Oblastní výstava psů loveckých plemen

Praha – Kunratice

Sobota 17. června 2006

OBSAH

Jezevčíci na výstavě (stručně o samotné výstavě a dále obecný souhrn počtu zúčastněných jezevčíků)

Jezevčíci v závěrečných soutěžích

Přehled výsledků (souhrn ocenění všech jezevčíků)

DLOUHOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci dlouhosrstí králičí

· Jezevčíci dlouhosrstí standardní

· Jezevčíci dlouhosrstí trpasličí

DRSNOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci drsnosrstí králičí

· Jezevčíci drsnosrstí standardní

· Jezevčíci drsnosrstí trpasličí

HLADKOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci hladkosrstí králičí

· Jezevčíci hladkosrstí standardní

· Jezevčíci hladkosrstí trpasličí

JEZEVČÍCI NA VÝSTAVĚ

Úvodem předesílám, že na pořádání kunratické oblastní výstavy se osobně podílím už třetím rokem a letos jsem se dokonce stal členem výstavního výboru. Z tohoto důvodu mohu být ve vztahu k výstavě považován za podjatého. Vidím ji totiž pochopitelně v růžových barvách.

Již 12. ročník tradiční Oblastní výstavy psů loveckých plemen se konal v sobotu 17. června 2006 v Zámeckém parku v Praze – Kunraticích. Vzhledem k tomu, že Klubová výstava jezevčíků se letos uskuteční v areálu výstaviště PVA Letňany, zůstala právě oblastní výstava jedinou kynologickou akcí, která se v tomto roce pořádá v příjemném a zcela nezaměnitelném prostředí kunratického parku.

Rubem hezkého venkovního prostoru vymezeného pro výstavu je pochopitelně silná závislost na dobrém počasí. Letos nám na oblastní výstavě štěstí přálo bohužel mnohem méně než v uplynulých letech. V noci před výstavou intenzivně pršelo. Ráno se však zčásti vyčasilo a počasí vypadalo nadějně. Mnozí z nás ale chválili dne před večerem. Kolem poledne nad areálem výstavy prošla vydatná přeháňka, která vyhnala řadu vystavovatelů i jejich pejsků. Do odpoledních soutěží tak zůstali jen ti nejodolnější.

Za pozornost jistě stojí, že každý z devíti rázů jezevčíků měl na oblastní výstavě své zastoupení. Této skutečnosti jistě napomohlo, že během výstavy probíhala ve zvláštním kruhu bonitace (výběr do chovu). Můžeme uzavřít, že celkem se na výstavu přihlásilo 68 jezevčíků. Z jednotlivých rázů tu nejvíce bylo drsnosrstých standardních (17 přihlášených). Za nimi již s odstupem následovali hladkosrstí standardní (11). Naopak z hladkosrstých králičích přišel na výstavu pouze jeden psík (1) a rovněž dlouhosrstých standardních a dlouhosrstých králičích bylo méně (oba rázy po 4 jedincích).

Na výstavě posuzovala v kruhu číslo 2 drsnosrsté jezevčíky všech tří velikostí a dlouhosrsté králičí Hana Spalová.

JEZEVČÍCI PODLE RÁZŮ

Kruh číslo 2

Rozhodčí: Hana Spalová

Pořadí rázů v tabulce je uvedeno podle plánu posuzování v kruhu.

RÁZ

CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ

Jezevčíci dlouhosrstí králičí

4

Jezevčíci drsnosrstí standardní

17

Jezevčíci drsnosrstí trpasličí

10

Jezevčíci drsnosrstí králičí

5

Celkem

36

V kruhu číslo 3 Dana Hájková posoudila dlouhosrsté standardní a trpasličí a hladkosrsté všech velikostí.

JEZEVČÍCI PODLE RÁZŮ

Kruh číslo 3

Rozhodčí: Dana Hájková

Pořadí rázů v tabulce je uvedeno podle plánu posuzování v kruhu.

RÁZ

CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ

Jezevčíci dlouhosrstí standardní

4

Jezevčíci dlouhosrstí trpasličí

9

Jezevčíci hladkosrstí standardní

11

Jezevčíci hladkosrstí trpasličí

7

Jezevčíci hladkosrstí králičí

1

Celkem

32

Obecné informace o 12. Oblastní výstavě psů loveckých plemen, včetně kompletního povýstavního katalogu budete moci brzy nalézt na internetových stránkách Obvodního mysliveckého spolku Praha 4.

JEZEVČÍCI V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH

V závěrečných soutěžích se jezevčíci umístili na předních místech. V soutěži o Nejkrásnějšího pracovního psa se utkali vítězové třídy pracovní nebo jedinci ocenění čekatelstvím CAC ve třídě pracovní na klubových nebo speciálních výstavách pořádaných při kunratické oblastní výstavě. V tvrdé konkurenci zvítězil dlouhosrstý králičí jezevčík ZEUS Klamap Debra. Nejkrásnějším veteránem výstavy se stal jezevčík hladkosrstý standardní SAM z Havlínského vrchu. SAM byl zároveň nejstarším pejskem na výstavě vůbec. Zanedlouho bude slavit čtrnácté narozeniny; narodil se totiž 22. července 1992.

Do soutěže o Nejkrásnějšího psa skupiny 4 FCI pak nastoupili všichni přítomní Oblastní vítězové. Vyhrál opět dlouhosrstý králičí jezevčík, tentokrát fenka DJERBA ESET Anamsunamon.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

Přehled výsledků obsahuje hodnocení všech na výstavě předvedených jezevčíků. Při jeho vytváření jsem vycházel z kopií přehledu výsledků (richtrbuchy) určených pro pořadatele.

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

Hana Spalová

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

2

Velmi dobrá

1

Neposouzena

1

Celkem

4

PSI

Třída PRACOVNÍ

ZEUS Klamap Debra

* 30. 11. 2004

O.: WINNIFRED Trias

 

M.: MANDY de Nanthorn

Výborný 1

Ch.: Prokůpková Marie

Vítěz třídy pracovní

Oblastní vítěz

M.: Prokůpková Marie, Černošice

Nejkrásnější pracovní pes výstavy

FENY

MEZITŘÍDA

DJERBA ESET Anamsunamon

* 27. 02. 2005

O.: EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia

 

M.: DORIS z Ostrožských jezer

Výborná 1

Ch.: Šafaříková Kateřina

Vítěz mezitřídy

Oblastní vítěz

M.: Šafaříková Kateřina, Irinkovová Kateřina a Jana, Praha 3

Nejkrásnější pes skupiny 4 FCI

Třída OTEVŘENÁ

BETY od Otavského jezu

* 21. 06. 2003

O.: VALÉR z Debry

 

M.: ANGEL-FACE Trias Duo

Neposouzena

Ch.: Brousil Jaroslav

(Pro obvod hrudníku.)

M.: Francán Jiří, Praha 4

VESTA–LI z Debry

* 23. 04. 2003

O.: IMAGE z Debry

 

M.: DEMI z Debry

Velmi dobrá 1

Ch.: Dvořák Odon

 

M.: Dvořák Odon, Praha 1

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

Hana Spalová

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

9

Velmi dobrý

7

Dobrý

1

Celkem

17

PSI

Třída MLADÝCH

ARAN u Chyňavských blat

* 20. 07. 2005

O.: CHLUP od Petrboka

 

M.: CINA ze Suchdolského údolí

Dobrý

Ch.: Kasl Lukáš

 

M.: Šimek Petr, Praha 7

CID z Javorských luk

* 18. 04. 2005

O.: JONÁŠ Horalka

 

M.: ADINA z Javorských luk

Výborný 1

Ch.: Tobolka Štěpán

Vítěz třídy mladých

M.: Tobolka Štěpán, Ohnišťany

Třída OTEVŘENÁ

ALAN z Borecké kovárny

* 15. 05. 2004

O.: HAGGIS z Písků

 

M.: ASTA z Fifkova lisu

Velmi dobrý 3

Ch.: Pakandl Jiří

 

M.: Vokálek Jaroslav, Velký Borek

JAR z Plešného jezera

* 06. 03. 2004

O.: VAX z Těšínovských buků

 

M.: DARKA z Vabíček

Výborný 2

Ch.: Pasák František

 

M.: Krotký Štěpán, Jílové u Prahy

ZIK z Hraničného žlebu

* 04. 06. 2004

O.: DENY Anons

 

M.: RISA z Hranečního žlebu

Výborný 1

Ch.: Tesařík Miroslav

Vítěz třídy otevřené

M.: Holeček Josef, Praha 4

Oblastní vítěz

FENY

Třída MLADÝCH

BAGETA z Křížových alejí

* 13. 02. 2005

O.: OKAY od Řeky Lomnice

 

M.: SULIKA z Křížových alejí

Velmi dobrá

Ch.: Erhart Jan

 

M.: Erhartovi Irena a Jan, Borovany

BORINA  z Křížových alejí

* 13. 02. 2005

O.: OKAY od Řeky Lomnice

 

M.: SULIKA z Křížových alejí

Výborná 1

Ch.: Erhart Jan

Vítěz třídy mladých

M.: Erhartovi Irena a Jan, Borovany

DEJNA od Řeky Lomnice

* 17. 02. 2005

O.: OKAY od Řeky Lomnice

 

M.: LAURA od Černých rytířů

Velmi dobrá 3

Ch.: Stejskal Karel

 

M.: Karvánková Marcela, Praha 6

DONA od Drslavické tvrze

* 23. 04. 2005

O.: Ravnsager's AKA-OSSE SUT

 

M.: HANY ze Stovížckých luk

Výborná 2

Ch.: Mauric Jan

 

M.: Vitoušek Josef, Praha 4

QUEEN od Vévody Huberta

* 11. 05. 2005

O.: Ravnsager's AKA-OSSE SUT

 

M.: OKLAHOMA od Vévody Huberta

Velmi dobrá 4

Ch.: Říha Tomáš

 

M.: Rmoutil František, Mníšek pod Brdy

MEZITŘÍDA

GLOSSY Raptor

* 08. 02. 2005

O.: HAGGIS z Písků

 

M.: UPWAWET Hycon

Velmi dobrá 2

Ch.: Skružná Gabriela

 

M.: Rališ Miloš, Velký Borek

ZARA z Kochánecké Černavy

* 03. 07. 2004

O.: XAVER Re-Fil

 

M.: KESI z Černavy

Výborná 1

Ch.: Plašil Miroslav

(Bez titulu.)

M.: Manžel Pavel, Dolní Slivno

Třída OTEVŘENÁ

ANDY z Borecké kovárny

* 15. 05. 2004

O.: HAGGIS z Písků

 

M.: ASTA z Fifkova lisu

Výborná 2

Ch.: Pakandl Jiří

 

M.: Pakandl Jiří, Velký Borek

ARIS z Vranínského vrchu

* 19. 05. 2004

O.: BRIT od Květušského potoka

 

M.: LESLIE Písecké samoty

Výborná 1

Ch.: Šimek Jan

Vítěz třídy otevřené

M.: Veselá Lenka, Kamenice

Oblastní vítěz

OSSY z Heřmanova domu

* 24. 04. 2004

O.: CHLUP od Petrboka

 

M.: KESSY z Heřmanova domu

Velmi dobrá 4

Ch.: Heřman Josef

 

M.: Staněk Jaromír, Velké Popovice

ZENA z Kochánecké Černavy

* 03. 07. 2004

O.: XAVER Re-Fil

 

M.: KESI z Černavy

Velmi dobrá 3

Ch.: Plašil Miroslav

 

M.: Plašil Miroslav, Předměřice nad Jizerou

Třída PRACOVNÍ

ORA z Vrchánova

* 16. 04. 2004

O.: CHLUP od Petrboka

 

M.: NERI z Vrchánova

Výborná 1

Ch.: Vinklárek Miloš

Vítěz třídy pracovní

M.: Mácha Karel, Stránčice

Oblastní vítěz

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

Hana Spalová

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

8

Velmi dobrý

1

Nepřítomen

1

Celkem

10

PSI

Třída MLADÝCH

ARAMIS od Ceplíšku

* 17. 06. 2005

O.: PARIS Bach du Graal

 

M.: CHRISTINE z Otavského břehu

Nepřítomen

Ch.: Vaňata Dušan

 

M.: Horáček Lubomír, Praha 8

MEZITŘÍDA

ADAM Pierot Bohemia

* 08. 02. 2005

O.: HANK z Otavského břehu

 

M.: DEE-DEE Kalokagathia Fai

Výborná 1

Ch.: Melčák Vladimír

Vítěz mezitřídy

M.: Rosa František, Kynšperk nad Ohří

Třída OTEVŘENÁ

AMUR Jakl

* 31. 07. 2004

O.: LUC vom Rainerschlössl

 

M.: ELLEN od Vévody Huberta

Velmi dobrá 2

Ch.: Klečák Jan

 

M.: Bílková Markéta, České Budějovice

ARNY Jakl

* 31. 07. 2004

O.: Luc vom Rainerschlössl

 

M.: ELLEN od Vévody Huberta

Výborná 1

Ch.: Klečák Jan

Vítěz třídy otevřené

M.: Klečák Jan, Slapy u Tábora

Oblastní vítěz

FENY

Třída MLADÝCH

DUBĚNKA z Budínské zahrady

* 13. 03. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: BYSTROUŠKA z Budánské zahrady

Výborná 2

Ch.: Horáková Miluše

 

M.: Půdová Jana, Praha 18

DUHA z Budínské zahrady

* 13. 03. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: BYSTROUŠKA z Budánské zahrady

Výborná 1

Ch.: Horáková Miluše

Vítěz třídy mladých

M.: Talijánová Veronika, Praha 3

MEZITŘÍDA

FELLON od Vévody Huberta

* 13. 07. 2004

O.: WALTER od Vévody Huberta

 

M.: MEDUNKA od Vévody Huberta

Výborná 3

Ch.: Říha Tomáš

 

M.: Macháček Miloš, Praha 4

IANZA IMMACULATA Czech Originál

* 29. 06. 2004

O.: EFEKT ELDORÁDO Czech Originál

 

M.: DOMINGA DESIGNE Czech Originál

Výborná 1

Ch.: Dufková Radovana

Vítěz mezitřídy

M.: Kolín Libor, Kraslice

IÁGRIMA INTRIKA Czech Originál

* 29. 06. 2004

O.: EFEKT ELDORÁDO Czech Originál

 

M.: DOMINGA DESIGNE Czech Originál

Výborná 2

Ch.: Dufková Radovana

 

M.: Kolín Libor, Kraslice

Třída OTEVŘENÁ

ELISCHA od Vévody Huberta

* 13. 07. 2004

O.: ONTARIO van der Gass-Junior

 

M.: AMADA od Vévody Huberta

Výborná 1

Ch.: Říha Tomáš

Vítěz třídy otevřené, Obl. vítěz

M.: Želina Radek, Plzeň

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

Hana Spalová

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

3

Velmi nadějný

1

Vyloučena z posuzování

1

Celkem

5

FENY

Třída DOROSTU

DOUBLE TROUBLE Vitoraz

* 17. 09. 2005

O.: PETIT PRINC Vitoraz

 

M.: NIGHT FEVER Vitoraz

Velmi nadějná

Ch.: Bušta Jan

 

M.: Patrasová Radka, Praha 9

Třída MLADÝCH

CRUELLA De Ville Vitoraz

* 26. 06. 2005

O.: HANNES vom Gesseiner Feld

 

M.: NANA D'ENFER Vitoraz

Výborná 1

Ch.: Bušta Jan

Vítěz třídy mladých

M.: Tlacháč Radek, Plzeň

ISETA z Dianina revíru

* 22. 03. 2005

O.: ONTARIO van der Gass-Junior

 

M.: GLADYS od Vévody Huberta

Výborná 2

Ch.: Říhová Alena

 

M.: Mottlová Alena, Kladno

Třída OTEVŘENÁ

ANKA Jakl

* 31. 07. 2004

O.: LUC vom Rainerschlössl

 

M.: ELLEN od Vévody Huberta

Vyloučena z posuzování

Ch.: Klečák Jan

(Chybí M2.)

M.: Vacková Alena, Praha 5

DELI pod Vrchem

* 02. 11. 2004

O.: HANK z Otavského břehu

 

M.: AGNES Princess Beatrix

Výborná 1

Ch.: Sedláčková Ivana

Vítěz třídy otevřené

M.: Lukešová Helena, Praha 5

Oblastní vítěz

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

Dana Hájková

Kruh číslo

3

ZNÁMKY

Velmi dobrý

4

Celkem

4

PSI

MEZITŘÍDA

AKIM od Evropského rozvodí

* 06. 10. 2004

O.: DANTES z Plešného jezera

 

M.: BEGY ze Sůvovy zahrady

Velmi dobrý 1

Ch.: Syrovátko Jaroslav

 

M.: Brandová Andrea, Praha 1

FENY

Třída MLADÝCH

HOSSIE ze Štěkotu

* 29. 04. 2005

O.: BULLO della Rimpatriata

 

M.: SALLY ze Štěkotu

Velmi dobrá 1

Ch.: Hájková Dana

 

M.: Palusková Pavla, Beroun

MEZITŘÍDA

BORKA od Královy hory

* 03. 09. 2004

O.: AX z Burianky

 

M.: NESY z Černých bahen

Velmi dobrá 1

Ch.: Dvořáček Aleš

 

M.: Dvořáček Aleš, Březová – Oleško

Třída OTEVŘENÁ

ENIE Amery

* 02. 01. 2004

O.: LORAN od Zrzávky

 

M.: SIA Amery

Velmi dobrá 1

Ch.: Spalová Hana

 

M.: Doležal Milan, Velké Popovice

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

Dana Hájková

Kruh číslo

3

ZNÁMKY

Výborný

5

Velmi dobrý

2

Odstoupila

1

Vyloučena z posuzování

1

Celkem

9

PSI

Třída MLADÝCH

DAN Klamap Debra

* 25. 07. 2005

O.: DASTY z Ostrožských jezer

 

M.: NELA Klamap Debra

Výborný 1

Ch.: Prokůpková Marie

Vítěz třídy mladých

M.: Pytlounová Lenka, Praha 10

RONNY z Kublova

* 09. 03. 2005

O.: EBEN Klamap Debra

 

M.: ELIŠKA z Nedošínského háje

Velmi dobrý 2

Ch.: Pospíšil Miroslav

 

M.: Pospíšil Miroslav, Praha 6

Třída OTEVŘENÁ

BASTIEN Poklad Inků

* 06. 06. 2004

O.: SHAKER van de Wijsterhoeve

 

M.: ULRIKA

Výborný 1

Ch.: Quarles van Ufford Irena

Vítěz třídy otevřené

M.: Zunová Martina, Zdiby

Oblastní vítěz

Třída VÍTĚZŮ

VALDI Klamap Debra

* 24. 01. 2004

O.: CHARM Klamap Debra

 

M.: INEZ Klamap Debra

Výborný 1

Ch.: Prokůpková Marie

Vítěz třídy vítězů

M.: Pytlounová Lenka, Praha 10

FENY

Třída MLADÝCH

CITA od Pozďatínských rybníků

* 26. 06. 2005

O.: AMIS z Bílé chalupy

 

M.: IDA z Radotínských strání

Výborná 1

Ch.: Čaněk Rudolf

Vítěz třídy mladých

M.: Špička Zdeněk, Praha 10

MEZITŘÍDA

BESY – Š z Radotínských strání

* 01. 01. 2005

O.: CHARON Delivery

 

M.: ŠÁRKA z Radotínských strání

Velmi dobrá 1

Ch.: Chmelař Ladislav

 

M.: Chmelař Ladislav, Dobřichovice

Třída OTEVŘENÁ

DIDI z Jarné

* 21. 03. 2004

O.: WINIFRED Trias

 

M.: JOLA z Debry

Odstoupila

Ch.: Špirková Lenka

 

M.: Želina Radek, Plzeň

DOLI Silan Český

* 15. 03. 2005

O.: FIDOR Věkor

 

M.: RADKA Silan

Vyloučena z posuzování

Ch.: Čuban František

(Pro vpáčený špičák.)

M.: Řezba Jaroslav, Tursko

TEQUILA Klamap Debra

* 22. 06. 2003

O.: CHARM Klamap Debra

 

M.: INEZ Klamap Debra

Výborná 1

Ch.: Prokůpková Marie

Vítěz třídy otevřené

M.: Polák Jiří, Ústí nad Labem

Oblastní vítěz

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

Dana Hájková

Kruh číslo

3

ZNÁMKY

Výborný

3

Velmi dobrý

4

Velmi nadějný

1

Nepřítomni

2

Vyloučena z posuzování

1

Celkem

11

PSI

Třída MLADÝCH

ANDY z Rohaté

* 19. 05. 2005

O.: VILÉM z Mařenické fořtovny

 

M.: TENNA z Rohatecka

Velmi dobrý 1

Ch.: Lukeš Vladimír

 

M.: Šebek Zdeněk, Plzeň

CÉZAR ze Skašovských jezer

* 16. 05. 2005

O.: BALTAZAR GABKA Kociokwik

 

M.: GITA z Jírových dolů

Nepřítomen

Ch.: Brázda Dušan

 

M.: Kalina František, Jevany

Třída OTEVŘENÁ

ARTY z Bítovské mokřiny

* 01. 02. 2004

O.: GREGORY Fino Bohemia

 

M.: ASTA od hradu Volfštejna

Velmi dobrý 1

Ch.: Kacerovský František

 

M.: Zdvořan Čeněk, Starý Plzenec

Třída VETERÁNŮ

SAM z Havlínského vrchu

* 22. 07. 1992

O.: ARMIN z Výrovského revíru

 

M.: MONA z Havlínského vrchu

Výborný 1

Ch.: Tater Jiří

Nejlepší veterán

M.: Pribáňová Michaela, Praha 9

FENY

Třída DOROSTU

ABBY z Tisovského háje

* 02. 11. 2005

O.: GILBERT C. of Silvetta Origin

 

M.: WITKA z Kordegardy

Velmi nadějná

Ch.: Kubíková Ludmila

 

M.: Houžvíková Božena, Praha 4

Třída MLADÝCH

AURA z Tanaborku

* 22. 05. 2005

O.: IR Fino Bohemia

 

M.: NORA z Poschingeru

Výborná 1

Ch.: Válek Petr

Vítěz třídy mladých

M.: Tomeš Josef, Lično

DITA z Opatovy stezky

* 19. 12. 2004

O.: TAROT z Hetmańskiej Stanicy

 

M.: YULA z Opatovy stezky

Výborná 2

Ch.: Janovská Miroslava

 

M.: Kutilová Zdenka, Praha 9

GÁBA z Revíru Zálesí

* 05. 06. 2005

O.: UNIT Rösler

 

M.: DEA z Revíru Zálesí

Velmi dobrá 3

Ch.: Krejza Jan

 

M.: Krejza Jan, Ledeč nad Sázavou

Třída OTEVŘENÁ

QUESTA z Poschingeru

* 26. 01. 2004

O.: FREDERIC z Poschingeru

 

M.: VALERY of Lady Joan

Velmi dobrá 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír

 

M.: Martincová Olga, Praha 4

Třída PRACOVNÍ

EBOLA z Vrchu Severáku

* 18. 04. 2003

O.: MONTY z Havlínského vrchu

 

M.: ERIKA z Havlínského vrchu

Vyloučena z posuzování

Ch.: Třešňák Petr

(Pro vpáčené špičáky.)

M.: Honke Antonín, Praha 6

FRONA z Mařenické fořtovny

* 22. 10. 2004

O.: GLENNY Cheiron Bohemia

 

M.: CHŇAPKA z Mařenické fořtovny

Nepřítomna

Ch.: Louda Jan

 

M.: Hynková Karolína, Praha 4

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

Dana Hájková

Kruh číslo

3

ZNÁMKY

Výborný

3

Velmi dobrý

2

Velmi nadějná

1

Odstoupila z posuzování

1

Celkem

7

PSI

MEZITŘÍDA

BADY od Jistej skály

* 05. 12. 2004

O.: Lisego Nosa DIRIGER

 

M.: QUEEN VICTORY Spektrum

Výborný 1

Ch.: Mohelníková Jitka

Vítěz mezitřídy

M.: Mohelníková Jitka, Chomutov

Třída OTEVŘENÁ

ENFANT TERRIBLE of Onyx Moravia

* 05. 07. 2004

O.: Grandgables ONYX OBSESSION

 

M.: BUGATTI BLACK Onyx Moravia

Výborný 1

Ch.: Kovalčíková Kateřina

Vítěz třídy otevřené

M.: Křivová Zdeňka, Praha 9

Oblastní vítěz

FENY

Třída DOROSTU

ART of Love Rewin Bohemia

* 17. 11. 2005

O.: Grandgables ONYX OBSESSION

 

M.: JENKA z Babích hor

Velmi nadějná

Ch.: Vetešníková Radka

 

M.: Zemanová Ivana, Praha 8

Třída MLADÝCH

EYRIN z Otavského údolí

* 30. 01. 2005

O.: Lisego Nosa DIRIGER

 

M.: CETHY z Otavského údolí

Velmi dobrá 1

Ch.: Pavlišová Renata

 

M.: Pavlišová Renata, Praha 5

MEZITŘÍDA

BJANKA od Jistej skály

* 05. 12. 2004

O.: Lisego Nosa DIRIGER

 

M.: QUEEN VICTORY Spektrum

Velmi dobrá 2

Ch.: Mohelníková Jitka

 

M.: Mohelníková Jitka, Chomutov

BÁRA od Jistej skály

* 05. 12. 2004

O.: Lisego Nosa DIRIGER

 

M.: QUEEN VICTORY Spektrum

Výborná 1

Ch.: Mohelníková Jitka

Vítěz mezitřídy

M.: Mohelníková Jitka, Chomutov

Oblastní vítěz

Třída PRACOVNÍ

CASSIOPEA'S CRAZY Onyx Moravia

* 15. 06. 2003

O.: Sasquehanna GOLFISTA

 

M.: LASSIE Aischa

Odstoupila z posuzování

Ch.: Kovalčíková Kateřina

 

M.: Vetešníková Radka, Praha 4

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

Dana Hájková

Kruh číslo

3

ZNÁMKY

Výborná

1

Celkem

1

FENY

MEZITŘÍDA

CANNI Vlama

* 24. 07. 2004

O.: Grandgables ONYX OBSESSION

 

M.: HAJDY z Lopenických kopců

Výborná 1

Ch.: Malásek Vladimír

Vítěz mezitřídy

M.: Cepáková Vlasta, Nové Hrady

Oblastní vítěz

         

Text: Tomáš Nechvátal

Fotografie: Michaela Přibáňová, Tomáš Nechvátal, Markéta Chodilová