NV Mladá Boleslav 21.7.2006

http://www.interdogbohemia.com/

 

Rozhodčí:
Alena Buriánková - standardní jezevčíci
Luděk Müller - trpasličí a králičí jezevčíci

 

Závěrečné soutěže - skupina IV.

 1. REBECA z Poschingeru (maj. V.+ M. Filípkovi) - hladkosrstá standardní
2. WILKO v.d. Weidewiese (maj.: H. Spalová) - dlouhosrstý standardní
3. BALÚ z Poodří (maj. M. Lišková) - dlouhosrstý trpasličí
4. YUM-YUM Piccolo Gitano (maj. PhDr. J. Kalousková) - drsnosrstý trpasličí
5. MIZSA Zielione Mchy (maj. Ing. G. Procházková) - hladkosrstý králičí

 

Dlouhosrstí standardní – Národní výstava Mladá Boleslav – 21. 07. 06 – Alena Buriánková

Psi - třída mladých

Velmi dobrá 4

DENNY od Kamenné svatby   

* 26. 03. 05

69100 

(CIL od Smolenské přehrady – JOLLY ze Štěkotu)

chov: Novák Tomáš

maj: Štál Václav

 

Výborná III.

DION Leslie Leven

* 27. 08. 05

70387 

(CHIP z Brzákova kopce – Raisin´l Irish Coffe )

chov: Novák Tomáš

maj: Netík Petr

 

Výborná I., CAJC.

KERRY Amery  

* 12. 08. 05

70350 

(WILKO von der Weidewiese – AIRA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Výborná II.

KIR Amery   

* 12. 08. 05

 70351

(WILKO von der Weidewiese – AIRA Amery

chov: Spalová Hana

maj: ing. Helena Michálková

 

Velmi dobrá 5

SOKRATES z Brzákova kopce 

* 08. 07. 05

70033 

(ARYSTOTELES z Samotraki – Káťa z Brzákova kopce

chov: Brzák Josef

maj: dtto

 

Psi - třída otevřená

Dobrá

ADAR z Hněvínských kopců

* 24. 01. 05

68651 

(BOREK z Chotuckých alejí – PERLA z Dianských luk)

chov: Vinš Josef

maj: dtto

 

Psi - třída vítězů

Výborná I, CAC, NV, BOB, II.BOG

WILKO von der Weidewiese

* 13. 11. 03

67011 

(ENDRO von der Weideweise – RONDA von der Weidewiese)

chov: Pusch Anja

maj: Spalová Hana

 

Feny - třída mladých

Velmi dobrá

CITA ze Slavkovské dědiny

* 14. 06. 05

69588 

(XAVER z Nového Hradečníku – INKA z Brzákova kopce

chov: Bartoš Antonín

maj: dtto

 

Výborná I, CAJC

DREAM Leslie Leven 

* 27. 08. 05

70389 

(CHIP z Brzákova kopce – Raisin´l Irish Coffe )

chov: Tomáš Novák

maj: dtto

 

Výborná II.

HOSSIE ze Štěkotu   

* 29. 04. 05

69302 

(BULLO – SALLY ze Štěkotu)

chov: Hájková Dana

maj: Palusková Pavla

 

Výborná III.

LILIANA Amery

* 08. 10. 05

70606 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)   

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Výborná IV.

LUISA Amery

* 08. 10. 05

70608 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)  ) 

chov: Spalová Hana

maj: Dvořáková Hana

 

Velmi dobrá

JESSICA Amery

* 26. 06. 05

 69661

(WILKO von der Weidewiese – VANESSA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Jeserovský Karel

 

Velmi dobrá

TONA od Hlubočského potoka

* 05. 07. 05

69996 

(SID z Černých bahen – ORNELLA z Turanskej obory)

chov: Krahulec Josef

maj: Jura Milan

 

Feny - třída mezitřída

Velmi dobrá II.

AIDA od Evropského rozvodí

* 06. 10. 04

68137 

(DANTES od Plešného jezera – BEGY ze Sůvovy zahrady)

chov: Syrovátka Jaroslav

maj: Šindelářová Lucie

 

Velmi dobrá I.

CHARLINE Amery 

* 15. 01. 05

68563 

(TOMMI z Turanskej obory – VICTORIA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Fakan Vratislav

 

Feny - třída otevřená

Velmi dobrá I.

ALIS z Lovcovny

* 31. 05. 04

67267 

PATT ze Štěkotu – CIRA ze Štěkotu)

chov: Berka Pavel

maj: Veselý Jiří

 

Dobrá

VIKY z Jarné

* 08. 10. 00

59565 

(CAR z Údolí samoty – NELI z Radyňského lesa)

chov: ing. Lenka Špírková

maj: Václav Charvát

 

Feny - třída pracovní

Výborná I, CAC, NV

CAILLIE Leslie Leven

* 23. 10. 03

65983 

(GARY vom Waldestal – Raisin ´l Irish Coffe)

chov: Tomáš Novák

maj: dtto

 

 

Hladkosrstí standardní  (6V/7VD/0D/1VN)

 

VN I.

Tř. dorostu

ILJA z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – DAFNE z Mařenické fořtovny)

V I., CAJC

Tř. mladých

AJAX z Radimských luk
(GILBERT C. of Silvetta Origin – BĚLA z Lipové stráně)

VD II.

Tř. mladých

FALK z Vamberecké stráně
(GILBERT C. of Silvetta Origin – RAJKA z Ostrého Bečvy)

V I., CAC, NV

mezitřída

ROBIN z Poschingeru
(Delbrüggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

V II., r. CAC

mezitřída

DALIBOR z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – DAFNE z Mařenické fořtovny)

VD III.

mezitřída

GLITTER CHARM Miadroza
(GILBERT C. of Silvetta Origin – SENTA Wasyl-Dan)

VD I.

Tř. otevřená

QUIDO z Poschingeru
(FREDERIC z Poschingeru – VALERY of Lady Joan)

VD II.

tř. pracovní

AMICABLE SCAMP Miadroza
(TAROT z Hetmanskiej Stanicy – BETY z Údolí Mamutů)

V I. -

tř. vítězů

ZAK Eben-Ezer
(DANNY z Havlínského vrchu – FELLY Eben-Ezer)

VD I.

tř. madých

CHARLOTTA z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – CHŇAPKA z Mařenické fořtovny)

VD II.

tř. madých

HERMA z Mařenické fořtovny
(MONTY Rösler – DESSY z Havlínského vrchu)

VD III.

tř. madých

Russkiy Assortic YUMANITE
(Nimik Coroboree RED GUM – Kantri Park’s TROPICANA)

V I. CAC

tř. pracovní

BROOKE Magic Seven
(SPIROU dela Chappelerie – CHRISTINE z Poschingeru)

V I., CAC, NV, BOB, BOG

tř. pracovní

REBECA z Poschingeru
(Delbrüggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

 

Drsnosrstí standardní (9V/14VD/1D)

 

VD III.

tř. mladých

BLESK z Čeletic
(BRUTUS Canis Salutaris – ASTA z Hlavňovic)

VD

tř. mladých

CORIN z Kozíčku
(MARTY z Kozíčku – NAOMI ze Skřivánčí doliny)

VD II.

tř. mladých

DAM od Tomášků
(EGON ze Zárybového dvora – CITA od Černé vody)

VD IV.

tř. mladých

DENNY od Tomášků
(EGON ze Zárybového dvora – CITA od Černé vody)

D

tř. mladých

IDAR z Prášilského jezera
(OKAY od Řeky Lomnice – CAOPKA z Prášilského jezera)

V I., CAJC

tř. mladých

PORT z Heřmanova domu
(LORD z Vrchánova – KESSY z Heřmanova domu)

VD I.

mezitřída

CONNY od Pěti Bratrů
(KERRY od Busche – IVETTE od Vévody Huberta)

VD

tř. mladých

CHEEKY z Krzáku
(CIR z Jeklíku – PENNY Gala Bouček)

V III.

tř. mladých

CILI Zdyve
(CAR z Dianiných čihadel – AJA Zdyve)

V II.

tř. mladých

CLEA Zdyve
(CAR z Dianiných čihadel – AJA Zdyve)

VD

tř. mladých

DITA z Chlumeckého polesí
(CHLUP od Petrboka – LUCI od Sychrovského splavu)

VD

tř. mladých

DITA z Vědomic
(LEX z Heřmanova domu – ASSI z Vědomic)

VD IV.

tř. mladých

GALA od Zlámané smrče
(LESAN z Písecké samoty – FALKA od Jermalského potoka)

V I., CAJC

tř. mladých

PEGGY z Heřmanova domu
(LORD z Vrchánova – KESSY z Heřmanova domu)

VD

mezitřída

ANNELI od Kněžské skály
(OSKAR z Kubických lesů – EKY z Jeklíku)

V

mezitřída

CASSIE z Heřmanova
(XAVER od Petrboka – ASTA z Heřmanova chovu)

V III.

mezitřída

DEJNA od Řeky Lomnice
(OKAY od Řeky Lomnice – LAURA od Černých rytířů)

VD

mezitřída

DINA z Řenecké hůrky
(CHUAN od Petrboka – BORŮVKA z Rozvadovské hájenky)

V II., r. CAC

mezitřída

FLORINA od Petrboka
(YVES od Vévody Huberta – VALI od Petrboka)

V IV.

mezitřída

GENTLE Raptor

(HAGGIS z Písků – UPWAWET Hycon)

V I., CAC, NV, BOB

mezitřída

INEZ od Petrboka
(Ravnsager’s AKA OSSE SÜT – ZAIRA od Petrboka)

VD III.

tř. otevřená

DORA Zavátá Hvězda
(YVES od Vévody Huberta – KARIN od Řeky Lomnice)

VD II.

tř. otevřená

FELDA od Jermálského potoka
(ARON z Chotára – AXA z Podskálí)

V I., CAC

tř. otevřená

HERSI od Petrboka
(SCROOGE Hycon – ZORINKA od Petrboka)

VD I.

tř. pracovní

TORA z Vlčetína
(TERRY Zwi-Le-Ro – LESSIE z Vlčetína)

 

Hladkosrstí trpasličí  (6V/5VD/1D)

 

V I., CAJC

tř. mladých

GOOFY Tergy
(Midernoch’s DZEKI – FATA-ELITA Ksiažecy Dwór)

V I., CAC

mezitřída

ADAM z Dolního konce
(DARK CLOUD Spektrum – SUZANNE z Drsné planiny)

V II., r. CAC

mezitřída

BADY od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

V I.

tř. otevřená

GOLDI GIDO Jamnicza Ostoja
(OFIR OZI Sznuki – DIANA z Jeleniej Kotliny)

D

tř. mladých

HAVANA Tergy
(DIER TIGER Tergy – Solovyev FELICITA)

VD I.

tř. mladých

JESSY od Zámiše
(ARRY Neliny Moravia – HERA z Jašového koutku)

VD II.

tř. mladých

MARION Gapro Bohemia
(MINER z Lubinoweho Raju – NICOLA Perla Jezior)

V I., CAC

mezitřída

BJANKA od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

VD

mezitřída

BRIA z Dolního konce
(Grandgables ONYX OBSESSION – SCARLET z Drsné planiny)

V I., CAC

tř. otevřená

BÁRA od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

VD II.

tř. otevřená

SUZANNE z Drsné planiny
(Lisego Nosa CHERVONY TUZ – ISABELA z Drsné planiny)

VD I.

tř. vítězů

UNIA UTA Sznuki
(Midernoch’s DZEKI – ELKANA EZA Sznuki)

 

Dlouhosrstí trpasličí (7V/6VD/1D)

 

V II.

tř. mladých

BIM Klamap Debra
(RED RUM Klamap Debra – OSSA Klamap Debra)

VD III.

tř. mladých

YUKON z Čertouských lánů
(YUKON z Debry – WEGI z Čertouských lánů)

V I., CAJC

tř. mladých

DAN Klamap Debra
(DASTY z Ostrožských jezer – NELA Klamap Debra)

VD I.

mezitřída

LUCIFER Gapro Bohemia
(CHARM Klamap Debra – HELGA Gapro Bohemia)

V I., CAC

tř. otevřená

BASTIEN Poklad Inků
(SHAKER v.d. Wijsterhoeve - ULRIKA)

VD

tř. otevřená

BRUT-LI z Debry
(WINNIFRED Trias – BEKY Rajana)

D

tř. pracovní

TARKO Klamap Debra
(CHARM Klamap Debra – INEZ Klamap Debra)

VD I.

tř. pracovní

VALDI Klamap Debra
(CHARM Klamap Debra – INEZ Klamap Debra)

V I., CAC, NV

Tř. vítězů

BALŮ z Poodří
(HILL z Kozíčku – QUEN z Čertouzských lánů)

V I.

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano
(CHUAN z Debry – TANIKA Trias)

VD I.

tř. mladých

ISABELLA z Těšínovských buků
(WINNER della Canterana – ENGIE z Tallenbergu)

VD

mezitřída

BESY-Š z Radotínských strání
(CHARON Delivery – ŠÁRKA z Radotínských strání)

V I.

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra
(
WINNIFRED Trias – NELA Klamap Debra)

V I., CAC, NV

tř. pracovní

BUGGY z Neratovické skalky
(WINNER della Canterana – DINGERY Sparkling Brook )

 

Drsnosrstí trpasličí   (5V/4VD/1D)

 

V I., CAJC

tř. mladých

ALEXANDER Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

V II.

tř. mladých

ÁRON Foxe’s Castle
(PETIT PRINCE Vitoraz – AMÁLKA z Manětínské ulice)

VD I.

tř. otevřená

ELEGÁN ECCE Czech Originál
(LUC vom Rainerschlössl – CIKÁDA CAPANDA Czech Originál)

V I., CAC, NV, BOB

tř. vítězů

YUM YUM Piccolo Gitano
(XIRIUS Kalokagathia – NONNIE Piccolo Gitano)

V I., CAJC

tř. mladých

AYASHEE Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

VD III.

tř. mladých

DUHA z Budínské zahrady
(LIK z Przystani Wodniackiej – BYSTROUŠKA z Budínské zahrady)

D

tř. mladých

ISETA z Dianina Revíru
(ONTARIO v.d. Gass Junior – GLADYS od Vévody Huberta)

VD IV.

tř. mladých

KELLY Rosmery
(YAHOO Arvin Dvor – NIKA Rosmery)

VD II.

tř. mladých

NUMERA NERRA Czech Originál
(RIN-TIN-TIN Vitoraz – AYUTCHAYA Czech Originál)

V I.

mezitřída

TINY TOT from Sparkling Brook
(FICTION RANDEE Vitoraz – BUGGY Rosmery)

 

Hladkosrstí králičí  (1V/3VD/0D/1VN)

 

V I., CAC, NV, BOB

tř. otevřená

MISHA Zielone Mchy
(BULI Mini Rewia – TORA CZUK Hodowla Myslinów)

VN I.

Tř. dorostu

CORTINA z Dolního konce
(BENNY Májová radost – SUZANNE z Drsné planiny)

VD I.

tř. mladých

HONEY KISS Tergy
(DIER TIGER Tergy – Solovyev FELICITA)

VD I.

mezitřída

CACCIA Vlama
(Grandgables ONYX Obsession – HAJDY z Lopenických kopců)

VD I.

tř. otevřená

KLEOPATRA Gapro Bohemia
(Lisego Nosa DIRIGER – NICOLA Perla Jezior)

 

Dlouhosrstí králičí   (1V/1VD/0D)

 

V I., CAC, NV, BOB

mezitřída

DUMA SACHMET Anamsunamon
(EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia Fai – DORIS z Ostrožských jezer)

VD I.

tř. pracovní

JEZINKA z Nedošínského háje
(HUGO v. Nordenen Rosengrund – CIBETJKA z Nedošínského háje)

 

Drsnosrstí králičí   (6V/1VD/0D)

 

V IV.

tř. mladých

ARWEN ANGIE Foxe’s Castle
(PETIT PRINCE Vitoraz – AMÁLKA z Manětínské ulice)

V I. -

tř. mladých

BERENIKA BABOU BOO Piccolo Gitano
(LIK z Przystani Wodniackiej – NONNIE Piccolo Gitano)

V II.

tř. mladých

CRUELLA DE VILLE Vitoraz
(HANNES v. Geselner Feld – NANA D’ENFER Vitoraz)

VD

tř. mladých

DOUBLE TROUBLE Vitoraz
(PETIT PRINCE Vitoraz – NIGHT FEVER Vitoraz)

V I., CAJC

tř. mladých

GÁBI Rosmery
(YAHOO Arvin Dvor – EMA Rosmery)

V

tř. mladých

NATÁLIE Svatoborský revír
(LIK z Przystani Wodniackiej – PEGGY z Vílova)

V I., CAC, NV, BOB

mezitřída

DUBĚNKA z Budínské zahrady
(LIK z Przystani Wodniackiej – BYSTROUŠKA z Budínské zahrady)

V I.-

tř. otevřená

JANINI JAZZY Czech Originál
(MAGIC ALLADYN Brzdac – CIKÁDA CAPANDA Czech Originál)

 
Výsledky: MVDr. Karel   P ř i b á ň,  Hana   S p a l o v á (dlouhosrstí standardní)
Foto: Oficiální stránky výstavy www.interdogbohemia.com