LIPSKO 10. a 11. 9

 

 

Lipsko CAC-Show 10.09.2006.
Rozhodčí: Nikole Kubli (CH) –Zwerg+Standard
                 Dorota Witkowska (PL)-Kaninchen


Jezevčík hladkosrstý králičí
Psi - tř. mladých
1429.
Cid von der Karlshofer Wiese *22.09.2005. (Igor vom Camman x Chassy aus der Bummelke).. –CACJ-VDH, CACJ-DTK
1430.
Grandgables Ever Reddy *22.06.2005 (GG Reddy Steady Go x Rosan Hill Silken Panache).-R.CACJ-VDH, R.CACJ-DTK

Psi - mezitřída
1431.zařazen do trpasličích

Psi - tř. pracovní
1432. Mizsa Zielone Mchy *01.12.2004 (Buli Mini Rewia x Tora-Czuk Hodowla Myslinow)-CAC-VDH.

Psi - tř. otevřená
1433. Lisego Nosa Zhen-Shen *15.02.2004 (Germandachs Newland x Lisego Nosa Hitraya Kroha) –CAC-VDH, CAC-DTK

Feny - tř. mladých
1434.
Sundsdals Smilende Susie *06.10.2005 (Maxim vom Rainerschlossl x Lisego Nosa Zhuzhelitsa)- CACJ-VDH, CACJ-DTK.
1435.
Fee von den Nan a Push *26.09.2005 (Jojo von der Kaiserlinde x Bonsai von den Nan a Push) – V2, R.CACJ-VDH.

Feny - mezitřída
1436. Bára od Jistej Skály *05.12.2004 (Lisego Nosa Diriger x Queen Victory Spectrum) –CAC-VDH, R.CAC-DTK

Feny - tř. pracovní
1437.
Non-Fiction Pup Dachshaus *28.05.2004 (Gemus von Top-Torm x Pink Emotion Dachshaus)- CAC-VDH, CAC-DTK, BOB, BIG-I

Feny - tř. otevřená
1438.
Sundsdals Fnulle Pus *21.05.2004 (Maxim vom Rainerschlossl x Sundsdals Froken Nitouche) –CAC-VDH



Jezevčík hladkosrstý trpasličí
Psi - tř. mladých
1438. Galileo z Drsne Planiny *01.12.2005 (Teatime for Pup Dachshaus x Isabella y Drsne Planiny)-CACJ-VDH, CACJ-DTK

Psi - mezitřída
1431.
Bady od Jistej Skály *05.12.2004 (Lisego Nosa Diriger x Queen Victory Spectrum)-CAC-VDH.

Psi - tř. šampionů
1439.
Duchwoods Cut in Stone MS *18.01.2005. (Duchwoods Rave Review MS x Duchwoods Stepping Stone)-CAC-VDH, R.CAC-DTK

Psi - tř. otevřená
1440.
Sundsdals Karl Smart *18.07.2004. (Maxim von Rainerschlossl x Caelestis Woman-in-Love) – CAC-VDH, CAC-DTK, BOB, BIG-II

Feny - tř. mladých
1441.
Caja vom Teckeltraum *30.05.2005 (Quecksilber v.Camman x Flocke v.d.Warthebrucke) R.CACJ-VDH., R.CACJ-DTK(?)
1442.
Aela de Ker ki Douar *06.10.2005 (Peppr de Ker ki Douar x Sophia de Ker ki Douar)
CACJ-VDH, CACJ-DTK

Feny - mezitřída
1443.Lisego Nosa Granatovoe Zernyshko *30.03.2005 (Lisego Nosa Admiral x Lisego Nosa Muha Tsokotusha) – CAC-VDH, R.CAC-DTK,

Feny - tř. otevřená
1444.
Lisego Nosa Utehi Radi *24.08.2004 (Lisego Nosa Yunker Tolstoy x Lisego Nosa Bubnovaya Kozyrnaya) CAC-VDH, CAC-DTK,
1445.
Aischa vom Laster Hof *23.01.2005 (XOX von der Karlshofer Wiese x Mara vom Jenar Forst) VD.3
1446.
Erda von den Nan a Push *14.07.2004 (Iltis von Zeldenrust x Lucy von der Frohlichen Pfalz)- V2. R.CAC-VDH

Jezevčík hladkosrstý standardní
Psi - tř. šampionů
1447. Oliver z Poschingeru *06.12.2003. (Rico of Lady Joan x Daffi z Havlinskeho Vrchu)
CAC-VDH. R.CAC-DTK.
 

Psi - tř. pracovní
1448.
Jarus Fino Bohemia 17.02.2004 (Delbruggers Enno x Eyra Fabiola Fino) CAC-VDH, CAC-DTK,

Psi - tř. otevřená
1449.
Anton vom Zscheppliner *04.11.2004 (Jockel vom Weigler Wald x Victoria vom Lausnitzgrund) – CAC-VDH

Feny - tř. štěňat
1450.
Cleo vom Rehsprung *08.02.2006.(Calypso x Engels Neela) очень перспективная.

Feny - mezitřída
1451.
Inuk von Stachowskis Lacknasen *06.04.2005 (Delbruggers Elias x Herzchen von Stachowskis Lacknasen) CAC-VDH
1452.
Keski-Maan Angerro *20.11.2004 (Keski-Maan Haltia x Keski-Maan Rian) R.CAC-VDH

Feny - tř. pracovní
1453.
Peggy vom Zieglerhof *19.06.2004 (Huckleberry vom Zieglerhof x Inka vom Zieglerhof) CAC-VDH, CAC-DTK, BOB
1454.
Emily von den Dombergspatzen *29.08.2004 (Alex vom Pfalzer Jagdgrund x Cheyenne von den Dombergspatzen) R.CAC-VDH, R.CAC-DTK

Feny - tř. otevřená
1455.
Agnes vom Zscheppliner Dachsgrund *04.11.2004 (Jockel vom Weigler Wald x Victoria vom Lausnitzgrund) CAC-VDH
 

 

Lipsko CACIB-Show 9.09.2006.
Rozhodčí: Nicole Kubli (CH) –Kaninchen
                 Dorota Witkowska (PL)- Zwerg+Standard

Jezevčík hladkosrstý králičí
Psi - tř. mladých
390. Cid von der Karlshofer Wiese *22.09.2005. (Igor vom Camman x Chassy aus der Bummelke).. –Exc1, CACJ-VDH, CACJ-DTK
391.
Grandgables Ever Reddy *22.06.2005 (GG Reddy Steady Go x Rosan Hill Silken Panache).-Diskval-M2.

Psi - mezitřída
392.zařazen do trpasličích

Psi - tř. pracovní
393. Mizsa Zielone Mchy *01.12.2004 (Buli Mini Rewia x Tora-Czuk Hodowla Myslinow)-CAC-VDH, R.CAC-DTK, R.CACIB.

Psi - tř. otevřená
394.
Lisego Nosa Zhen-Shen *15.02.2004 (Germandachs Newland x Lisego Nosa Hitraya Kroha) –CAC-VDH, CAC-DTK, CACIB, BOB, BIG-I

Feny - tř. mladých
395.
Sundsdals Smilende Susie *06.10.2005 (Maxim vom Rainerschlossl x Lisego Nosa Zhuzhelitsa)- CAC-VDH.
396.
Fee von den Nan a Push *26.09.2005 (Jojo von der Kaiserlinde x Bonsai von den Nan a Push) – V 2, R.CAC-VDH.

Feny - mezitřída
397. Bára od Jistej Skály *05.12.2004 (Lisego Nosa Diriger x Queen Victory Spectrum) –CAC-VDH.

Feny - tř. pracovní
398. Non-Fiction Pup Dachshaus *28.05.2004 (Gemus von Top-Torm x Pink Emotion Dachshaus)- CAC-VDH, R.CAC-DTK, R.CACIB

Feny - tř. otevřená
399.
Sundsdals Fnulle Pus *21.05.2004 (Maxim vom Rainerschlossl x Sundsdals Froken Nitouche) –CAC-VDH, CAC-DTK, CACIB.




Jezevčík hladkosrstý trpasličí
Psi - tř. mladých
400. Galileo z Drsne Planiny *01.12.2005 (Teatime for Pup Dachshaus x Isabella y Drsne Planiny)-CAC-VDH

Psi - mezitřída
392.
Bady od Jistej Skály *05.12.2004 (Lisego Nosa Diriger x Queen Victory Spectrum)-CACJ-VDH, CACJ-DTK.

Psi - tř. šampionů
401.
Duchwoods Cut in Stone MS *18.01.2005. (Duchwoods Rave Review MS x Duchwoods Stepping Stone)-CAC-VDH, R.CAC-DTK, R.CACIB.

Psi - tř. otevřená
402.
Sundsdals Karl Smart *18.07.2004. (Maxim von Rainerschlossl x Caelestis Woman-in-Love) – CAC-VDH, CAC-DTK, CACIB, BOB

Feny - tř. mladých

403.Caja vom Teckeltraum *30.05.2005 (Quecksilber v.Camman x Flocke v.d.Warthebrucke) R.CACJ-VDH., R.CACJ-DTK(?)
404.
Aela de Ker ki Douar *06.10.2005 (Peppr de Ker ki Douar x Sophia de Ker ki Douar)
CACJ-VDH, CACJ-DTK

Feny - mezitřída
405.Lisego Nosa Granatovoe Zernyshko *30.03.2005 (Lisego Nosa Admiral x Lisego Nosa Muha Tsokotusha) – CAC-VDH, CAC-DTK, CACIB.

Feny - tř. otevřená
406.
Lisego Nosa Utehi Radi *24.08.2004 (Lisego Nosa Yunker Tolstoy x Lisego Nosa Bubnovaya Kozyrnaya) CAC-VDH, R.CAC-DTK, R.CACIB
407.
Aischa vom Laster Hof *23.01.2005 (XOX von der Karlshofer Wiese x Mara vom Jenar Forst) VD.3
408.
Erda von den Nan a Push *14.07.2004 (Iltis von Zeldenrust x Lucy von der Frohlichen Pfalz)- VD.2.

STANDARD KUTZHAAR
Psi - tř. šampionů
409. Oliver z Poschingeru *06.12.2003. (Rico of Lady Joan x Daffi z Havlinskeho Vrchu)
CAC-VDH. CAC-DTK, CACIB.
 

Psi - tř. pracovní
410. Jarus Fino Bohemia 17.02.2004 (Delbruggers Enno x Eyra Fabiola Fino) CAC-VDH, R.CAC-DTK, R.CACIB
411.Django vom Pegnitzgrund *03.07.2002. (Alex vom Pfalzer Jagdgrund x Saro von Preske) VG.2

Psi - tř, otevřená
412.
Anton vom Zscheppliner *04.11.2004 (Jockel vom Weigler Wald x Victoria vom Lausnitzgrund) – оч.хор.

Feny - tř. mladých
413.
Cleo vom Rehsprung *08.02.2006.(Calypso x Engels Neela) CAC-VDH.

Feny - mezitřída
414.
Agneta von der Ebanotte * 28.10.2004. (Hagginas Felix x Isidora vom Nord Wind) VD.3
415.
Inuk von Stachowskis Lacknasen *06.04.2005 (Delbruggers Elias x Herzchen von Stachowskis Lacknasen) V.2. R.CAC-VDH
416.
Keski-Maan Angerro
*20.11.2004 (Keski-Maan Haltia x Keski-Maan Rian) CAC-VDH

Feny - tř. pracovní
417.
Peggy vom Zieglerhof *19.06.2004 (Huckleberry vom Zieglerhof x Inka vom Zieglerhof) CAC-VDH, r.CAC-DTK, R.CACIB
418.
Emily von den Dombergspatzen *29.08.2004 (Alex vom Pfalzer Jagdgrund x Cheyenne von den Dombergspatzen) VD.2.
419.
Arnika von der Ebanotte *28.10.2004 (Hagginas Felix x Isidora vom Nord Wind) D.3

Feny - tř. otevřená
420.
Agnes vom Zscheppliner Dachsgrund *04.11.2004 (Jockel vom Weigler Wald x Victoria vom Lausnitzgrund) CAC-VDH, CAC-DTK, CACIB, BOB.
 

MVDr. Marika   S t a n o v o i