladých

ARAGON z Chromova dvora
(TAROT z Hetmanském stanicy – KATYNKA z Hory Lejškova)

V I., CAC, CACIB, BOB

mezitřída

DALIBOR z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – DAFNE z Mařenické fořtovny)

V III.

tř. otevřená

AMBER CZUK Hodowla Myslinów
(FAKS CZUK Hodlala Myslinów – BALBA CZUK Hodlala Myslinów)

V II., r. CAC

tř. otevřená

ANDY z Vlčetínských strání
VILDA z Opatovy stezky – Alshtad ELAURA)

V I., CAC, r. CACIB

tř. otevřená

BODIE Magic Seven
(SPIROU dela Cappelerie – CHRISTINE z Poschingeru)

V II.

tř. veteránů

DANNY z Havlínského vrchu
ROAYL of Lady Joan – DORA Fino)

V I., nejl. veterán

tř. veteránů

FREDERIC z Poschingeru
(ROYAL of Lady Joan – DIANA z Poschingeru)

VD I.

tř. mladých

Russkiy Assortic YUMANITE
Nimik Coroboree RED GUM – Kanti Parks TROPICANA)

V II., r.CAC

mezitřída

BIANCA Magic Seven
(SPIROU dela Cappelerie – CHRISTINE z Poschingeru)

V I. CAC

mezitřída

REBECA z Poschingeru
(Delbruggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

VD III.

mezitřída

AVA z Heneberk
(IGLESSIAS Gwiezdny pyl – BONA od Márfyho)

V I. CAC, CACIB

tř. otevřená

BRETAGNE Magic Seven
(SPIROU dela Cappelerie – CHRISTINE z Poschingeru)

V II., r. CAC

tř. otevřená

CITA z Mojmírova domu
(IGLESSIAS Gwiezdny pyl - VERA z Kozíčku)

V I., CAC

tř. pracovní

DYRA od Hájkovy lípy
(GILBERT C. of Silvetta Origin – BERA od Hájkovy lípy)

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

PATTY z Kozíčku
(VIKI z Kozíčku – LESSY od Stavovského)

 

Dlouhosrstí standardní

V I., CAC, r.CACIB

tř. otevřená

FALCO z Mosteckého výsluní
VEST Amery – CHANKA z Černých bahen)

V I., CAC, CACIB, BOB, BOG

tř. pracovní

CELLINY Leslie Leven
(GARY v. Waldestal – Raisin’L IRISH COFEE)

V I., CAC

tř. šampionů

BOR z Misné
(MAX z Jakartovic – AJKA ze Žilinských strání)

V I., CAJC

tř. mladých

CITA z Chabovce
(ČARDÁŠ z Lišačky – GARA Drad)

V II.

tř. mladých

DREAM Leslie Leven
(CHIP z Brzákova kopce – Raisin’L IRISH COFEE)

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

CAILLIE Leslie Leven
(GARY v. Waldestal – Raisin’L IRISH COFEE)

V I., CAC, CACIB

tř. šampionů

CARMELA Swiatoldycz
(RIMINI z Turanskej Obory – CHERYLL Arvin Dvor)

 

Drsnosrstí standardní 

VD III.

tř. mladých

CHARON z Těšínovských buků
(CHLUP od Petrboka – JANINE od Vévody Huberta)

V I., CAJC

tř. mladých

TEDDY Horalka
(BRUNO v. Rauhenstein – HAWANA ab Hinc)

VD II.

tř. mladých

ŽAK z Hulínských obor
(GOR od Lubenského dvora – KAJA od Vévody Huberta)

VD III.

Mezitřída

BAD z Drábkova dvora
DENY Anons – YRA Zwi-Le-Ro)

V I., CAC, CACIB

Mezitřída

IROL od Vévody Huberta
(SCROGE Hycon – ROSARIA od Vévody Huberta)

V II., r. CAC, r. CACIB

Mezitřída

PALERMO z Herbu Kopidolek
(DEDOL z Civitas Sari – BPLOWIA z Herbu Kopidolek)

D

tř. otevřená

BART z Vejrazů
(MARTY z Kozíčku – KORA ze Skřivánčí)

D

tř. pracovní

ERT z Nárožnova dvora
(BRYT z Židlochovského výhonu – ALKA z Malého kotle)

V II., r.CAC

tř. šampionů

Kobbedus YKEM
(Suddebok MALIK – DIP v.d. Zweien)

V I., CAC

tř. šampionů

ART z Jezevčí doliny
(HARALD v. Rauhenstein – DORIS od Vévody Huberta)

VD IV.

tř. mladých

DONA Württemberg
(CHAAN od Černých rytířů – BESIKA zo Striebornice)

VD III.

tř. mladých

KLEA od Vévody Huberta
(Ravnsager AKA OSSE SUT – CARAVELA od Vévody Huberta)

V I., CAJC

tř. mladých

PEGGY z Heřmanova domu
(LORD z Vrchánova – KESSY z Heřmanova domu)

V II.

tř. mladých

ZULA z Lopenických kopců
(TERRY Zwi-Le-Ro – CILKA z Jarohněvic)

V I., CAC, CACIB, BOB

mezitřída

ROSARIA Horalka
(CLAUS v- Linteler Forst – JENA Horalka)

V I., CAC

tř. otevřená

SUZI z Kozíčku
(ALTER EGO Sfora Zadory – MEGY z Kozíčku)

VD II.

tř. pracovní

DORIS z Kasétek
(ARMIN od Vévody Huberta – BETY z Polňáku)

VD I.

tř. pracovní

Kobbedus DOGORA
(HIEROS des HORLES de la Vieille Voye – Suddebok VIENNA)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

ORKA z Heřmanova domu
(CHLUP od Petrboka – KESSY z Heřmanova domu)

 

Hladkosrstí trpasličí   

V I., CAJC

tř. mladých

CAIRO z Malcova mlýna
(Lisego Nosa DIRIGER – JENNY z Babích hor)

VD II.

tř. mladých

GOOFY Tergy
(Midernochs DZEKI – FATA ELITA Ksiažecy Dór)

VD I.

mezitřída

KENNY T. of Silvetta Origin
(Lisego Nosa DIRIGER – CRICKET T. of Silvetta Origin)

V I., CAC, CACIB

tř. šampionů

ZOŠI z Drsné planiny
(GEORGE Gapro Bohemia – ISABELA z Drsné planiny)

VD I.

tř. mladých

SARA z Babích hor
(Lisego Nosa DIRIGER – IRIS z Babích hor)

V I. CAC, CACIB, BOB

mezitřída

BÁRA od Jistej stezky
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

V II., r. CAC

mezitřída

DAISY z Otavského údolí
(Lisego Nosa DIRIGER – ADÉLA z Otavského údolí)

V I., CAC, r. CACIB

tř. otevřená

XARAH St. Eustach
(GEORGE Gapro Bohemia – MERRY Eustach)

 

Dlouhosrstí trpasličí  

V III.

tř. mladých

BIM Klamap Debra
(RED RUM Klamap Debra – OSSA Klamap Debra)

V I., CAJC

tř. mladých

CANE DI AMORE Belle Amie
(FERDINAND v. Beerenpfuhl – BELLE AMIE z Kozíčku)

V II.

tř. mladých

FIG FRUIT Faimold’s Oak
(WINNER della Canterana – ANNELI ze Střelecké  bažinky)

V I., CAC

mezitřída

DOMINIC Eupatrid
(EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia Fai – DORIS Trias Duo)

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

BOLS-LI z Debry
(WINNIFRED Trias – BEKY Rajana)

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

BLEK-LI z Debry
(WINNIFRED Trias – BEKY Rajana)

V I., nejl. Vet.

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano
(CHUAN z Debry – Trias TANIKA)

V I., CAJC

tř. mladých

KORINA z Ostrožských jezer
(WINNIFRED Trias – PERAMELES z Debry)

V II.

mezitřída

AŠA-E z Radotínských strání
(CHARON Delivery – EMI z Radotínských strání)

V I., CAC

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra
(WINNIFRED Trias – NELA Klamap Debra)

V I., CAC

tř. pracovní

GOLDEN BABY Kalokagathia Fai
(EXTRAORDINARY MAN Corigentia – WOODBINE Trias)

V II.,r. CAC, r. CACIB

tř. šampionů

ZSAHRAZAD Piccolo Gitano
EXTRAORDINARY MAN Corigentia – PRINCESS IMAN Piccolo Gitano)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

ROSMERY z Těšínovských buků
(IWINNER della Canterana – ANGIE z Tallenbergu)

 

Drsnosrstí trpasličí    

V II.

tř. mladých

ALEXANDER Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

VD III.

tř. mladých

KEN Rosmery
(YAHOO Arvin Dvor – NIKA Rosmery)

V I., CAJC

tř. mladých

ZORRO DE LA VEGA Vitoraz
(MOUSTIQUE de Tris Mages de Palladines – PAOLA OH BELLA HI HI Vitoraz)

V I., CAC

mezitřída

Sweetax ICON OF INDIANA JONES
(IMENSO v. Zeelands Roem – ELIZA Valentina)

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano
(XIRIUS Kalokagathia – NONIE Piccolo Gitano)

V I.,CAC

pracovní

SHADOW v. Margelchopf
(ISO v. Margelchopf – JANA v. Margelchopf)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

ONLY YOU Vitoraz
(FICTION RANDEE Vitoraz – TARTINKA AT VITORAZ Catonium)

V IV..

tř. mladých

FILA z Hradu Pihlov
PETIT PRINCE Vitoraz – CITKA Korálek)

V III.

tř. mladých

ADÉLKA z Obětové
(YAHOO Arvin Dvor – LADY od Vévody Huberta)

V I., CAJC

tř. mladých

AYSHEE Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

V II.

tř. mladých

DUHA z Budínské zahrady
(LIK z Przystani Wodniackiej – BYSTROUŠKA z Budínské zahrady)

V I. -

mezitřída

MYŠIČKA Valentina
(EMÁNEK Valentinka – DEBRECÍNKA Valentina)

V I., CAC

tř. otevřená

AMÁLKA od Dufků
(ASTOR Sokolí – ZITA Rosmery)

V II., r.CAC

tř. otevřená

CHARI od Letu
(AKIM Princess Beatrix – PERRY Rosmery)

V I. CAC, CACIB

tř. pracovní

URKA Rosmery
(XIRIUS Kalokagathia – EMA Rosmery)

V II., r. CAC

tř. šampionů

EMILKA Polover
(IONT od Vévody Huberta – ALEJ z Hradu Waldeka)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

EYLINE od Vévody Huberta
(ONTARIO v.d. Gass Junior – AMADA od Vévody Huberta)

 

Hladkosrstí králičí    

V I., CAJC

tř. mladých

BRUSINKA Black Bohemia
(Lisego Nosa DIRIGER – HALOW EEN’D of Silvetta Origin)

V II.

tř. mladých

FEMME FATALE Onyx Moravia
(Grandgables DREAM COME TRUE – BUGATTI BLACK Onyx Moravia)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

NIMBLE PUP Dachshaus
(GÉMUS v. Top Torm – PINK EMOTION Dachshaus)

 

Dlouhosrstí králičí    

V I., CAJC

tř. mladých

CAESAR Klamap Debra
(
NUKI Klamap Debra – BEKY Cassovia Efekt)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

YKARUS Klamap Debra
KONG Klamap Debra – BEKI Cassovia Efekt)

V I. -

tř. pracovní

UDO-LI z Debry
(DINGO v. Seerauber – GOPSI Klamap Debra)

V I., CAJC

tř. mladých

AMAZONKA z Konskiego raju
(DRAGON z Konskiego Raju – ARABESKA z Konskiego raju)

VI., CAC

tř. otevřená

XASIOPEA XISIS Piccolo Gitano
(WINNIFRED Trias – EIMY Gitano)

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

YNDI-LI z Debry
(ROBIN de Nanthorn – VIVI z Debry)

V I.

Tř. šampionů

UTA Klamap Debra
(DINGO z Debry – MANDY de Nanthorn)

 

Drsnosrstí králičí 

V I., CAJC, BOB

Tř. mladých

CRUELLA de VILLE Vitoraz
(HANNES v. Geselner Feld – NANA d’ENFER Vitoraz)

V II. Tř. mladých BERENIKA BABU BO Piccolo Gitano
(LIK z Przystani wodniackiej - NONNIE Piccolo Gitano)
V III. Tř. mladých BENITA Ergens Moravia
(LIK z Przystani wodniackiej - NATALI Piccolo Gitano)
V I., CAC, r. CACIB mezitřída JANINI JAZZY Czech Originál
(MAGIC ALLADYN Brzdac - CIKÁDA CAPANDA Czech Originál)
VD II. mezitřída INES od Zámiše
(LIK z Przystani wodniackiej - HERRY Moravia Rex)
V I., CAC, CACIB Tř. šampionů VANOUCHE Piccolo Gitano
(Kalokagathia XIRIUS - DELIA Gitano)

 Text a foto: Ing. Michaela Přibáňová