MV Litoměřice  20.5.2006


BOG - MV Litoměřice

Rozhodčí: Ing. Jaroslav TEMR – standardní jezevčíci
                     MVDr. Katka NOVOZÁMSKÁ – jezevčíci malých rázů


Chovatelská skupina KLAMPA DEBRA

Letos bylo v hale, která je každoročně vyhrazena pouze jezevčíkům trochu více místa – vystavovaní psi se vešli do dvou kruhů a tak půlka haly zůstala volná, ne však na dlouho, zabralo ji množství návštěvníků. Koho omrzelo sledovat dění v kruzích, mohl si prohlédnout výstavu trofejí nebo se pobavit u ukázek agility.

 
Nejlepší dlouhosrstí -CHARLY, KERRY a FLÉR Amery      hladkosrsté standardní feny o CACIB - Cora, Patty a Ashley

V závěrečných soutěžích excelovali dlouhosrstí miniaturní jezevčíci z chovu Ing. Prokůpkové – její chov. stanice KLAMAP DEBRA zvítězila v soutěži chovatelských skupin. Výborně si vedl i mladý muž s dlouhosrstým trpasličím jezevčíkem, který skončil třetí v soutěži mladý vystavovatel.

  
          Juniorhandling                                            chov. skupina KLAMAP DEBRA

Ve skupině IV. Vybrala MVDr. Novozámská na stupně vítězů následující jezevčíky: 5. drsnosrstá králičí VANOUCHE Piccolo Gitano V. Fialové, 4. dlouhosrstá králičí DUMA SACHMET Anamsunamon K. Šafaříkové, 3. hladkosrstá standardní CORA ze Zábřežské olšiny D. Johanové, 2. dlouhosrstý trpasličí EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia Fai K. Šafaříkové a 1. drsnosrstý trpasličí YUM YUM Piccolo Gitano PHDr. J. Kalouskové.

  
             
Nástup skupiny IV.                               Soutěž dospělý vystavovatel

  
Jezevčíci v soutěži o nejlepšího mladého jedince a v soutěži párů

 

MVP Litoměřice 20. 05. 2006 - dlouhosrstí standardní  - rozhodčí ing. Temr Jaroslav

Psi - třída mladých

Výborná I., CAJC

KERRY Amery   

* 12.08.05

70350 

(WILKO von der Weidewiese – AIRA Amery))

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

 Výborná II.

ART od Lukaveckého potoka    

* 16.07.05

70232 

(WILKO von der Weidewiese – SISI Kira Gold)

chov: Hlaváček Josef

maj: Čapek Jakub

 

Psi – třída mezitřída

 Výborná I., CAC, CACIB, BOB

CHARLY Amery    

* 15.01.05

68561 

(TOMMI z Turanskej obory - VICTORIA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Šimánek Josef

 

Psi - třída šampionů

Výborná I, ---

ARISTOPHANES od Barušky

* 12. 08. 02

63670 

(Arystoteles z Samotraki – ERKA ze Štěkotu)

chov: Hánová Věra

maj: dtto

 

Fena - třída dorostu

Velmi nadějná

LILIANA Amery

* 08. 10. 05

70606 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Feny - třída otevřená

Výborná II. r. CAC

BELLA DONA od Barušky

* 22. 08. 03

65708 

(SOKRATES Dlugie Cudo – ERKA ze Štěkotu)

chov: Hánová Věra

maj: Svoboda Jaroslav

 

 Výborná I., CAC, CACIB

FLĚR Amery

* 19. 01. 04

66261 

(OBERON  z Turanskej obory – VANESSA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Švec Jaroslav

 

Feny - třída pracovní

Výborná III.

BARONKA od Barušky

* 22. 08. 03

65709 

(SOKRATES Dlugie Cudo – ERKA ze Štěkotu)

chov: Hánová Věra

maj: dtto

 

 Výborná II.

CIKY z Jarné

* 25. 07. 03

65623 

(VEST Amery- NELI z Radyňského lesa)

chov: ing. Špírková Lenka

maj: dtto

 

Výborná I.  CAC, r. CACIB

EIRA z Mosteckého výsluní

* 16. 06. 03

65247 

(VEST Amery – CHANKA z Černých bahen)

chov: Ocasek Rudolf

maj: dtto

 

Hladkosrstí standardní  (16V/7VD/0D/1neposouzen)

 

VD I.

tř. mladých

  ARAGON z Chromova dvora

VD II.

tř. mladých

BENNY z Fryšova domu

VD III.

tř. mladých

CHŇAP z Mařenické fořtovny

V II., r. CAC

tř. otevřená

  AMBER CZUK Hodowla Myslinów

V I., CAC, r. CACIB

tř. otevřená

  DALIBOR z Mařenické fořtovny

V III.

tř. otevřená

  OLIVER z Poschingeru

V I., CAC

tř. pracovní

JARUS Fino Bohemia

V II., r. CAC

tř. pracovní

  MAXMILIAN z Poschingeru

V III.

tř. pracovní

ZAK Eben-Ezer

V I., CAC, CACIB

tř. šampionů

  IRK z Poschingeru

Neposouzena

tř. madých

AIDA z Chromova dvora

VD

tř. madých

AMÁLKA z Chromova dvora

V I., CAJC

tř. madých

  BRETAGNE Magic Seven

VD

tř. madých

DITA z Opatovy stezky

VD

tř. madých

GRACE z Mařenické fořtovny

V III.

tř. madých

HERMA z Mařenické fořtovny

V II.

tř. madých

CHARLOTTA z Mařenické fořtovny

VD

tř. madých

ZITA Jopar

V I., CAC

mezitřída

MELA z Hory Lejškova

V I., CAC

tř. otevřená

ASHLEY Magic Seven

V II., r. CAC

tř. pracovní

CHANEL Jadory

V I., CAC

tř. pracovní

PATTY z Kozíčku

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

  CORA ze Zábřežské olšiny

V I., nejl. veterán

tř. veteránů

SOFI z Opatovy stezky

 

Drsnosrstí standardní  (6V/9VD/1D/1VN) 

VD I.

tř. mladých

CID z Javorských luk

VD II.

tř. mladých

CORIN z Kozíčku

VD III.

tř. mladých

ŘEK od Pstruží říčky

VD I.

tř. otevřená

BASK z Bavoryně

VD II.

tř. otevřená

  CAR Zdyve

D

tř. pracovní

CID z Vědomic

VD II.

tř. pracovní

CIP z Vědomic

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

  LORD z Vrchánova

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

  KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

V I., nejl. veterán

tř. veteránů

  MAX od Hůreckých hájů

V II.

tř. veteránů

OLAF z Tumru

VN I.

tř. dorostu

PERLA z Heřmanova domu

V II.

tř. mladých

BETTY z Tuněchod

V I., CAJC

tř. mladých

ŘINA od Pstruží říčky

VD II.

mezitřída

  ÁJA Valdštejnský zámek

V I., CAC, CACIB

mezitřída

FLORINA od Petrboka

VD II.

tř. otevřená

  FANY Dianina kovárna

VD I.

tř. otevřená

  ODINKA od Pstruží říčky

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

CIRA z Vědomic

 

Hladkosrstí trpasličí  (6V/1VD/0D) 

V I.

tř. mladých

BADY od Jistej Skály

VD II.

tř. mladých

GOLDI GIDO Jamnicza Ostoja

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

BÁRA od Jistej Skály

V II.

tř. mladých

BJANKA od Jistej Skály

V III.

tř. mladých

Lisego Nosa GRANATOVE ZERNYSHKO

V II.

tř. pracovní

BEXA ze Suchdola

V I.

tř. pracovní

NELLY z Drsné planiny

 

Dlouhosrstí trpasličí   (16V/0VD/0D) 

V II.

tř. mladých

BIM Klamap Debra

V I., CAJC

tř. mladých

DAN Klamap Debra

V I., CAC

mezitřída

BASTIEN Poklad Inků

V II., r. CAC

tř. otevřená

BALŮ z Poodří

V I., CAC, r. CACIB

tř. otevřená

YANNIK-LI z Debry

V II., r. CAC

tř. pracovní

BERTÍK Hafuschka

V III.

tř. pracovní

TARKO Klamap Debra

V I., CAC

tř. pracovní

VALDI Klamap Debra

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia Fai

V II., r. CAC

tř. šampionů

ZERO z Těšínovských buků

V I., nejl. veterán

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano

V I., CAJC

tř. mladých

ISABELLA z Těšínovských buků

V I., CAC, CACIB

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra

V I., CAC

tř. otevřená

UNKA Klamap Debra

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

ZSAHRAZAD Piccolo Gitano

V I., CAC

tř. šampionů

GINGER GENIE Kalokagathia fai

 

Drsnosrstí trpasličí   (11V/1VD/0D/1VN) 

V II.

tř. mladých

ALEXANDER Piccolo Boemo

V III.

tř. mladých

CHARLIE CHAPLIN Kalokagathia Fai

V I., CAJC

tř. mladých

Sweetax ICON OF INDIANA JONES

V I., CAC, r. CACIB

mezitřída

BRUMBÁL PROFESSOR Pro Euro

V I., CAC, CACIB, BOB, BOG

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano

V I., CAC

tř. pracovní

ARNY Princess Beatrix

VN I.

tř. dorostu

KELLY Rosmery

VD III.

tř. mladých

ATHENA od Barona Hyrosse

V II.

tř. mladých

AYASHEE Piccolo Boemo

V I., CAJC

tř. mladých

GÁBI Rosmery

V I.

tř. otevřená

MYŠIČKA Valentinka

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

CHŇAPINKA Valentinka

V II.

tř. pracovní

KATRIN od Vévody Huberta

 

Hladkosrstí králičí   (3V/1VD/0D) 

VD I.

tř. mladých

BOKER TOR of Bar Lota

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

MISHA Zielone Mchy

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

ARABELA PRINCESS Pro Euro

V II., r. CAC, r. CACIB

tř. otevřená

ARRI Babinský vrch

 

Dlouhosrstí králičí   (7V/1VD/0D) 

VD I.

tř. mladých

CAESAR Klamap Debra

V I.

mezitřída

YKARUS Klamap Debra

V I.

tř. otevřená

NORBERT z Nedošínského háje

V I., CAC, r. CACIB

tř. pracovní

ZEUS Klamap Debra

V I., CAC, CACIB

tř. šampionů

ULI Klamap Debra

V II.

tř. mladých

AMAZONKA z Konskiego raju

VI., CAJC, BOB

tř. mladých

  DUMA SACHMET Anamsunamon

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

LADY BLACK Gapro Bohemia

 

Drsnosrstí králičí  (3V/0VD/0D/1VN) 

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

YESTEDAY Piccolo Gitano

VN I.

tř. dorostu

ORDINARY OLLIE Brio Bohemica

V I.

mezitřída

JANINI JAZZY Czech Originál

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

  VANOUCHE Piccolo Gitano

Výsledky a foto:  Michaela   P ř i b á ň o v á, dlouhosrstí standardní:  Hana   S p a l o v á