OV Kačina

Rozhodčí:  MVDr. Bohumil BROŽ - jezevčíci hladkosrstí a drsnosrstí standardní
                  MVDr. Jaroslav ŠVEC - ostatní rázy jezevčíků

Oblastní výstava v příjemném prostředí zámeckého parku Kačina překvapila hlavně celkovou kvalitou a vyrovnaností jezevčíků drsnosrstého standardního rázu.

 

Hladkosrstí standardní  (4V/2VD/0D/1VN)

 

V I., VTP, Obl. vítěz

tř. pracovní

CHRIS Jadory

V I., nejl. Veterán

tř. veteránů

SAM z Havlínského vrchu

VN I.

tř. dorostu

ULLY z Poschingeru

VD III.

tř. mladých

DIXI z Opatovy stezky

V I., VTM

tř. mladých

FAIRY QUEEN Miadroza

V II.

tř. mladých

FRIDA z Revíru Zálesí

VD IV.

tř. mladých

ZULU Jopar

 

Dlouhosrstí standardní   (6V/2VD/0D/1neposouzen)

 

V I., nejl. Veterán

tř. veteránů

JAK z Polesí Vápenky

VD

tř. mladých

BONA z Lovcovny

VD

tř. mladých

HOSSIE ze Štěkotu

V II.

mezitřída

FANNY z Oskovce

V I., Vít. Mt.

mezitřída

HESI z Podvrší

V II.

tř. otevřená

ASTA od Královy hory

neposouzena

tř. otevřená

BRITA z Frýdlantské skály

V I., VTO

tř. otevřená

CILKA z Břevnišťské chalupy

V III.

tř. otevřená

ZIUTA z Gaju Karczów

 

Drsnosrstí standardní (10V/10VD/1D/1odst.)

 

V I., VTM

tř. mladých

HEROS z Burešova dvora

VD I.

tř. otevřená

ALAN ze Starého Valdeku

VD II.

tř. otevřená

DERON z Hýskovy fořtovny

VD I.

tř. pracovní

ARRIS z Jindřichovského mokřadu

VD II.

tř. pracovní

HOKY z Hluckých strání

VN I.

tř. dorostu

PEGGY z Heřmanova domu

VD

tř. mladých

ÁJA od Týneckého hradu

VD

tř. mladých

ARIADNA z Grodlovy jízdárny

V II.

tř. mladých

CIRA z Borovských lesů

VD

tř. mladých

DIANA od Černooké Dorotky

V III.

tř. mladých

DOUBRAVKA od Černooké Dorotky

V I., VTM

tř. mladých

ZUZKA Korida

Odst.

mezitřída

BORA z Havlovky

V I., V Mt.

mezitřída

CONNY z Rechte

VD II.

mezitřída

ŠTEFA z Pekelného kopce

D

mezitřída

ŽINGA od Řeky Lomnice

V I., VTO

tř. otevřená

BELA z Bojmanského údolí

V III.

tř. otevřená

ELIŠKA od Lužického potoka

V II.

tř. otevřená

ŠTĚPA z Pekelného kopce

V I., VTP

tř. pracovní

AGINA od Aglaii

VD III.

tř. pracovní

ASKA od Samotínské skály

VD IV.

tř. pracovní

SALLY z Hlubocké hájovny

V II.

tř. pracovní

UMA Javes

 

Hladkosrstí trpasličí  (1V/1VD/0D/1VN)

 

VN I.

tř. dorostu

BÁRA Babinský vrch

V I., VTM

tř. mladých

ALCAPONE Independent Line

VD I.

tř. otevřená

ANETTE Skar-Line Colour Range

 

Dlouhosrstí trpasličí  (3V/0VD/0D)

 

V I., VTM

tř. mladých

CIBETKA Hafuschka

V II.

tř. mladých

ROMY z Brzákova kopce

V I., V Mt. Obl. Vít.

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra

 

Drsnosrstí trpasličí   (2V/0VD/0D/2VN)

 

VN I.

tř. dorostu

DOUBLE TRIOUBLE Vitoraz

VN II.

tř. dorostu

KELLY Rosmery

V I., VTM

tř. mladých

GÁBI Rosmery

V II.

tř. mladých

LIGHT LOLITA Czech Originál

 

Hladkosrstí králičí  (2V/1VD/0D)

 

VD I.

mezitřída

APOLENKA Black Bohemia

V II.

tř. otevřená

AZALKA Black Bohemia

V I., VTO, Obl. Vít.

tř. otevřená

ANNAIS Skar-Line Colour Range

 

Dlouhosrstí králičí   (1V/0VD/0D)

 

V I., VTM

tř. mladých

CAESAR Klamap Debra

 

Drsnosrstí králičí   (1V/0VD/0D)

 

V I., VTO, Obl. vítěz

tř. otevřená

DELI pod Vrchem

 

Výsledky a foto:  Michaela   P ř i b á ň o v á