MV Nitra 3.6.2006

Rozhodčí:
Štefan ŠINKO (SLO) – standardní drsnosrstí jezevčíci
MVDr. Vladimír PISKAY (SK) – všechny ostatní rázy jezevčíků

Na rozdíl od pátečního Sence byly kruhy pro jezevčíky v hale – a jako „na potvoru“ bylo moc hezké počasí. Skoro jsme záviděli plemenům vystavovaným venku.
V závěrečných soutěžích vybrala rozhodčí paní Viera Vítková jako nejkrásnějšího veterána hladkosrstého jezevčíka 
 DANNYho z Havlínského vrchu M. Přibáňové . Vítězem skupiny se stal drsnosrstý trpasličí YUM-YUM Piccolo Gitano J. Kalouskové, před hladkosrstým trpasličím EXCLUSIVE EDITION Onyx Moravia K. Kovalčíkové a dlouhosrstou králičí ANNIE WINNIE od Černé Sabinky Z. Vlčkové. Skupinu IV. Mezi jedinci, kteří získali titul CAJC ve třídě mladých vyhrál drsnosrstý trpasličí ALEXANDER Piccolo Boemo M. Novotné.

 

Hladkosrstí standardní 

 

V I., CAJC

tř. mladých

ROBIN z Poschingeru
(Delbruggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

VD II.

mezitřída

UX Drozdí chodník
(LUFT Rösler – MIA Drozdí chodník)

VD I.

mezitřída

NIKY Družba-Galanta
(Topszli Dakszli GELSE – HITA z Forgácsovho hradu)

VD

tř. otevřená

CHAN z Forgácsovho hradu
(IGLESSIAS Gwiezdny pyl – AIRIN z Polesí Valdštejna)

VD IV.

tř. otevřená

DANTE z Vavřinečské hájovny
(DANNY z Havlínského vrchu – CORIN z Jírových dolů)

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

LEON CZUK Hodowla Myslinów
(BARNABA CZUK Hodlala Myslinów – GRETA CZUK Hodlala Myslinów)

V III.

tř. otevřená

JARUS Fino Bohemia
(Delbruggers ENNO – EYRA FABIOLA Fino)

V II.

tř. otevřená

DARK BOY Miadroza
(TAROT z Hetmanskiej stanicy – BETY z Údolí mamutů)

V I., CAC, r. CACIB

Tř. pracovní

OLIVER z Poschingeru
(RICO of Lady Joan – DAFFY z Havlínského vrchu)

V I., CAC

Tř. šampionů

GOLEM z Hory Lejškova
(TAROT z Hetmanskiej stanicy – SOFI z Opatovy stezky)

V I., nejl. Veterán, BOD veterán

tř. veteránů

DANNY z Havlínského vrchu
ROAYL of Lady Joan – DORA Fino)

VD III.

tř. mladých

GAMA Rožňavská perla
(RICI Drozdí chodník – JUXA z Kmetónyho dvora)

V II.

tř. mladých

Russkiy Assortic YUMANITE
Nimik Coroboree RED GUM – Kanti Parks TROPICANA)

V I., CAJC

tř. mladých

FATTY z Vamberecké stráně
(GILBERT C. of Silvetta Origin – RAJKA z Ostrého Bečvy)

VD IV.

tř. mladých

VILA Drozdí chodník
(RICI Drozdí chodník  – SANDRA Drozdí chodník)

V III.

tř. šampionů

PUMA CZUK Hodowla Myslinów
(BARNABA CZUK Hodlala Myslinów – WINIFREDA z Megary)

V II., r.CAC

tř. šampionů

VALERIE z Ostrého Bečvy
(BALTAZAR GABKA Kociokwik – HERTA z Ostrého Bečvy)

V I., CAC, CACIB,BOB

tř. šampionů

PATTY z Kozíčku
(VIKI z Kozíčku – LESSY od Stavovského)

V I., vít. Třídy čestné

Tř. čestná

CORA ze Zábřežské olšiny
(EDEN Fino – HERTA z Havlínského vrchu)

 

Dlouhosrstí standardní

V III.

tř. šampionů

UPSI v.d. Weidewiese
(PERCY v.d. Weidewiese – KIRA v.d. Weidewiese)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. šampionů

DIRK Amery
(PERCY v.d. Weidewiese –  VICTORIA Amery)

V II., r. CAC

tř. šampionů

BOR z Misné
(MAX z Jakartovic – AJKA ze Žilinských strání)

VD I.

tř. otevřená

BORA z Javornické louky
(OBERON z Turanskej obory – PEDRA z Hustopečských rybníků)

VD II.

tř. otevřená

VANDA spod Šomošky
(DARK z Močáriho dvora – GARA z Močáriho dvora)

 

Drsnosrstí standardní

D

tř. mladých

DINGO z Krštanskej záhrady
(CAPAL z Kleteckého jezu – JENY z Krštanskej záhrady)

V II.

tř. mladých

BONDY z Krštanskej záhrady
(CAPAL z Kleteckého jezu – TERA z Krštanskej záhrady)

VD

tř. mladých

ARIK z Preselianských lúk
(EMÍR Dubrovnica – BONA Hajpród)

VD III.

tř. mladých

SASHA Horalka
(ART z Jezevčí doliny – JENA Horalka)

VD IV.

tř. mladých

FLOCK od Jackoviča
(DYK z Polňáku – ORKA z Banském doliny)

V I., CAJC

tř. mladých

ZENO od Černých rytířů
(NESTOR z Hustopečských rybníků – GIRA od Černých rytířů)

VD

tř. mladých

EDIR zo Šuchovho dvora
(Duvadírtö SAMU – CORA zo Šraneckých borín)

V I., CAC

Mezitřída

IROL od Vévody Huberta
(SCROGE Hycon – ROSARIA od Vévody Huberta)

VD II.

Mezitřída

ECCOMIQUI della Val Vezzeno
(ZACK della Val Vezeno – Blue Iris ELETTRA)

VD II.

tř. otevřená

DAR Likry
(KERO Šášovský hrad – AIDA Růbaný vrch)

VD IV.

tř. otevřená

AMOR Velká Fatra
(Trium Slecs DON – BESY z Valala)

V I., CAC

tř. otevřená

UM od Stanovského
(Trium Slecs DON – GINA z Karny)

VD III.

tř. otevřená

FAGUS zo Šraneckých borín
(WENZEL vom Schloss Rosenau – CESSY zo Šraneckých borín)

VD

tř. otevřená

Trium Slecs HANNY
(FELIX z Hustopečských rybníků – Trium Slecs GINA)

VD II.

tř. pracovní

TYGRAN Mamolika
(OČKO Mamolika – ROSA z Krštanskej záhrady)

V I., CAC, CACIB

tř. pracovní

ERR Hamilchov
(TERRY Zwi-Le-Ro – HAJDY z Jarohněvic)

VD III.

tř. pracovní

ARGO zo Šiklóša
(BOSCO zo Šraneckých borín – ADA zo Šútrika)

V III.

tř. šampionů

ARES z Gniazda Fiesty
(FIDEL od Mostu do Mostu – COLA z Lešnej Swiatosci)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

ART z Jezevčí doliny
(HARALD v. Rauhenstein – DORIS od Vévody Huberta)

V II., r. CAC

tř. šampionů

Revestreken’s KANTOR
(Revestreken’s FRIKK – Freckle-Face LORRAINE)

V I., CAJC

tř. mladých

CELY z Berianky
(ART z Jezevčí doliny – ALISSE Württenberg)

VD II.

tř. mladých

AJDA od Bielej vody
(JONÁŠ Horalka – FESTA Kamenný potok)

VD III.

tř. mladých

DONA Württemberg
(CHAAN od Černých rytířů – BESIKA zo Striebornice)

D

tř. mladých

EŇA Zálužanské lesy
(CAR Tirindov dvor – PRIMA z Turanskej obory)

V I., CAC, CACIB

mezitřída

ANGELINA od Černých rytířů
(SCROOGE Hycon – LEXI od Černých rytířů)

V III.

mezitřída

BAJKA z Krštanskej záhrady
(CAPAL z Kleteckého jezu – TERA z Krštanskej záhrady)

V II., r. CAC

mezitřída

ROSARIA Horalka
(CLAUS v- Linteler Forst – JENA Horalka)

D

tř. otevřená

GALA Železná dolina
(AMOR z Chtára – FATIMA Železná dolina)

VD II.

tř. otevřená

CIRA z Langovky
(MAX z Krštanskej záhrady – ELMA z Chmelek)

V I., CAC

tř. otevřená

SUPER IMPREZA Montegris
(DEDOL z Civitas Sari – AGA z Porobki)

V I., CAC

tř. pracovní

LINDA z T‘rnistej
(PLUTO z Turanskej obory - KRASA z Trnistej)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

AGA z Porobki
(KIM ze Szczesnej – ULRIKA UFKA z Kojca Uzytkowych)

 

Hladkosrstí trpasličí

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. otevřená

EXCLUSIVE EDITION Onyx Moravia
(Grandgables ONYX OBSESSION – BUGATTI BLACK Onyx Moravia)

 

Dlouhosrstí trpasličí  

 

V I., CAJC

tř. mladých

DAN Klamap Debra
(DASTY z Ostrožských jezer – NELA Klamap Debra)

V II.

tř. mladých

CANE DI AMORE Belle Amie
(FERDINAND v. Beerenpfuhl – BELLE AMIE z Kozíčku)

V I., CAC, CACIB

mezitřída

FRODO Arvin Dvor
(WINNIFRED Trias – YENTL Kalokagathia Fai)

V I., CAC, r. CACIB tř, otevřená ADRAC z Tibiho dvora
(VASCO Kartuš Slovakia - VANESSA Trias)
V I., CAC tř. pracovní VALDI Klamap Debra
(CHARM Klamap Debra - INEZ Klamap Debra)

V I., CAJC

tř. mladých

ERLANDA Eupatrid
(DASTY z Ostrožských jezer – DORIS Trias Duo)

V II.

tř. mladých

FELIS Jessyline
(WINNER della Canterana – CARRIE Jessyline)

V I., CAC

tř. otevřená

XENA Fa-Dy
(HILL z Kozíčku – CHRYL Kartuš)

V I., CAC, CACIB, BOB

tř. pracovní

ZSAHRAZAD Piccolo Gitano
EXTRAORDINARY MAN Corigentia – PRINCESS IMAN Piccolo Gitano)

V II., r. CAC

tř. šampionů

GERSI od Liščího topolu
(TOBY v. Rainerschlössl – ENNY od Liščího topolu)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

GINGER GENIE Kalokagathia Fai
(EXTRAORDINARY MAN Corigentia – WOODBINE Trias)

 

Drsnosrstí trpasličí  

 

V I., CAJC, BOG mladých

tř. mladých

ALEXANDER Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

V I., CAC, CACIB, BOB, BOG

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano
(XIRIUS Kalokagathia – NONIE Piccolo Gitano)

V I.,CAC

pracovní

SHADOW v. Margelchopf
(ISO v. Margelchopf – JANA v. Margelchopf)

V I., CAJC

tř. mladých

AYASHEE Piccolo Boemo
(LIK z Przystani Wodniackiej – VANOUCHE Piccolo Gitano)

VD III.

tř. mladých

FILA z Hradu Pihlov
PETIT PRINCE Vitoraz – CITKA Korálek)

V II.

tř. mladých

GWYNNETH Arvin Dvor
(LIK z Przystani Wodniackiej – SEXY SHARON Kalokagathia Fai)

V I., CAC, CACIB

tř. otevřená

ELISCHA od Vévody Huberta
(ONTARIO v.d. Gass Junior – AMADA od Vévody Huberta)

V I., CAC, r. CACIB

tř. šampionů

EMILKA Polover
(IONT od Vévody Huberta – ALEJ z Hradu Waldeka)

                                                                                                 

Hladkosrstí králičí  

VD I.

mezitřída

BOKER TOV of Bar Lotta
(Midernochs DZEKI – LUNAR LIONESS PUP Dachshaus)

V II

tř. mladých

ANETTE ST Eustach
(Lisego Nosa DIRIGER – ROSEMOND Eustach)

V I., CAJC, BOB

tř. mladých

FEMME FATALE Onyx Moravia
(Grandgables DREAM COME TRUE – BUGATTI BLACK Onyx Moravia)

V I., CAC, CACIB mezitřída APOLENKA Black Bohemia
(Lisego Nosa DIRIGER - HALLOW E'EN D. of Silvetta Origin)
VD I. tř. otevřená AZALKA Black Bohemia
(Lisego Nosa DIRIGER - HALLOW E'EN D. of Silvetta Origin)

 

Dlouhosrstí králičí

V I.

tř. mladých

CORA Klamap Debra
(NUKI Klamap Debra – BEKY Cassovia Efekt)

V I., CAC, CACIB, BOB

Tř. šampionů

ANNIE WINNIE od Černé Sabinky
(WINNER della Canterana – GERSI od Liščího topolu)

 

Drsnosrstí králičí

V I., CAJC, BOB

Tř. mladých

BERENIKA BABOV BO Piccolo Gitano
(LIK z Przystani Wodniackiej – NONNIE Piccolo Gitano)

V III.

Tř. mladých

ADÉLKA z Obětové
(YAHOO Arvin Dvor – LADY od Vévody Huberta)

V II.

Tř. mladých

CRUELLA de VILLE Vitoraz
(HANNES v. Geselner Feld – NANA d’ENFER Vitoraz)

V I., CAC, CACIB

Tř. šampionů

VANOUCHE Piccolo Gitano
(XIRIUS Kalokagathia – DELIA Gitano)

 Text a foto: Ing. Michaela Přibáňová
Výsledky soutěží laskavě doplnil Ing. Vladimír Tomášek