NV Ostrava

Rozhodčí:
Hana SPALOVÁ - standardní jezevčíci
Peter PSOTNÝ - jezevčíci malých rázů


BOG - Bretagne Magic seven

 Jezevčíci měli v Ostravě vytyčeny dva velmi prostorné a prosvětlené kruhy.  Rozhodčím se představilo zvláště nebývalé množství hladkosrstých trpasličích.
Závěrečné soutěže byly jezevčíky výborně obsazené, prezentovaly se dokonce 4 chovatelské skupiny - jako pátí skončili hladkosrstí standardní jezevčíci "MAGIC SEVEN" Lenky Bednářové z Ostravy a vítěznou chovatelskou skupinou se stali dlouhosrstí trpaslíci "PICCOLO GITANO" Olgy Hofmannové z Prahy. Ve skupině IV. skončil na třetím místě hladkosrstý trpasličí pes EXCLUSIVE EDITION Onyx Moravia Katky Kovalčíkové, druhý byl loňský vítěz celé soboty - drsnosrstý standard ART z Jezevčí doliny Jiřího Šumbery a zvítězila hladkosrstá standardní BRETAGNE Magic Seven Lenky Bednářové. Skupinu vybíral pan Peter Psotný.

Dlouhosrstí standardní – zpracovala Hanka Spalová

Psi - třída mladých

Výborná I, CAJC,

CESAR z Chabovce

* 20.01.05

Člp/J/68647

(ČARDÁŠ z Lišačky –GARA Drad)

chov: Kufka Augustin

maj: Krč Jaroslav

 

Velmi dobrá II.

DICK od Kamenné svatby

* 26.03.05

Člp/J/69101

(Cil od Smolenské přehrady – Jolly ze Štěkotu)

chov: Novák Tomáš

maj: Kořenovský Roman

 

Psi - otevřená

Velmi dobrá I.

DAGO z Misné 

* 16.03.04

Člp/J/66632

(ČARDÁŠ z Lišačky – AJKA ze Žilinských strání)

chov: Zdeněk Volek  

Kozlík Ladislav

 

Psi - třída pracovní

Velmi dobrá I.

DYK z Oskovce

* 14.12.03

Člp/J/66116

(Cil od Smolenské přehrady –Betina z Oskovce)

chov: Tomančák Leopold 

maj: Machalec Jan

 

Psi - třída vítězů

Velmi dobrá I.

DAMIR Amery 

* 06.09.03

Člp/J/65766

(Ch.PERCY v.d.Weidewiese – VICTORIA Amery)

chov: Hana Spalová 

maj: Žáček Kamil

 

Feny - třída mladých

Výborná I.

CITA z Chabovce

* 20. 01.05

Člp/J/68650

(ČARDÁŠ z Lišačky –GARA Drad )

chov: Kufka Augustin

maj: Kretek Michael

 

Velmi dobrá II.

GISSI ze Štěkotu

* 27.03.05

Člp/J/69090

(Ar ze Zámecké doliny – Niki ze Štěkotu)

chov: Hájková Dana

maj: Korec Vlastimil

 

Feny - mezitřída

Velmi dobrá I

FELINA z Mosteckého výsluní

* 27.06.03

Člp/J/67588

(VEST  Amery – Chanka z Černých bahen)

chov: Ocasek Rudolf

maj: Targošová Radka

 

Feny - třída otevřená

Dobrá

ERIKA z Lišačky

* 20. 01.05

Člp/J/68650

(KADET z Polesí Vápenky – FLĚR z Černých bahen)

chov: Karásek Jan

maj: Večerek Milan

 

Výborná I, CAC, NV, BOB

WEI Kira Gold

*16. 01. 04

ČLP/J/66243

(Sáros Amery – Jessy z Dianských luk)

chov: Suchá Alena

maj: Porubová Silvia

 

 

Hladkosrstí standardní (11V/3VD/1vyl.)

 

V I., CAJC

tř. mladých

BRED Magic Seven

V I., CAC, NV

mezitřída

AMBER CZUK Hodowla Myslinów

V II., r. CAC

mezitřída

MAUR z Psiarskej Vsi

V I., CAC

tř. otevřená

ANDY z Vlčetínských strání

V II.

tř. otevřená

EMÍR z Mojmírova domu

VD I.

tř. vítězů

IL FARO Fino Bohemia

V II

tř. madých

AVA z Heneberk

VD IV.

tř. madých

BEATRIX Magic Seven

V I., CAJC

tř. madých

BIANCA Magic Seven

Vyl. – vada prutu

tř. madých

GAUDY z Vavřinečské hájovny

V III.

tř. madých

SITA od Hlubočského potoka

V I., CAC, NV, BOB, BOG

mezitřída

BRETAGNE Magic Seven

V II., r. CAC

mezitřída

BROŇA z Florianova dvora

VD I.

tř. otevřená

ARTA z Mojmírova domu

V I., CAC

tř. pracovní

ASHLEY Magic Seven

 

Drsnosrstí standardní  (13V/9VD/3D)

 

V II., r. CAC

mezitřída

Dúvadírtó LÓPOS

V I., CAC

mezitřída

PALERMO z Herbo Kopidolek

VD

tř. otevřená

BARYK z Vodního toku

VD

tř. otevřená

NERO z Kozíčku

D

tř. pracovní

BARD od Baraního dolu

VD II.

tř. pracovní

BRIX z Vodního toku

V I., CAC

tř. pracovní

KARLOS uit de Commandeurs Hoeve

V I., CAC, NV, BOB

tř. vítězů

ART z Jezevčí doliny

VD IV.

tř. mladých

ANGELIKA od Černých rytířů

V II.

tř. mladých

BRITA ze Štramberské doliny

VD

tř. mladých

CARMEN ze Slezska

D

tř. mladých

CILKA ze Slezska

VD

tř. mladých

ENGIE od Jackoviča

V III.

tř. mladých

ZERA z Kozíčku

V I., CAJC

tř. mladých

ZULA z Lopenických kopců

V I., CAC

mezitřída

ROSARIA Horalka

V II.

mezitřída

SEGA z Kozíčku

VD III.

tř. otevřená

IRMA z Lišačky

V II., r. CAC

tř. otevřená

SUPER IMPERZA Montegris

V I., CAC, NV

tř. otevřená

SUZI z Kozíčku

D

tř. otevřená

ŠTEFA z Pekelného kopce

VD IV.

tř. otevřená

ŠTĚPA z Pekelného kopce

VD II.

tř. pracovní

BORA z Dubových vršků

V I.

tř. pracovní

SITA z Kozíčku

 

Hladkosrstí trpasličí  (3V/8VD/3D)

 

VD I.

tř. mladých

BUDŽES z Dolního konce

VD II.

tř. mladých

GUCCI Tergy

VD I.

mezitřída

ADAM z Dolního konce

VD II.

tř. otevřená

EASY RIDER Onyx Bohemia

VD III.

tř. otevřená

ERVIN Aledos

V I., CAC, NV, BOB

tř. otevřená

EXCLUSIVE EDITION Onyx Moravia

VD II.

tř. mladých

ANIKA Wassa Duo

D

tř. mladých

BRIA z Dolního konce

VD III.

tř. mladých

ILADA Aledos

Odst.

tř. mladých

JESSY od Zámiše

VD I.

tř. mladých

Lisego Nosa GRANATOVE ZERNYSHKO

D

tř. mladých

WIKY Aischa

D

tř. otevřená

REIKA z Babích hor

V I.

tř. otevřená

SUZANNE z Drsné planiny

V I., CAC, NV

tř. vítězů

BUGATTI BLACK Onyx Moravia

 

Dlouhosrstí trpasličí  (10V/2VD/2vyl.)

 

N I.

tř. dorostu

CANE DI AMORE Belle Amie

Vyl. – M2

mezitřída

CVRČEK z Poodří

V I., CAC

tř. otevřená

BALŮ z Poodří

V I., CAC

tř. pracovní

VALDI Klamap Debra

V I., CAC, NV

tř. pracovní

ZERO z Těšínovských buků

V I.

tř. veteránů

HAPPY CHARLIE Piccolo Gitano

N I.

tř. dorostu

KORINA z Ostrožských jezer

V I.

tř. mladých

ANIE z Kozíčku

VD II.

tř. mladých

ČOKOLÁDA z Poodří

VD III.

tř. mladých

QUENDY z Brzákova kopce

V II., r. CAC

mezitřída

TARA z Kozíčku

V I., CAC

mezitřída

ZIKURAT Klamap Debra

Vyl. – vpáčené špič.

tř. otevřená

BANANA BLOSSOM Faimold’s Oak

V I.

tř. pracovní

BUGGY z Neratovické skalky

V I., CAC, NV, BOB

tř. vítězů

ZSAHRAZAD Piccolo Gitano

V I.

tř. veteránů

EIMY Gitano

 

Drsnosrstí trpasličí   (8V/4VD/1D)

 

V I., CAJC

tř. mladých

LARRYN od Vévody Huberta

V I., CAC

mezitřída

BRUMBÁL PROFESSOR Pro Euro

VD II.

tř. otevřená

CHARLIE od Letu

V I.,CAC, NV, BOB

tř. otevřená

YUM YUM Piccolo Gitano

VD III.

tř. mladých

BIKINI Machine Vitoraz

V I., CAJC

tř. mladých

DUHA z Budínské zahrady

V II.

tř. mladých

GHABA Rosmery

V I., CAC, NV

mezitřída

DAJA Rosmery

V II

mezitřída

TINY TOT FROM Sparkling Brook

VD I.

tř. otevřená

AIMI Rosmery

VD II.

tř. otevřená

EYLINE od Vévody Huberta

D

tř. otevřená

CHARI od Letu

V I., CAC

tř. pracovní

URKA Rosmery

 

Hladkosrstí králičí  (4V/2VD/1N)

 

V I., CAJC

tř. mladých

MISZA Zielone Mchy

N

tř. dorostu

FEMME FATALE Onyx Moravia

VD I.

tř. mladých

HELIMADOE Aledos

VD I.

mezitřída

ADRACA z Malcova mlýna

V I., CAC, NV, BOB

tř. otevřená
,

ARABELA PRINCESS Pro Euro

V II.

tř. otevřená

SCARLETT z Drsné planiny

V I., CAC

tř. pracovní

ZUZA z Drsné planiny

 

Dlouhosrstí králičí   (5V/1N)

 

V I., CAJC

tř. mladých

CAESAR Klamap Debra

V I., CAC, NV, BOB

tř. pracovní

ULI Klamap Debra

N

tř. dorostu

KETY z Ostrožských jezer

V I., CAJC

tř. mladých
,

AMAZONKA z Konskiego raju

V I., CAC

tř. pracovní

ROMY z Kozíčku

VI., CAC, NV

tř. vítězů

XSAMIRA XIA Piccolo Gitano

 

Drsnosrstí králičí  (2V/1neposouzen)

 

Nepos. OH 33cm

tř. dorostu

DREJK z Manětínské ulice

V I., CAJC

tř. mladých

ADÉLKA z Obětové

V I., CAC, NV, BOB

tř. vítězů

VANOUCHE Piccolo Gitano

 Ing. Michaela  P ř i b á ň o v á, Hana   S p a l o v á (dlouhosrstí standardní)