Klubová výstava 29.10.2006

povýstavní katalog klubové výstavy zde


BIS A Star is Born Vitoraz s majitelem Ing. Buštou, předsedou OMS Praha 9 Mgr.  J. Havlem a rozhodčí A: Fichtl


Část rozhodcovského sboru

Výsledky soutěží:

Soutěž o nejlepšího plemeníka

1. Ich. DALAMÁNEK Valentinka (maj.: Katka Benediktová)

2. GILBERT c. OF Silvetta Origin (maj.: MVDr. Josef Jansa)

3. Ch. WILKO v.d. Weidewiese (maj.: Hana Spalová)

            

Soutěž o nejkrásnější pár jezevčíků

1. Ich. WINNER della Canterana – Mch. BELLE AMIE z Kozíčku
dlouhosrstí trpasličí
– maj.: MUDr. S. Růžičková

2. KING z Dianina revíru + ORADEA od Vévody Huberta
drsnosrstí trpasličí
- maj.: Tomáš Říha

3. GILBERT C. of Silvetta Origin + AMERY z Tisovského háje
hladkosrstí standardní –
maj.: MVDr. Josef Jansa

 

Soutěž chovatelských skupin

1.
" Vitoraz "

drsnosrstí trpasličí / králičí
Ing. Jan Bušta ml., u Libeňského Pivovaru 28, 180 00 Praha 8

 2.
" z Poschingeru "

hladkosrstí standardní
Marie a Vladimír Filípkovi, Pod vysílačkou 1360, 156 00  Praha 5

 3.
"Amery"
dlouhosrstí standardní
Hana Spalová, Modřejovice 11, 270 41  Slabce

 

 

nejlepší štěně

1. PRETTY WOMAN Czech Originál – jez. drs. král., maj.: R. Dufková

2. GEORGINA Eupatrid - jez. dl. král., maj.: Josef Vocetka

3. BLANKA du Chene Daniele - jez.dls, maj.: Blanka Chrzová

 

nejlepší dorost - pes

1. ALBIREO Elimar Doubrava - jez. dl. trp., maj.: Ing. Pavel Tvrzník 

nejlepší dorost - fena

1. MARY ANNE z Těšínovských buků –jez.dl. král., maj.:Miroslava Lišková 

2. ?

3. CIPHER CONFETTI Dachshaus - jez. hl. král., maj.: MVDr. marika Stanovoi

 

nejlepší mladý pes

1.  NODI CZUK Hodowla Myslinów – jez.hl.trp., maj.: W. Olesczuk + K. Klíčová

2.  PORT z Heřmanova domu – drs., maj.: Adam Kuzr

3.  Monteckels AVIS AGATIK – jez.dl.král., maj.: Borisova A. + Berezhnaya M.

 

nejlepší mladá fena

1.  PEGGY z Heřmanova domu – jez.drs., maj.: Josef Heřman

2.  LARRA Amery – jez. dls., maj.: Alois Nejedlý

3.  CHARLOTTA z Mařenické fořtovny – jez.hls., maj.: Ing. Jan Louda

 

nejlepší veterán

 

1. VALÉR z Debry – jez.dl.trp.., maj.: Irena Quarles van Ufford

2.  GIRA od Černých rytířů – jez. drs., maj.: Miroslav Balaja

3.  DANNY z Havlínského vrchu – jez.hls., maj.: Ing. Michaela Přibáňová

  

nejlepší pracovní jezevčík

 

1. ZEUS Klamap Debra – jez.dl.král.., maj.: Ing. Marie Prokůpková

2.  NETTY Z Heřmanova domu – jez. drs., maj.: Josef Heřman

3.  REBECCA z Poschingeru – jez.hls., maj.: M.+V. Filípkovi

 

 

nejlepší pes z třídy čestné

 1. WINNER della Canterana – jez.dl.trpasl.., maj.: MUDr. Silvie Růžičková

2.  ?

3.  IRK z Poschingeru – jez.hls., maj.: Denisa Tesárková 

 

BIS

 A STAR IS BORN Vitoraz
chov. a maj.: Ing. Jan Bušta ml.
jezevčík drsnosrstý králičí

 

Další fotografie

BRETAGNE Magic Seven - V II., r. CAC, tř. vítězů WITKA z Kordegardy - V I., CAC, KV, BOB CLÉR Amery - V I.,  CAC, KV DIRK Amery - V I., vít tř. čestné, BOB OBERON z Turanskej obory - V III., tř. veteránů
ABAR z České Meze - V IV., tř. vítězů ARGO ze Starých lesů - V I., CAC, KV CIPÍSEK z Ledecké zahrady -  VN I., třída tšěňat CIR od Litovecké tvrze - VD III. - tř. mladých CRANK Raptor - V II. r.CAC, tř. vítězů
DIANA Grand Amity - VD IV., tř. mladých FAUST z Mojmírova domu - V II., r. CAC, mezitřída HAK z Krásného Hrušova - D, tř. mladých IGAR od Vévody Huberta - V I., CAC, tř. pracovní ORKA z Heřmanova domu - V I., CAC, KV, BOB
SAFFI Horalka.- V III., mezitřída KARLOS uit de Commandeurs Hoeve - V II., tř. vítězů ORAN z Heřmanova domu - V I., CAC, tř. vítězů BROOKE Magic Seven - V II., r.CAC, mezitřída BIANCA Magic Seven - V I., CAC, tř. otevřená

 
          DIRK Amery                          ARGO ze Starých lesů - KV s rozhodčím P. Bubou

 
    CHARLY a CHARLINE Amery                           Dutchwood's CUT IN STONE - KV


Soutěž chovatelských skupin

 
dlouhosrsté standardní feny - tř. mladých                   dlouhosrstí standardní psi - tř. vítězů

 
dlouhosrsté standardní feny - tř. pracovní               sourozenci z chovu "von Vosecky"

 

Stavění výstavy 28.10.

 

 

 

Výsledky: Ing. Michaela Přibáňová
Foto: M. Přibáňová, J. a H. Spalovi, B. Chrzová, L. Bednářová, K. Benediktová