Klubová výstava jezevčíků

Klubová výstava jazvečíkov

Nitra, Slovensko

Neděle 4. června 2006

OBSAH

Jezevčíci na výstavě (stručně o samotné výstavě a dále obecný souhrn počtu zúčastněných jezevčíků)

Jezevčíci v závěrečných soutěžích

Přehled výsledků (souhrn ocenění všech jezevčíků)

DLOUHOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci dlouhosrstí králičí

· Jezevčíci dlouhosrstí standardní

· Jezevčíci dlouhosrstí trpasličí

DRSNOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci drsnosrstí králičí

· Jezevčíci drsnosrstí standardní

· Jezevčíci drsnosrstí trpasličí

HLADKOSRSTÍ JEZEVČÍCI

· Jezevčíci hladkosrstí králičí

· Jezevčíci hladkosrstí standardní

· Jezevčíci hladkosrstí trpasličí

JEZEVČÍCI NA VÝSTAVĚ

Slovenská Klubová výstava jezevčíků se konala v rámci Mezinárodní výstavy psů v Nitře v neděli 4. června 2006. Peter Psotný vytyčil dva menší, ale celkem postačující kruhy v hezkém dřevěném altánu na okraji výstaviště. Již v sobotu během posuzování na Mezinárodní výstavě navíc obešel většinu vystavovatelů a objasnil jim, kde na výstavišti se o den později bude konat Klubová výstava. Po zkušenostech z deštivého Sence byl úkryt v altánu prozíravý. V neděli však již naštěstí nepršelo.

Podle slovenského výstavního řádu aby psovi nebo feně mohl být přiznán titul Klubový vítěz, musí být jejich majitel členem příslušného chovatelského klubu, v našem případě tedy slovenského Klubu chovatelů jezevčíků. Stejné pravidlo samozřejmě nutně obsahovaly i propozice výstavy. A tak se bohužel dvakrát stalo, že ač by vystavované krasavice mohly od rozhodčích obdržet titul Klubový vítěz, nezískaly ho (fena jezevčíka dlouhosrstého králičího AMAZONKA z Końskiego Raju a fena jezevčíka standard drsnosrstého AGA z Porabki).

Slovenskou Klubovou výstavou skončilo nadmíru zajímavé seskupení tří výstav v pouhých třech dnech za sebou. Ze všech tří výstav si jezevčíci mohli odnést tři čekatelství CAC nebo CAJC. Shrňme, že šlo o tyto výstavy:

· Celostátní výstava psů všech plemen v Senci v pátek 2. června 2006

· Mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře v sobotu 3. června 2006

· Klubová výstava jezevčíků v Nitře v neděli 4. června 2006

Vystavovatelé na výstavu přihlásili celkem sedmdesát tři jezevčíky. Dvacet devět ze Slovenska (SK), třicet osm z České republiky (CZ) a tři ze Srbska a (tehdy ještě i) Černé Hory (SCG). Jeden jezevčík pochází z Norska (NO) a do České republiky přicestoval na krytí. Svůj volný čas využil k návštěvě slovenské Klubové výstavy.

JEZEVČÍCI PODLE STÁTŮ

(Rozumí se podle bydliště majitele uvedeného ve výstavním katalogu.)

STÁT

POČET JEZEVČÍKŮ

Slovensko (SK)

29

Česká vlajka

Česká republika (CZ)

38

Norsko (NO)

1

Polsko (PL)

2

Srbsko a Černá hora (SCG)

3

Celkem

73

Co do počtu v jednotlivých rázech nejvíce bylo drsnosrstých standardních jezevčíků (celkem 24 přihlášených). O dost méně již chtělo přijet hladkosrstých standardů (14). Tradičně poměrně málo bylo hladkosrstých trpasličích (jen 1) a hladkosrstých králičích (2).

Dlouhosrsté a hladkosrsté jezevčíky všech tří velikostí posuzovala slovenská rozhodčí Ing. Marcela Fidrichová.

JEZEVČÍCI PODLE RÁZŮ

Kruh číslo 1

Rozhodčí: Ing. Marcela Fidrichová, Slovensko (SK)

Pořadí rázů v tabulce je uvedeno podle plánu posuzování v kruhu.

RÁZ

CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ

ÚČASTNÍCI Z ČESKÉ REPUBLIKY

Jezevčíci dlouhosrstí standardní

5

3

Jezevčíci dlouhosrstí králičí

7

6

Jezevčíci dlouhosrstí trpasličí

8

4

Jezevčíci hladkosrstí standardní

14

12

Jezevčíci hladkosrstí králičí

2

2

Jezevčíci hladkosrstí trpasličí

1

1

Celkem

37

28

Všechny drsnosrsté hodnotil host z České republiky MVDr. Josef Jansa.

JEZEVČÍCI PODLE RÁZŮ

Kruh číslo 2

Rozhodčí: MVDr. Josef Jansa, Česká republika (CZ)

Pořadí rázů v tabulce je uvedeno podle plánu posuzování v kruhu.

RÁZ

CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ

ÚČASTNÍCI Z ČESKÉ REPUBLIKY

Jezevčíci drsnosrstí standardní

24

2

Jezevčíci drsnosrstí králičí

3

3

Jezevčíci drsnosrstí trpasličí

8

6

Celkem

35

11

Stránky pořadatele, jímž byl slovenský Klub chovateľov jazvečíkov, informace o výstavě s výjimkou přihlášky bohužel neposkytují. Můžete tam však najít jiné zprávy od našich východních sousedů.

JEZEVČÍCI V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH

Závěrečné soutěže probíhaly v poklidu. Soutěže o nejhezčí chovatelskou skupinu a nejhezčí pár se účastnil vždy jen jeden soutěžící. Nejlepší chovatelskou skupinou se tak stali jezevčíci drsnosrstí malých rázů Piccolo Gitano (chovatelka: Olga Hofmannová, CZ). V soutěži párů zvítězili hladkosrstí standardní jezevčíci černí s pálením GOLEM z Hory Lejškova a PUMA CZUK Hodowla Myślinów (majitelka: Eva Zykánová, CZ). Můžeme shrnout, že tato dvojice na výstavě v Senci vybojovala mezi páry druhé místo a v Nitře jak na sobotní Mezinárodní výstavě, tak na nedělní Klubové s přehledem zvítězila.

Také soutěž o vítěze skupiny 4 FCI (BIG) dopadla stejně jako v Senci. Josef Jansa vybral drsnosrstého standardního psa IROLa od Vévody Huberta (majitelka: Katarína Wendlová, SK; chovatel: Tomáš Říha, CZ).

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

Přehled výsledků obsahuje hodnocení úplně všech předvedených jezevčíků. Ocenění jsme vyslechli i odpozorovali přímo u obou kruhů.

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

5

Celkem

5

PSI

Třída VÍTĚZŮ

BOR z Misné

* 24. 08. 2002

O.: MAX z Jakartovic

 

M.: AJKA ze Žilinských strání

Výborný 2

Ch.: Volek Zdeněk, CZ

Res. CAC

 

M.: Šajmovičová Beatriz, Středokluky, CZ

 

DIRK Amery

* 06. 09. 2003

O.: PERCY von der Weidewiese

 

M.: VICTORIA Amery

Výborný 1

Ch.: Spalová Hana, CZ

CAC

Klubový vítěz

M.: Dvořáková Hana, Vrané nad Vltavou, CZ

BOB

FENY

Třída MLADÝCH

CITA z Chabovce

* 20. 01. 2005

O.: ČARDÁŠ z Lišačky

 

M.: GARA Drad

Výborná 1

Ch.: Kufka Augustin, CZ

 

M.: Kretek Michael, Dolní Benešov, CZ

IRIS Amery

* 20. 03. 2005

O.: ANDY z Hradu Žerotín

 

M.: SIA Amery

Výborná 2

Ch.: Spalová Hana, CZ

 

M.: Mášik Oleg, Nitra, SK

Třída PRACOVNÍ

DAŠKA Mackov dvor

* 30. 06. 2004

O.: BOGARD von Madelaine

 

M.: OLLY z Turanskej obory

Výborná 1

Ch.: Igrici Ivan, SK

CAC

M.: Igrici Ivan, Matúškovo, SK

Klubový vítěz

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

5

Velmi dobrý

1

Nepřítomna

1

Celkem

7

FENY

Třída MLADÝCH

AMAZONKA z Końskiego Raju

* 14. 05. 2005

O.: DRAGON z Końskiego Raju

 

M.: CORA Klamap Debra

Výborná 1

Ch.: Łęczak Elżbieta, PL

CAJC

BOB

M.: Artnerová Jitka, Troubsko, CZ

(Titul Klubový vítěz nebyl přiznán. Majitelka totiž není členkou klubu.)

CORA Klamap Debra

* 06. 06. 2005

O.: NUKI Klamap Debra

 

M.: BEKU Cassovia Efekt

Výborná 2

Ch.: Prokůpková Marie, CZ

 

M.: Nováková Magda, Neratovice, CZ

ERLANDA Eupatrid

* 26. 08. 2006

O.: DASTY z Ostrožských jezer

 

M.: DORIS Trias Duo

Nepřítomna

Ch.: Vocetka Josef, CZ

 

M.: Korzeniowská Andrea, Zlín, CZ

Třída OTEVŘENÁ

DIDI z Jarné

* 21. 03. 2004

O.: WINNIFRED Trias

 

M.: JOLA z Debry

Výborná 1

Ch.: Špírková Lenka, CZ

 

M.: Tlacháč Radek, Plzeň, CZ

JENNA Kartuš-Slovakia

* 16. 06. 2003

O.: CHEN Kartuš

 

M.: DOLLY Kartuš

Velmi dobrá 2

Ch.: Tászli Helena a Attila, SK

(Chybějící zuby.)

M.: Svoreňová-Trucová Ivana, Bratislava, SK

Třída VÍTĚZŮ

GINGER GENIE Kalokagathia Fai

* 01. 01. 2004

O.: EXTRAORDINARY MAN Corigentia

 

M.: Trias WOODBINE

Výborná 1

Ch.: Fairaisl Lukáš, CZ

CAC

M.: Fairaislová Lenka a Nováková Daniela, Libčice nad Vltavou, CZ

Klubový vítěz

ZSAHRAZÁD Piccolo Gitano

* 09. 04. 2004

O.: EXTRAORDINARY MAN Corigentia

 

M.: PRINCESS IMAN Piccolo Gitano

Výborná 2

Ch.: Hofmannová Olga, CZ

 

M.: Hofmannová Olga, Praha 4, CZ

JEZEVČÍCI DLOUHOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

5

Velmi nadějná

1

Nepřítomen

1

Celkem

8

PSI

Třída MLADÝCH

CANE DI AMORE Belle Amie

* 04. 08. 2005

O.: FERDINAND vom Beerenpfuhl

 

M.: BELLE AMIE z Kozíčku

Výborný 2

Ch.: Růžičková Silvie, CZ

 

M.: Švarc Petr, Rajnochovice, CZ

DAN Klamap Debra

* 25. 07. 2005

O.: DASTY z Ostrožských jezer

 

M.: NELA Klamap Debra

Výborný 1

Ch.: Prokůpková Marie, CZ

CAJC

M.: Pytlounová Lenka, Praha 10, CZ

Třída OTEVŘENÁ

ADRAC z Tibovho Dvora

* 30. 01. 2004

O.: VASCO Kartuš-Slovakia

 

M.: VANESA Trias

Nepřítomen

Ch.: Floreán Karol, SK

 

M.: Štefánik Ivan, Bratislava, SK

LOGEN Kartuš-Slovakia

* 20. 07. 2003

O.: VASCO Kartuš-Slovakia

 

M.: CHERON Kartuš

Výborný 1

Ch.: Tászli Helena a Attila, SK

CAC

Klubový vítěz

M.: Tászli Helena a Attila, Dunajská Streda, SK

BOB

Třída PRACOVNÍ

VALDI Klamap Debra

* 24. 01. 2004

O.: CHARM Klamap Debra

 

M.: INEZ Klamap Debra

Výborný 1

Ch.: Prokůpková Marie, CZ

(Bez čekatelství. Kvůli většímu obvodu hrudníku.)

M.: Pytlounová Lenka, Praha 10, CZ

FENY

Třída DOROSTU

FARIA Eupatrid

* 06. 01. 2006

O.: TOM-LI z Debry

 

M.: MEJA Piccolo Gitano

Velmi nadějná

Ch.: Vocetka Josef, CZ

 

M.: Vocetka Josef, Praha 8, CZ

Třída OTEVŘENÁ

AXA od Pozďatínských rybníků

* 20. 11. 2002

O.: GOLIÁŠ Jamamba

 

M.: IDA z Radotínských strání

Velmi dobrá 1

Ch.: Čaněk Rudolf, CZ

 

M.: Janský Pavol, Gbely, SK

Třída PRACOVNÍ

Palicsparti CSUPOR

* 25. 11. 2004

O.: Palicsparti CAPALLERO CALVADOS

 

M.: Palicsparti FLAMENGO-FORTU

Výborná 1

Ch.: Jakab Gábor, Srbsko

CAC

M.: Jakab Zoltan, Subotica, Srbsko

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

14

Celkem

14

PSI

Třída MLADÝCH

FALCO z Revíru Zálesí

* 03. 06. 2005

O.: BALTAZAR GABKA Kociokwik

 

M.: GILDA C. of Silvetta Origin

Výborný 1

Ch.: Krejza Jan, CZ

CAJC

M.: Füri Ján, Železiovce, SK

MEZITŘÍDA

ROBIN z Poschingeru

* 23. 12. 2004

O.: Delbrüggers ENNO

 

M.: DAFFY z Havlínského vrchu

Výborný 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír, CZ

CAC

M.: Nechvátal Tomáš, Praha 4, CZ

Klubový vítěz

UX Drozdí chodník

* 23. 08. 2004

O.: LUFT Rösler

 

M.: MIA Drozdí chodník

Výborný 2

Ch.: Bukoven Ján, SK

 

M.: Poliak Pavel, Dudince, SK

TŘÍDA OTEVŘENÁ

DARK BOY Miadroza

* 17. 01. 2004

O.: TAROT z Hetmańskiej Stanicy

 

M.: BETY z Údolí mamutů

Výborný 2

Ch.: Žára Zdeněk, CZ

 

M.: Nechvátal Tomáš, Praha 4, CZ

OLIVER z Poschingeru

* 06. 12. 2003

O.: RICO of Lady Joan

 

M.: DAFFY z Havlínského vrchu

Výborný 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír, CZ

CAC

M.: Trejbal Jiří, Chomutov, CZ

Třída PRACOVNÍ

JARUS Fino Bohemia

* 17. 02. 2004

O.: Delbrüggers ENNO

 

M.: EYRA FABIOLA Fino

Výborný 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír, CZ

CAC

M.: Trejbalová Hana, Chomutov, CZ

Třída VÍTĚZŮ

GOLEM z Hory Lejškova

* 21. 07. 1999

O.: TAROT z Hetmańskiej Stanicy

 

M.: SOFI z Opatovy stezky

Výborný 1

Ch.: Dousková-Pešicová Bohumila, CZ

(Bez čekatelství. Kvůli váze.)

M.: Zykánová Eva, Tábor, CZ

Třída VETERÁNŮ

FREDERIC z Poschingeru

* 01. 01. 1996

O.: ROYAL of Lady Joan

 

M.: DIANA z Poschingeru

Výborný 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír, CZ

 

M.: Filípková Marie, Praha 5, CZ

FENY

Třída MLADÝCH

Russkiy Assorti’c YUMANITE

* 10. 07. 2005

O.: Nimik Corroborree RED GUM

 

M.: Kantri Park’s TROPICANA

Výborná 1

Ch.: Gorbova, Natalchenko Elena Igorevna

(Bez čekatelství. Kvůli předním běhům.)

M.: Podzemských J. a A., Mladá Vožice, CZ

MEZITŘÍDA

AVA z Heneberk

* 08. 11. 2004

O.: IGLESSIAS Gwiezdny Pył

 

M.: BONA od Márfyho

Výborná 2

Ch.: Kretek Michael, CZ

 

M.: Kretek Michael, Dolní Benešov, CZ

 

REBECA z Poschingeru

* 23. 12. 2004

O.: Delbrüggers ENNO

 

M.: DAFFY z Havlínského vrchu

Výborná 1

Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír, CZ

CAC

Klubový vítěz

M.: Filípková Marie, Praha 5, CZ

BOB

Třída PRACOVNÍ

CORA ze Zábřežské olšiny

* 01. 11. 2002

O.: EDEN Fino

 

M.: HERTA z Havlínského vrchu

Výborná 1

Ch.: Vitásek Herbert, CZ

CAC

M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ

Třída VÍTĚZŮ

PATTY z Kozíčku

* 02. 01. 2004

O.: VIXI z Kozíčku

 

M.: LESSY od Stanovského

Výborná 2

Ch.: Coufal Jan, CZ

Res. CAC

M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ

PUMA CZUK Hodowla Myślinów

* 15. 04. 2003

O.: BARNABA CZUK Hodowla Myślinów

 

M.: WINIFREDA z Megary

Výborná 1

Ch.: Olesczuk Wanda, PL

CAC

M.: Zykánová Eva, Tábor, CZ

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

2

Celkem

2

PSI

MEZITŘÍDA

BOKER TOV of Bar-Lotta

* 27. 01. 2005

O.: Midernochs DZEKI MS

 

M.: LUNAR LIONESS PUP Dachshaus

Výborný 1

Ch.: Katsman Marina, RU

(Bez čekatelství.)

M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ

FENY

Třída MLADÝCH

FEMME FATALE Onyx Moravia

* 25. 07. 2005

O.: Grandgables DREAM COME TRUE

 

M.: BUGATTI BLACK Onyx Moravia

Výborná 1

Ch.: Kovalčíková Kateřina, CZ

CAJC

Klubový vítěz

M.: Kovalčíková Kateřina, Tišnov, CZ

BOB

JEZEVČÍCI HLADKOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

Ing. Marcela Fidrichová, SK

Kruh číslo

1

ZNÁMKY

Výborný

1

Celkem

1

PSI

TŘÍDA OTEVŘENÁ

EXCLUSIVE EDITION OF Onyx Moravia

* 05. 07. 2004

O.: Grandgables ONYX OBSESSION

 

M.: BUGATTI BLACK Onyx Moravia

Výborný 1

Ch.: Kovalčíková Kateřina, CZ

CAC

Klubový vítěz

M.: Kovalčíková Kateřina, Tišnov, CZ

BOB

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ STANDARDNÍ

Rozhodčí

MVDr. Josef Jansa, CZ

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

13

Velmi dobrý

9

Dobrý

1

Nepřítomen

1

Celkem

24

PSI

Třída MLADÝCH

GERO od Jackoviča

* 24. 06. 2005

O.: MAX z Kršťanskej záhrady

 

M.: OXI od Černých rytířů

Velmi dobrý 1

Ch.: Jackovičová Anna, SK

(Měkčí srst.)

M.: Méri Jozef, Orechová Potôň, SK

MEZITŘÍDA

CRIS od Jackoviča

* 01. 09. 2004

O.: FELIX z Hustopečských rybníků

 

M.: ORKA z Banskej doliny

Nepřítomen

Ch.: Jackovičová Anna, SK

 

M.: Pecháček Peter, Dubnica nad Váhom, SK

IROL od Vévody Huberta

* 03. 01. 2005

O.: SCROOGE Hycon

 

M.: ROSARIA od Vévody Huberta

Výborný 1

Ch.: Říha Tomáš, CZ

CAC

M.: Wendlová Katarína, Bratislava, SK

BOB

BIG

Nejúspěšnější jezevčík všech tří výstav. V Nitře opět BIG.

SÁMER z Kozíčku

* 15. 06. 2004

O.: ALTER EGO Sfora Zadory

 

M.: MEGY z Kozíčku

Velmi dobrý 2

Ch.: Coufal Jan, CZ

 

M.: Ballay Erik, Nitra, SK

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

CANDY z Turanskej obory

* 14. 04. 2004

O.: CAPAL z Kleteckého jezu

 

M.: ELZA Dubovnica

Velmi dobrý 4

Ch.: Psotný Peter, SK

 

M.: Močková Viera, Bratislava, SK

CIR z Rechte

* 19. 01. 2005

O.: ART z Jezevčí doliny

 

M.: NANCY z Kozíčku

Výborný 3

Ch.: Ille Radim, SK

 

M.: Uhrinec Michal, Gajary, SK

PALERMO Herbu Kopidolek

* 14. 09. 2004

O.: DEDOL z Civitas Sari

 

M.: BOLIWIA Herbu Kopidolek

Výborný 1

Ch.: Buczyńska Aleksandra, PL

CAC

M.: Hauerland František, Bystřice pod Lopeníkem, CZ

 

PUFO ze Záblatských lesov

* 25. 05. 2003

O.: FELIX z Hustopečských rybníků

 

M.: EFY Dubovnica

Výborný 2

Ch.: Lorenc Štefan, SK

Res. CAC

M.: Lorencová Lucia, Trenčín, SK

Třída PRACOVNÍ

ARGO ze Sluneční

* 26. 01. 2004

O.: MARTY z Kozíčku

 

M.: MEGA von Rauhenstein

Výborný 1

Ch.: Feuereisel Jozef, SK

CAC

M.: Gábor Jozef, Bratislava, SK

CÉZAR Likry

* 25. 08. 2003

O.: ISO z Anenského dvora

 

M.: AIDA Rúbaný vrch

Výborný 2

Ch.: Livora Július, SK

 

M.: Fabian Marian, Krupina, SK

TYGRAN Mamolika

* 15. 01. 2004

O.: OČKO Mamolika

 

M.: ROSA z Kršťanskej záhrady

Velmi dobrý 4

Ch.: Cyprich Anton, SK

(Měkčí srst.)

M.: Kesely Vojtěch, Bratislava, SK

UM od Stanovského

* 06. 07. 2004

O.: Trium Slecs DON

 

M.: GIRA z Karny

Výborný 3

Ch.: Stanovský Miroslav, SK

 

M.: Brečka Pavol, Nižné Brehy, SK

Třída VÍTĚZŮ

FRIGO z Mníšej doliny

* 16. 05. 1994

O.: DON z Rajeckej doliny

 

M.: IVA Vyva

Výborný 3

Ch.: Lojš Rastislav, SK

 

M.: Poljak Vladimír, Bratislava, SK

LESAN od Baďuru

* 29. 08. 2000

O.: CONRAD von der Raufbude

 

M.: CHIRA Zwi-Le-Ro

Výborný 2

Ch.: Oslej Ivan, SK

 

M.: Vajanský Radomír, Bratislava, SK

Revestreken’s KANTOR

* 12. 06. 2003

O.: Revestreken’s FRIKK

 

M.: Freckle-Face LOBRAINE

Výborný 1

Ch.: Aspevik Rita a Atle, Norsko (NO)

CAC

M.: Fairaislová Lenka a Blazejewski W., Libčice nad Vltavou, CZ, NO

 

Pes zapůjčený do ČR na krytí. Pochází z norské chovatelské stanice Revestreken’s.

FENY

Třída MLADÝCH

AJDA od Bielej vody

* 03. 04. 2005

O.: JONÁŠ Horalka

 

M.: FESTA Kamenný potok

Velmi dobrá 3

Ch.: Baška Zdeněk, SK

 

M.: Rajský Matúš, Dunajská Streda, SK

DENNY Württemberg

* 27. 07. 2005

O.: CHAAN od Černých rytířů

 

M.: BESIKA ze Striebornice

Dobrá

Ch.: Kvanka Milan, SK

(Kvůli srsti.)

M.: Kvanka Milan, Bátovce, SK

DONA Württemberg

* 27. 07. 2005

O.: CHAAN od Černých rytířů

 

M.: BESIKA ze Striebornice

Velmi dobrá 1

Ch.: Kvanka Milan, SK

 

M.: Demová Miroslava, Nové Zámky, SK

OKINA Kamenný most

* 07. 06. 2005

O.: CAPAL z Kleteckého jezu

 

M.: JOLA Kamenný most

Velmi dobrá 2

Ch.: Méri Jozef, SK

 

M.: Méri Jozef, Orechová Potôň, SK

Třída OTEVŘENÁ

SUPER IMPREZJA Montegriss

* 23. 04. 2001

O.: DEDOL z Civitas Sasi

 

M.: AGA z Porabki

Velmi dobrá 2

Ch.: Dudek Justyna, PL

(Olysalé slechy.)

M.: Dudek Justyna, Gliwice, PL

SUZI z Kozíčku

* 15. 06. 2004

O.: ALTER EGO Sfora Zadory

 

M.: MEGY z Kozíčku

Výborná 1

Ch.: Coufal Jan, CZ

CAC

M.: Kretek Michael, Dolní Benešov, CZ

Třída PRACOVNÍ

BETY Sinejs

* 17. 10. 2004

O.: WENZEL von Schloss Rosenau

 

M.: TANJA Bačov potok

Velmi dobrá 1

Ch.: Salvet Miroslav, SK

(Měkká srst.)

M.: Vojanský Radomír, Bratislava, SK

Třída VÍTĚZŮ

AGA z Porabki

* 20. 02. 1998

O.: KIM ze Szczasnej

 

M.: ULRIKA-UFKA z Kojca Użytkowych

Výborná 1

Ch.: Sernicki Bronislaw, PL

CAC

M.: Dudek Justyna, Gliwice, PL

(Titul Klubový vítěz nebyl přiznán. Majitelka totiž není členkou klubu.)

AHM SHERE Württemberg

* 07. 07. 2003

O.: ZIK z Poiplia

 

M.: BESIKA ze Striebornice

Výborná 2

Ch.: Kvanka Milan, SK

Res. CAC

M.: Kvanka Milan, Bátovce, SK

Klubový vítěz

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ KRÁLIČÍ

Rozhodčí

MVDr. Josef Jansa, CZ

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

3

Celkem

3

FENY

Třída MLADÝCH

BERENIKA BABOU BO Piccolo Gitano

* 23. 08. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: NONNIE Piccolo Gitano

Výborná 1

Ch.: Hofmannová Olga, CZ

CAJC

M.: Hofmannová Olga, Praha 4, CZ

Klubový vítěz

CRUELLA DE VILLE Vitoraz

* 26. 06. 2005

O.: HANNES vom Geisseiner Feld

 

M.: NANA D’ENFER Vitoraz

Výborná 2

Ch.: Bušta Jan, CZ

 

M.: Tlacháč Radek, Rokycany, CZ

Třída PRACOVNÍ

VANOUCHE Piccolo Gitano

* 02. 01. 2003

O.: XIRIUS Kalokaghatia

 

M.: DELIA Gitano

Výborná 1

Ch.: Hofmannová Olga, CZ

CAC

M.: Fialovi Vladimíra a František, Milín, CZ

JEZEVČÍCI DRSNOSRSTÍ TRPASLIČÍ

Rozhodčí

MVDr. Josef Jansa, CZ

Kruh číslo

2

ZNÁMKY

Výborný

7

Velmi dobrý

1

Nepřítomen

2

Celkem

10

PSI

Třída MLADÝCH

ALEXANDER Piccolo Boemo

* 05. 08. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: VANOUCHE Piccolo Gitano

Výborný 1

Ch.: Fialová Vladimíra, CZ

CAJC

M.: Novotná Marie, Příbram, CZ

Třída OTEVŘENÁ

YUM-YUM Piccolo Gitano

* 30. 03. 2004

O.: XIRIUS Kalokaghatia

 

M.: NONNIE Piccolo Gitano

Výborný 1

Ch.: Hofmannová Olga, CZ

CAC

Klubový vítěz

M.: Kalousková Jitka, Praha 8, CZ

BOB

Třída PRACOVNÍ

Palicsparti UTONALIO-UBORKA

* 16. 07. 2002

O.: Lamark XERO

 

M.: Palicsparti EVELYN-ENA

Výborný 1

Ch.: Jakab Ferenc

CAC

M.: Jakab Gabor, Kanjiža, Srbsko

Třída VÍTĚZŮ

FLAMENDR IDOL Hycon

* 07. 04. 2004

O.: Lamark IDOL

 

M.: RIO Hycon

Nepřítomen

Ch.: Anderson Robert, PL

 

M.: Fairaislová Lenka, Libčice nad Vltavou, CZ

 

FENY

Třída MLADÝCH

ADÉLKA z Obětové

* 24. 06. 2005

O.: YAHOO Arvin dvor

 

M.: LADY od Vévody Huberta

Výborná 2

Ch.: Jurák Milan, CZ

 

M.: Jurák Milan, Luhačovice, CZ

AYASHEE Piccolo Boemo

* 05. 08. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: VANOUCHE Piccolo Gitano

Velmi dobrá 3

Ch.: Fialová Vladimíra, CZ

 

M.: Fialovi Vladimíra a František, Milín, CZ

GWYNNETH Arvin dvor

* 28. 08. 2005

O.: LIK z Przystani Wodniackiej

 

M.: SEXY SHARON Kalokaghatia

Výborná 1

Ch.: Piskay Vladimír, SK

CAJC

M.: Kováč Marian, Beladice, SK

MEZITŘÍDA

GASKA z Kordegardy

* 16. 02. 2005

O.: DRUCIK Ungaro

 

M.: ATALANTA-ATHE Kalokaghatia Fai

Nepřítomna

Ch.: Hryniewicz Danuta, PL

 

M.: Páričková Lenka, Liptovský Mikuláš, SK

Třída OTEVŘENÁ

ELISHA od Vévody Huberta

* 13. 07. 2004

O.: ONTARIO van der Gass-Junior

 

M.: AMADA od Vévody Huberta

Výborná 1

Ch.: Říha Tomáš, CZ

CAC

M.: Tlacháč Radek, Rokycany, CZ

Klubový vítěz

Třída PRACOVNÍ

Palicsparti BRANDY

* 15. 11. 2004

O.: Tormasi Darling-Top LAURENZE

 

M.: Palicsparti EVELYN-ETNA

Výborná 1

Ch.: Jakab Gábor

 

M.: Jakab Zoltan, Subotica, Srbsko

Text: Tomáš Nechvátal

Fotografie: Jaroslav Nechvátal