MV Mladá Boleslav 2.9.2006

http://www.interdogbohemia.com/

 

Rozhodčí:
MVDr. Luboš ŠLAPANSKÝ - standardní a králičí jezevčíci
MVDr. Bohumil BROŽ - trpasličí jezevčíci
Ing. Štefan ŠTEFÍK - vybíral skupinu IV.

 

Závěrečné soutěže

Juniorhandling
3: místo: Vojtěch Svoboda s dlouhosrstým trpasličím jezevčíkem

Páry:

2.místo dlouhosrstí trpasličí jezevčíci HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano a BELLE AMIE z Kozíčku (maj. MUDr. S. Růžičková)

- skupina IV.

 1. CANE DI AMORE Belle Amie (maj. P. Švarc) - dlouhosrstý trpasličí


2. CRUELA DE VILLE Vitoraz (maj.: R. Želina) - drsnosrstá trpasličí


3. MARION Gapro Bohemia (maj. Ing. G. Procházková) - hladkosrstý trpasličí

 

4. DUKAT z Hetmanskiej Stanicy (maj.: L. Dvořáková) - dlouhosrstý králičí


5. YUM-YUM Piccolo Gitano (maj. PhDr. J. Kalousková) - drsnosrstý trpasličí

 

Dlouhosrstí standardní – Mezinárodní výstava Mladá Boleslav – 02. 09. 06 – MVDr. Šlapanský Luboš

Psi - třída mladých

Velmi dobrá II.

DION Leslie Leven

* 27. 08. 05

70387 

(CHIP z Brzákova kopce – Raisin´l Irish Coffe )

chov: Novák Tomáš

maj: Netík Petr

Výborná I., CAJC, BOB

KERRY Amery  

* 12. 08. 05

70350 

(WILKO von der Weidewiese – AIRA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: dtto

Psi - třída otevřená

Velmi dobrá I.

ENRY Amery

* 02. 01. 04

66180 

(CH. LORAN od Zrzávky – ICH. SIA Amery)

chov: Spalová Hana

maj: Novák Václav

 

Feny - třída dorostu

Nadějná

JUSTI ze Štěkotu

* 12. 12. 05

70850 

(CHRIS z Brzákova kopce – CELINE Leslie Leven)

chov: Hájková Dana

maj: Mareš Čeněk

 

Feny - třída mladých

Vyloučena pro hmotnost

HOSSIE ze Štěkotu   

* 29. 04. 05

69302 

(BULLO – SALLY ze Štěkotu)

chov: Hájková Dana

maj: Palusková Pavla

 

Výborná I.

LILIANA Amery

* 08. 10. 05

70606 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)   

chov: Spalová Hana

maj: dtto

 

Výborná II.

LUISA Amery

* 08. 10. 05

70608 

(WILKO von der Weidewiese – SOFI vom Lehhof)  ) 

chov: Spalová Hana

maj: Dvořáková Hana

 

Feny - třída otevřená

Velmi dobrá II.

KIA ze Rpetské stráně

* 17. 02. 03

64375 

(VEST Amery – CAPKA z Lišačky)

chov: Kuška Václav

maj: Polcar Bronislav

 

Výborná I., CAC, CACIB

ASTA od Královy Hory

* 10.  05. 03

64809 

(BOGART von Madelaine – NESY z Černých bahen)

chov: ing. Aleš Dvořáček

maj: Bednář Petr

Hladkosrstí standardní  (5V/6VD/0D)

 

V I., CAC, CACIB, BOB

mezitřída

ROBIN z Poschingeru
(Delbrüggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

V II.

mezitřída

DALIBOR z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – DAFNE z Mařenické fořtovny)

VD II.

tř. pracovní

AMICABLE SCAMP Miadroza
(TAROT z Hetmanskiej Stanicy – BETY z Údolí Mamutů)

V I., CAC

tř. pracovní

DARK BOY Miadroza
(TAROT z Hetmanskiej Stanicy – BETY z Údolí Mamutů)

VD IV.

tř. madých

ABBY z Tisovského háje
(GILBERT C. of Silvetta Origin – WITKA z Kordegardy)

VD III.

tř. madých

AMÁLKA z Chromova dvora
(TAROT z Hetmanskiej Stanicy – KATYNKA z Hory Lejškova)

VD I.

tř. madých

CHARLOTTA z Mařenické fořtovny
(CHUAN z Havlínského vrchu – CHŇAPKA z Mařenické fořtovny)

VD

tř. madých

GRACE z Mařenické fořtovny
(LORAN z Havlínského vrchu – PEPINA z Mařenické fořtovny)

VD II.

tř. madých

Russkiy Assortic YUMANITE
(Nimik Coroboree RED GUM – Kantri Park’s TROPICANA)

V I. -

tř. otevřená

ZITA Jopar
(GILBERT C. of Sivetta Origin – BRAWURA CZUK Hodowla Myslinów)

V I. CAC, CACIB

tř. pracovní

BIANCA Magic Seven
(SPIROU dela Chappelerie – CHRISTINE z Poschingeru)

?

tř. pracovní

DELA z Opatovy stezky
(TAROT z Hetmanskiej Stanicy – YULA z Opatovy stezky)

 

Drsnosrstí standardní (1V/3VD/1D) 

VD I.

tř. mladých

CORIN z Kozíčku
(MARTY z Kozíčku – NAOMI ze Skřivánčí doliny)

V I., CAC

mezitřída

FAUST z Mojmírova domu
(DENY Anons – BÁRA z Kudličkova dvora)

VD I.

tř. šampionů

XAVER od Petrboka
(DENY Anons – GRIA od Petrboka)

VD I.

tř. mladých

KATY ze Suchdolského údolí
(BENDY TERRY Hlavinout – BETY ze Suchdolského údolí)

D

tř. otevřená

GRIA z Chraštinského lesa
(DAN z Písků – ELZA z Chraštinského lesa)

 

Hladkosrstí trpasličí  (4V/1VD/0D/1odst.) 

V I. -

tř. mladých

GOOFY Tergy
(Midernoch’s DZEKI – FATA-ELITA Ksiažecy Dwór)

VD.

mezitřída

BADY od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

odstoupil

tř. otevřená

GOLDI GIDO Jamnicza Ostoja
(OFIR OZI Sznuki – DIANA z Jeleniej Kotliny)

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

MARION Gapro Bohemia
(MINER z Lubinoweho Raju – NICOLA Perla Jezior)

V I. -

mezitřída

BÁRA od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

V I. -

Tř. otevřená

RAPSODIA Mapsiowa Pociecha
(OFIR OZI Sznuki – CELINA Malinowy Raj)

 

Dlouhosrstí trpasličí (12V/2VD/0D/1odst.) 

V I., CAJC, BOB, BOG

tř. mladých

CANE DI AMORE Belle Amie
(FERDINAND v. Beerenpfuhl – BELLE AMIE z Kozíčku)

V II.

tř. mladých

FIG FRUIT Faimold’s Oak
(WINNER della Canterana – ANNELI ze Střelické bažinky)

Odst.

tř. mladých

DAN Klamap Debra
(DASTY z Ostrožských jezer – NELA Klamap Debra)

VD III.

tř. mladých

IL-LI z Debry
(DASTY z Ostrožských jezer – FELI z Debry)

V I., CAC, r. CACIB

mezitřída

BIM Klamap Debra
(RED RUM Klamap Debra – OSSA Klamap Debra)

V I., CAC

tř. otevřená

ERIK z Ostrožských jezer
(WINNIFRED Trias – PERAMELES z Debry)

V I., CAC

tř. pracovní

VALDI Klamap Debra
(CHARM Klamap Debra – INEZ Klamap Debra)

V I., CAC, CACIB

Tř. šampionů

BALŮ z Poodří
(HILL z Kozíčku – QUEN z Čertouzských lánů)

V I.

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano
(CHUAN z Debry – TANIKA Trias)

VD II.

tř. mladých

CIBETKA Hafushka
(LAURIN v. Damsmühle – JEZINKA z Nedošínského háje)

V I., CAJC

tř. mladých

ISABELLA z Těšínovských buků
(WINNER della Canterana – ENGIE z Tallenbergu)

V II., r. CAC

mezitřída

FIPSINA-LI z Debry
(
ADAM z Debry – SILVA-LI z Debry)

V I., CAC, r. CACIB

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra
(
WINNIFRED Trias – NELA Klamap Debra)

V I., CAC

tř. pracovní

BUGGY z Neratovické skalky
(WINNER della Canterana – DINGERY Sparkling Brook )

V I., CAC, CACIB

tř. šampionů

BELLE AMIE z Kozíčku
(WINNER della Canterana – WHISKEY Trias)

 

Drsnosrstí trpasličí   (7V/0VD/0D) 

V I., CAJC

tř. mladých

ALEXANDER Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

V I.,CAC, r. CACIB

mezitřída

HADJI HAKIM Kalokagathia Fai
(ZNAJOMY WLADZI Zanzara – PHOEBE Kalokagathia)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano
(XIRIUS Kalokagathia – NONNIE Piccolo Gitano)

V I., CAJC

tř. mladých

AYASHEE Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

V II.

tř. mladých

DUHA z Budínské zahrady
(LIK z Przystani Wodniackiej – BYSTROUŠKA z Budínské zahrady)

V I.,CAC, r. CACIB

mezitřída

CELESTÝNA z Manětínské ulice
(LIK z Przystani Wodniackiej – AGÁTA z Manětínské ulice)

V I.,CAC, CACIB

tř. šampionů

CHŇAPINKA Valentinka
(SINJOOR v.d. Stoofhoeve – TWINKY Kalokagathia)

 

Hladkosrstí králičí  (5V/0VD/0D/1VN) 

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

MISHA Zielone Mchy
(BULI Mini Rewia – TORA CZUK Hodowla Myslinów)

VN I.

Tř. dorostu

CARISSMA BRINDLE Black Bohemia
(EFFECT STRIPED Tergy – HALOW-E’EN D od Silvetta Origin)

V I. -

tř. mladých

HONEY KISS Tergy
(DIER TIGER Tergy – Solovyev FELICITA)

V I. -

mezitřída

BJANKA od Jistej Skály
(Lisego Nosa DIRIGER – QUEEN VICTORY Spektrum)

V I. -

tř. otevřená

AZALKA Black Bohemia
(Lisego Nosa DIRIGER – HALOW-E’EN D od Silvetta Origin)

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

ARRI Babinský vrch
(Lisego Nosa DIRIGER – NESSI z Drsné planiny)

 

Dlouhosrstí králičí   (4V/1VD/0D) 

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

DUKAT z Hetmanskiej Stanicy
(YABADABADOO Kalokagathia Fai – RUDA Scrato)

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

ZEUS Klamap Debra
(WINNIFRED trias – NELA Klampa Debra)

VD I.

tř. mladých

CORA Klamap Debra
(NUKI Klamap Debra – BEKI Cassovia Effekt)

V I., CAC, CACIB

mezitřída

DUMA SACHMET Anamsunamon
(EXTRAORDINARY ESPRIT Kalokagathia Fai – DORIS z Ostrožských jezer)

V I. -

tř. pracovní

JEZINKA z Nedošínského háje
(HUGO v. Nordenen Rosengrund – CIBETJKA z Nedošínského háje)

 

Drsnosrstí králičí   (3V/2VD/0D) 

V I. -

tř. pracovní

OPAL z Przystani Wodniackiej
(DREJK z Przystani Wodniackiej – WILMA CZUK Hodowla Myslinów)

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

CRUELLA DE VILLE Vitoraz
(HANNES v. Geselner Feld – NANA D’ENFER Vitoraz)

VD II.

tř. mladých

GÁBI Rosmery
(YAHOO Arvin Dvor – EMA Rosmery)

VD I.

mezitřída

DUBĚNKA z Budínské zahrady
(LIK z Przystani Wodniackiej – BYSTROUŠKA z Budínské zahrady)

V I.,CAC, CACIB

tř. otevřená

DELI pod Vrchem
(HANK z Otavského břehu – AGNES Princess Beatrix)

 

výsledky dlouhosrstých standardů:   Hana   S p a l o v á,
výsledky ostatních rázů a foto: Ing. Michaela   P ř i b á ň o v á