MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - NITRA - 4.11.2006
Jezevčík hladkosrstý králičí    
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK      
               
  PSY 
  Tř.mladých          
  691 - DRACO MALFOY PRO-EURO, ČMKU/JTK/70749, 12.10.2005
  o: Lisego Nosa Diriger       
  m: Arabela Princes Pro-Euro      
  ch: Brož Miroslav        
  m: Dostál Aleš Ing.        
V1,CAJC            
  Tř.pracovní          
  692 - BOKER TOV OF BAR-LOTTA, ČMKU/JTK/70292, 27.1.2005
  o: Midernochs Dzeki         
  m: Lunar Liones Pup Dachshaus    
  ch: Katsman M.           
  m: Johanová Denisa        
V1,CAC,CACIB          
  FENY
  Tř. mladých          
  693 - ART OF LOVE REWIN BOHEMIA, ČMKU/JTK/70752, 17.11.2005
  o: Grandgables Onyx Obsession     
  m: Jenka z Babích hor      
  ch: Vetešníková Radka Bc.        
  m: Zemanová Ivana        
  V1,CAC            
  Tř.mezitřída          
  694 - BORŮVKA BLACK BOHEMIA, SPKP/6425, 10.05.2005  
  o: Lisego Nosa Diriger      
  m: Hallow-e´en D.of Silvetta Origin    
  ch: Klíčová Kristýna        
  m: Orisková Erika Ing.      
VD2            
  695 - ZUZANNE ST. EUSTACH, ČMKU/JTK/69112, 4.4.2005  
  o: Lisego Nosa Diriger      
  m: Hessy Eustach        
  ch: Klazar Miroslav        
  m: Klazar Miroslav        
V1,CAC            
  Tř.otevřená          
  696 - MARION GAPRO BOHEMIA, ČMKU/JTK/68970, 24.3.2005
  o: Miner z Lubinowego Raju      
  m: Nikola Perla Jezior      
  ch: Procházková Gabriela      
  m: Procházková Gabriela      
VD             
  Tř. pracovní          
  697 - HELIMADOE ALEDOS, ČMKU/JTK/68523, 8.1.2005  
  o: Dark Cloud Spektrum      
  m: Goodwil Aischa        
  ch: Dostál Aleš Ing.        
  m: Dostál Aleš Ing.        
V1,CAC            
  698 - SCARLETT Z DRSNÉ PLANINY, ČMKU/JTK/64102, 14.12.2006
  o: Lisego Nosa Chervony Tuz      
    m: Isabela z Drsné Planiny      
    ch: Kaňka Jaromír        
  m: Navrátil Ladislav        
  V2,res.CAC          
  Tř. šampionů          
  699 - ARABELA PRINCESS PRO-EURO, ČMKU/JTK/65665/05, 17.7.2003
  o: Grangables Dream Come True    
  m: Kimberly vom St. Albanusberg    
  ch: Brož Miroslav + Petra      
  m: Brož Miroslav + Petra      
V1,CAC,CACIB,BOB          
  700 - ZUZA Z DRSNÉ PLANINY, ČMKU/JTK/66075/05, 17.12.2003
    o: George Gapro Bohemia      
    m: Isabela z Drsné Planiny      
  ch: Kaňka Jaromír        
  m: Holubová Markéta        
V2,res.CAS, res.CACIB        
             
             
Jezevčík hladkosrstý standardní    
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK      
             
  PSY
  Tř. pracovní          
  701 - GINO ROŽŇAVSKÁ PERLA, SPKP/6840, 5.5.2005  
    o: Rici Drozdí chodník      
    m: Juxa z Kmetónyho dvora      
  ch: Piljan Ján        
  m: Šušor Juraj        
VD            
  702 - CHAN Z FORGÁCSOVHO HRADU, SPKP/6681, 11.5.2001  
  o: Iglessias Gwiezdny Pyl      
    m: Airin z Polesí Valdštejna      
    ch: Molnár Baltazár Ing.      
  m: Šubertová Dana Mgr.      
VD            
  703 - UFO DROZDÍ CHODNÍK, SPKP/6815, 23.8.2004  
  o: Luft Rösler        
  m: Mia Drozdí chodník      
  ch: Bukoven Ján Doc.Ing.      
  m: Tóth Michal Ing        
  V1,CAC,CACIB,BOB          
  704 - VIK DROZDÍ CHODNÍK, SPKP/6836, 8.3.2005  
  o: Rici Drozdí chodník      
    m: Sandra Drozdí chodník      
    ch: Bukoven Ján Doc.Ing.      
    m: Stančík Peter        
nedostavil se           
  Tř. šampionů          
  705 - KAN TRACE BAD LUCK, HR 10234, 16.8.2004  
  o: Manolo di Villahermosa      
  m: Bossa od Bencica      
    ch: Kalecak + Bajraktarevic      
  m: Kalecak + Bajraktarevic J.      
V1,CAC, res.CACIB          
  FENY
  Tř. mladých          
  706 - ULANA HORALKA, SPKP/6892, 14.10.2005  
  o: Baltazar Gabka Kociokwik      
    m: Tekila-Czuk Hodowia Myšlinów    
  ch: Šumbera Jiří        
  m: Folťan M. + A.        
V1, CAC            
  Tř.otevřená          
  707 - EMA Z MOJMÍROVA DOMU, ČMKU/J/66206, 7.1.2004  
    o: Iglessias Gwiezdny Pyl      
    m: Vera z Kozíčku        
  ch: Kudlička Mojmír        
  m: Jadrníček Milan        
V1, CAC            
  Tř. pracovní          
  708 - ADELA PRIEVIDZA, SPKP/6807, 5.7.2004    
    o: Edward C. of Silvetta Origin      
    m: Rena Drozdí chodník      
  ch: Mokrý Ján Ing.        
  m: Pavlo Miroslav        
VD3            
  709 - GAMA ROŽŇAVSKÁ PERLA, SPKP/6845, 5.5.2005  
  o: Rici Drozdí chodník      
    m: Juxa z Kmetónyho dvora      
  ch: Piljan Ján        
  m: Piljan Ján + Pavol        
V1, CAC, CACIB          
  710 - REBECA Z POSCHINGERU, ČMKU/J/68438, 23.12.2004  
  o: Delbrüggers Enno        
    m: Daffy z Havlínského vrchu      
    ch: Filípkovi M. + V.        
  m: Filípková Marie        
V2, res. CAC          
  Tř. šampionů          
  711 - PATTY Z KOZÍČKU, ČMKU/J/66192/05, 2.1.2004  
  o: Viki z Kozíčku        
    m: Lessy od Stanovského      
    ch: Coufal Jan        
    m: Johanová Denisa        
V1, CAC, res. CACIB        
             
             
Jezevčík hladkosrstý trpasličí      
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK      
             
  PSY 
  Tř.mladých          
  712 - CAIRO Z MALCOVA MLÝNA, SPKP/6424, 9.9.2005  
  o: Lisego Nosa Diriger      
  m: Jenny z Babích hor      
  ch: Vápeník Pavel        
    m: Pavelová Miroslava Bc.      
  V2            
  714 - MINI GOLF FRASZ, MET/9588/05, 21.5.2005  
    o: Grandgables Dream Cometrue    
  m: D Arisca Juliette        
  ch: Jakkel Dr. + Marcze      
  m: Turzo Janos + Marcze      
  V1, CAJC            
  Tř. mezitřída          
  713 - ALEXEY ST. EUSTACH, ČMKU/JTK/69631, 31.5.2005  
  o: Lisego Nosa Diriger      
  m: Rosemound Eustach      
  ch: Klazar Miroslav        
    m: Klazar Miroslav        
  V1, CAC, CACIB, BOB        
  FENY
  Tř.mladých          
  715 - AELA DE KER LI DOUAR, ČMKU/JTK/71915, 6.10.2005  
  o: Pepper de ker ki Douar      
  m: Sophia de Ker ki Douar      
    ch: Mercier le Chat Edith      
    m: Brož Miroslav + Petra      
V1, CAJC            
  716 - CASCHIRA RED BLACK BOHEMIA, SPKP/JTK/6426, 2.1.2006
    o: Effect Striped Tergy      
  m: Hallow-e´en D. of Silvetta Origin    
    ch: Klíčová Kristýna        
    m: Pavelová Miroslava Bc.      
V4            
  717 - CORITNA Z DOLNÍHO KONCE, ČMKU/JTK/70753, 22.11.2006
  o: Benny Májová Radost      
  m: Suzanne z Drsné Planiny      
  ch: Navrátil Ladislav        
    m: Navrátil Ladislav        
  V2            
  719 - MINI GOLF FIFEDLI, MET/9590/05, 21.5.2005  
  o: Grandgables Dream Come True    
  m: D´Arisca Juliette        
  ch: Jakkel Dr. + Marcze      
    m: Turzo Janos + Marcze      
  V3            
  Tř. mezitřída          
  718 - LISEGO NOSA GRANA. ZERNYSHKO, ČMKU/JTK/70810, 30.3.2005
  o: Lisego Nosa Admiral      
  m: Lisego Nosa Mukha Tsokotukha    
  ch: Kovalenko M.G.        
  m: Brož Miroslav + Petra      
V1, CAC, res.CACIB          
  Tř. šampionů          
  720 - I FEEL GOOD VON TOP-TORM, ČMKU/JTK/66146/05, 25.11.2002
  o: Mini Golf Samsung      
  m: Baccara - Present vom Golf      
  ch: Borsfai Csaba        
  m: Brož Miroslav + Petra      
V1, CAC, CACIB           
  721 - RAPSODIA MAPSIOWA POCIECHA, ČMKU/JTK/68832, 1.6.2004
  o: Ofir Ozi Sznuki        
  m: Celina Malinowy Raj      
  ch: Mazur Grazyna        
  m: Procházková Gabriela      
V2, res.CAC          
Jezevčík dlouhosrstý králičí  
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK    
             
PSY 
Tř. dorostu          
663 - ANTARES ELIMAR DOUBRAVA, ČMKU/JTK/71160, 5.3.2006
o: Winner della Canterana      
m: Kety Jěkor        
ch: Svobodová Lenka Mgr.      
m: Sovobodová Lenka Mgr.      
VN            
Tř. mladých          
664 - DAKS-VEG-AS NOBEL KNOW-HOW, ČMKU/JTK/72600, 30.12.2005
o: Sunsdal´s Dazzler        
m: Daks-Veg-As Leticia Lori      
ch: Baranová-Schtockmann Světlana    
m: Artnerová Jitka        
V1, CAJC            
Tř. šampionů          
665 - RAVEL KLAMAP DEBRA, ČMKU/JTK/64358, 23.2.2003
  o: Image z Debry        
  m: Duli Klamap Debra      
  ch: Prokůpková Marie Ing.      
  m: Prokůpková Klára + Wastiaux Thomas    
V1, CAC, CACIB, BOB        
FENY
Tř. dorostu          
666 - EIMY Z LOPENICKÝCH KOPCŮ, ČMKU/JTK/71391, 27.3.2006
  o: Nemo Dlugie Cudo        
  m: Lila Věkor        
  ch: Hauerland František      
  m: Podveská Kateřina      
nedostavila se          
667 - MARY ANNE Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ, ČMKU/JTK/71466, 12.4.2006
  o: Ferdinand vom Beerenpfuhl      
  m: Rosemary z Těšínovských buků    
  ch: Sobolík Václav Ing.      
  m: Lišková Miroslava        
VN            
Tř. mladých          
668 - FARIA EUPATRID, ČMKU/JTK/70930, 6.1.2006  
  o: Tom-Li z Debry        
  m: Meja Piccolo Gitano      
  ch: Vocetka Josef        
  m: Vocetka Josef        
V1, CACJ            
Tř. šampionů          
669 - BABY Z POODŘÍ, ČMKU/JTK/66762/05, 1.4.2004  
  o: Hill z Kozíčku        
  m: Quen z Čertouských lánů      
  ch: Holubová Markéta      
  m: Holubová Markéta        
V1, CAC, CACIB           
             
           
Jezevčík dlouhosrstý standardní  
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK    
           
PSY
Tř. pracovní          
670 - HAMLET ZUKON, SPKP/6840, 16.7.2004    
  o: Gero v.d. Treuen Liebelei      
  m: Baška Mackov dvor      
  ch: Hankoščák Ján        
  m: Kusková Darina        
VD            
FENY
Tř. mladých          
671 - GABY Z TURANSKEJ OBORY, SPKP/6865, 25.9.2005  
  o: Tommi z Turanskej obory      
  m: Alma Papradský dub      
  ch: Psotný Peter        
  m: Dujka Ivan JUDr.        
V1, CAJC            
672 - GAJA Z TURANSKEJ OBORY, SPKP/6866, 25.9.2005  
  o: Tommi z Turanskej obory      
  m: Alma Papradský dub      
  ch: Psotný Peter        
  m: Psotný Peter        
nedostavila se          
Tř.mezitřída          
673 - IRISH AMERY, ČMKU/68953, 20.3.2005    
  o: Andy z Hradu Žerotín      
  m: Sia Amery        
  ch: Spalová Hana        
  m: Mášik Oleg        
V1, CAC, CACIB, BOB        
Tř.otevřená          
674 - VANDA SPOD ŠOMOŠKY, SPKP/6826, 9.4.2004  
  o: Dark z Močáriho dvora      
  m: Gara z Močáriho dvora      
  ch: Petržel Ladislav        
  m: Trnkus Miroslav        
VD            
           
           
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí    
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK    
           
PSY
Tř. baby            
675 - ANGELO ELLIOT WIZARD PLAINS, ČMKU/JTK/71993, 22.5.2006
  o: Princ Ryan Piccolo Gitano      
  m: Buggy z Neratovické Skalky      
  ch: Štáfová Milada        
  m: Štáfová Milada        
nedostavil se          
676 - GEORGIO, SPKP/6711, 21.5.2006    
  o: Uli Klamap Debra        
  m: Doris Trias Duo        
  ch: Vocetka Josef        
  m: Kotrus Daniela        
VN            
Tř. mezitřída          
677 - DAN KLAMAP DEBRA, ČMKU/JTK/70308, 25.7.2005  
  o: Dasty z Ostrožských Jezer      
  m: Nela Klamap Debra      
  ch: Prokůpková Marie Ing.      
  m: Pytlounová Lenka JUDr.      
nedostavil se          
Tř. pracovní          
678 - VALDI KLAMAP DEBRA, ČMKU/JTK/66293/05, 24.1.2004
  o: Charm Klamap Debra      
  m: Inez Klamap Debra      
  ch: Prokůpková Marie Ing.      
  m: Pytlounová Lenka JUDr.      
nedostavil se          
Tř. šampionů          
679 - BALŮ Z POODŘÍ, ČMKU/JTK/66761, 1.4.2004  
  o: Hill z Kozíčku        
  m: Quen z Čertouských lánů      
  ch: Holubová Markéta      
  m: Lišková Miroslava        
V2, res.CAC, res.CACIB        
680 - DANNY Z OSTROŽSKÝCH JEZER, ČMKU/JTK/63278, 27.6.2002
  o: Winnifred Trias        
  m: Perameles z Debry      
  ch: Nedoma J.        
  m: Prokůpková Klára + Wastiaux Thomas    
V1, CAC, CACIB, BOB          
Tř. veteránů          
681 - HAPPY CHARLIE PICCOLO GITANO, ČMKU/JTK/52690, 31.5.1997
  o: Chuan z Debry        
  m: Tanika Trias        
  ch: Hofmannová Olga        
  m: Růžičková S. MVDr. + Hofmannová Olga  
V1             
FENY
Tř. baby            
682 - GEORGINA EUPATRID, ČMKU/JTK/71893, 21.5.2006  
  o: Uli Klamap Debra        
  m: Doris Trias Duo        
  ch: Vocetka Josef        
  m: Vocetka Josef        
VN            
Tř. dorostu          
683 - TOKLARAMA´S AGRÉABLE, ČMKU/JTK/71500, 13.4.2006
  o: Danny z Ostrožských jezer      
  m: Uta Klamap Debra      
  ch: Wastiaux Thomas      
  m: Vocetka Josef        
VN            
Tř. mezitřída          
684 - DARA Z MARTINKOVHO DVORA, SPKP/6710, 12.7.2005
  o: Jaunty Song from Sparkling Brook    
  m: Betty z Galovské lúky      
  ch: Martínek Marcl        
  m: Lišková Dagmar Mgr.      
VD            
685 - FELIS JESSYLINE, SPKP/6698, 19.12.2004  
  o: Winner della Canterana      
  m: Carrie Jessyline        
  ch: Rychlíková Martina      
  m: Pisoňová Martina        
V1, CAC            
Tř. otevřená          
686 - ELIŠKA JESSYLINE, SPKP/6653, 25.6.2003  
  o: Winner della Canterana      
  m: Carrie Jessyline        
  ch: Rychlíková Martina      
  m: Pisoňová Martina        
V2, res.CAC          
687 - XENA FA-DY, SPKP/6662, 2.2.2004    
  o: Hill z Kozíčku        
  m: Cheryl Kartuš        
  ch: Fidrichová Marcela Ing.      
  m: Paulov Ivan Ing.        
V1, CAC, res.CACIB          
Tř. pracovní          
688 - BUGGY Z NERATOVICKÉ SKALKY, ČMKU/JTK/65657, 18.7.2003
  o: Winner della Canterana      
  m: Dingery Spakling Brook      
  ch: Nováková Magda        
  m: Štáfová Milada        
nedostavila se          
689 - ZIKURAT KLAMAP DEBRA, ČMKU/JTK/68350, 30.11.2004
  o: Winnifred Trias        
  m: Nela Klamap Debra      
  ch: Prokůpková Marie Ing.      
  m: Svobodová Lenka Mgr.      
V1, CAC            
Tř. šampionů          
690 - ZSAHRAZAD PICCOLO GITANO, ČMKU/JTK/66785, 9.4.2004
  o: Extraordinary Man Corigentia      
  m: Princess Iman Piccolo Gitano    
  ch: Hofmannová Olga        
  m: Hofmannová Olga        
V1, CAC, CACIB          

Denisa   J o h a n o v á