Oblastní výstava – Plasy – 13. 05. 2006

Hladkosrstí standardní – ing. Temr Jaroslav

Psi - třída mladých

Velmi dobrá II.

BENNY z Fryšova domu 

* 07.02.05

 68731

(GILBERT C. of Silvetta Origin – HEXA z Polesí Valdštejna)

chov: Fryš Ladislav

maj: Matičková Michala

 

Výborná I, VTM

SAMMY z Poschingeru

* 26.12.04

68441 

(GLENNY Cheiron Bohemia – CHANEL z Poschingeru)

chov: Filípkovi V+M

maj: Šesták Miloslav

 

Feny - třída mladých

Výborná II.

FANY z Čelivského kopce

* 13.03.05

69164 

( GOLEM Z Hory Lejškova – GÁJA Fino Bohemia))

chov: Konderla Jan

maj: Řáhová Alex

 

Výborná I., VTM

RAILA z Poschingeru   

* 23.12.04

 68436

(Delbrüggers ENNO – DAFFY z Havlínského vrchu)

chov: Filípkovi V+ M

maj: Černý Pavel

 

Feny - třída pracovní

Výborná I, VTP, Oblastní vítěz

FRONA z Mařenické fořtovny  

* 22.10.04

68195 

(GLENNY Cheiron Bohemia- CHŇAPKA z Mařenické fořtovny)

chov: Louda Jan ing.

maj: Hynková Karolína

 

 

Hladkosrstí trpasličí – ing. Temr Jaroslav

Psi - třída otevřená

Výborná I., VTO, Oblastní vítěz

Dél- Somogyi KÁZMÉR

* 11.12.04

69589

(JOHN BULL von Top-Torn – DÉL-Somogyi ADÉL)

chov: Szakácz Josef

maj: Adámek Jaroslav

 

  

 

Dlouhosrstí standardní – ing. Vladimír Tomášek CSc.

 

 

Psi - třída mladých

 

 

Velmi dobrá

DAN od Chlebského potoka 

* 10.02.05

68712

 

 

(BEST od Chlebského potoka – NIKÉ od Zrzávky)

chov: Třešňák Milan  

maj: Matyska Pavel

 

 

 

 

 

Velmi dobrá

GERRY ze Štěkotu

* 27.03.05

69086

 

 

(AR ze Zámecké doliny – NIKI ze Štěkotu)

chov: Hájková Dana

maj: Florián Tomáš

 

 

 

 

 

Velmi dobrá

GOLDEN DAKSHAUS SOUVENIER 

* 27.04.05

RKF 1710447

 

 

(Yorick v. Weinreich - Hayma)

chov: Vlasenko L.V.

maj: Vlasenko L.V.

 

 

 

 

 

Vyloučen z posuzování

ŽERT z Dianských luk 

* 01.04..05

69103

 

 

(ONDRA z Plešného jezera – MARTYNA Japonskie Zlocienie)

chov: Herián Věroslav Mgr.

maj: Hrubý Zdeněk

 

 

 Neposouzen chrup

 

 

Psi - třída mezitřída

 

 

Velmi dobrá I

WALDEMAR z Předních pecek 

* 15. 07. 04

67789

 

 

(CÉZAR Z Habrových hájů – AIDA od Čtvrtého rybníka)

chov: Kurfiřt Libor

maj: Maňhalová Pavlína

 

 

 

 

 

Psi - třída otevřená

 

 

Výborná I, VTO, Oblastní vítěz

FRIGO ze Štěkotu 

* 12.08.04

67957

 

 

(MAJK ze Štěkotu – SALLY ze Štěkotu)

chov: Dana Hájková

maj: dtto.

 

 

 

 

 

Feny - třída mladých

 

 

Výborná II.

HAPPY ze Štěkotu

* 29. 04. 05

69299

 

 

(BULLO- SALLY ze Štěkotu)

chov: Hájková Dana

maj: Pondělíková Jaroslava MUDr.

 

 

 

 

 

Výborná I. VTM

HIPPIE ze Štěkotu 

* 29. 04. 05

69301

 

 

(BULLO- SALLY ze Štěkotu )

chov: Hájková Dana

maj: dtto

 

 

 

 

 

Velmi dobrá III.

ŽOFKA z Dianských luk 

* 01.04.05

69106

 

 

(Ondra z Plešného jezera – MARTYNA Japonskem Zlocienie)

chov: Herián Věroslav Mgr.

maj: dtto

 

 

 

 

Fena - třída otevřená

Vyloučena z posuzování

VIKY z Jarné

* 08.10.00

59565

(CAR z Údolí samoty – NELI z Radyňského lesa

chov: ing. Lenka Špírková

maj: Charvát Václav ml.

 Vyloučena pro agresivitu

 

Dlouhosrstí trpasličí – ing. Temr Jaroslav

Psi - třída mladých

Vyloučen z posuzování

RIKI Věkor 

* 25. 06. 05

69914

(ZERO z Těšínovských buků – KRISTA Věkor

chov: Korbel František

maj: Pražák Petr

 Vyloučen z posuzování pro agresivitu

Feny - třída otevřená

Výborná I,

VTO, Oblastní vítěz

KATTY z Hradišťské myslivny

* 01.03.04

66494

(GERO Z Radotínských strání – NORA z Pardubických luhů)

chov: Kašík Vlastimil

maj: Hrubešová Anna

 

  

Drsnosrstí standardní – psi – ing. Temr Jaroslav – fena – ing. Vladimír Tomášek CSc.

Psi – třída mladých

Výborná I, VTM

ARGO ze Starých lesů

*06. 06. 05

69492

(OKAY od Řeky Lomnice – UXI od Petrboka)

chov: Moller Ladislav

maj: dtto

 

Výborná IV.

CAR z Janovské zahrady 

* 09. 06. 05

69606

(ERIK von Rauhenstein – DELA z Ondřejovicích lesů)

chov:  Baroch Jaroslav 

maj: Hirsch Vladimír

 

Velmi dobrá

CORIN z Kozíčku

* 08.07.05

70091

(MARTY z Kozíčku –NAOMI ze Skřivánčí doliny)

chov: Coufal Jan

maj: Frankovi Milan

 

Výborná II

CVOK z Husína 

* 21. 03. 05

69000

(GINT od Vévody Huberta – CHINA z Husína)

Chov: Nejdl Josef MVDr.

maj: Řeřicha Josef

 

Dobrá

DAR Klim Chodsko

* 05. 06. 05

69511

(OKAY od Řeky Lomnice –ADRIA Klim Chodsko)

Chov: Klesa Miloslav JUDr.

maj: Hrach Václav

 

Velmi dobrá

HUR od Petrboka

* 30. 12. 04

68452

(Scrooge Hycon – ZORINKA od Petrboka)

chov: Petrboka Ivan

maj: dtto

 

Výborná III

SAFFI Horalka

* 29.07.05

70179

(ART z Jezevčí doliny – JENA Horalka)

chov:  Šumbera Jiří

maj: Šíma Jiří

 

Psi – třída  mezitřída

Velmi dobrá II

CAL Grand Amity

* 09.10.04

68105

ZORRO vom Linter Forst – ARMA z Baraního dolu)

chov: Přibáňová Michaela ing.

maj: Majer Miroslav Mgr.

 

Velmi dobrá III.  

ŠERLOK Staccato Bohemia

* 17.17.04

68216

(MONTE z Kozíčku – DIANA Staccato Bohemia)

chov: Krist Richard MVDr.

maj: Zábranský Josef

 

Výborná I, VTMz.

 

TASKO od Strážné skály

* 13.07.04

67688

(CHUAN od Petrboka – PRIMA od Řeky Lomnice)

chov: Košan Pavel

maj: Mareška Daniel

 

Pes – třída otevřená

Velmi dobrá III.

 

AZRAEL z Ledecké zahrady 

* 08.03.04

66338 

(HAGGIS z Písků – ZORETKA od Řeky Lomnice)

chov: Staník Antonín

maj: Kraus Stanislav

 

Velmi dobrá IV. 

BIRK z Hromnické bažantnice

* 27.02.04

66546 

(ARGO z Baraního dolu – NYKY z Košutky)

chov: Šváb Jan

maj: Kašpar Tomáš

 

Velmi dobrá II.

ESTRAY Raptor

* 30.10.03

66002 

(WILIAM vom Jurahang – Upwawet Hycon)

chov: Skružná Gabriela 

maj: Tlacháč Radek

 

Dobrá

FAT od Petrboka

* 16. 10. 04.

68212 

(YVES od Vévody Huberta- VALI od Petrboka)

chov:  Petrboka Ivan

maj: Zdeněk Karel

 

Velmi dobrá I

TAROT z Husína Junior

* 09.03.03

64409 

(BRUTUS Canis  Satularis- KALI z Husína)

chov: Nejdl Pavel

maj: Maršík Jaroslav

 

Velmi dobrá V.

VALDA z Husína Junior 

* 28. 04. 04

 66945

(BRUTUS Canis  Satularis- KALI z Husína)

chov:  Nejdl Pavel

maj: Martínek Bohumil

 

Psi – třída  pracovní

Dobrá  

GAR Blami od Živce

* 08. 04. 04

66809

(IGNÁC od Řeky Lomnice – DORA Blami)

chov: Bláha Milan

maj: Bláha Milan ml.

 

Pes – třída vítězů

Výborná I, VTV, Oblastní vítěz 

ORAN u Heřmanova domu 

* 24. 04. 04

66881

(CHLUP od Petrboka – KESSY z Heřmanova domu)

chov: Heřman Josef

maj: Rajs Jakub

 

Feny – třída  dorostu

Nadějná

AJA od Dolanského mlýna

* 28.09.05

70597

(KARLOS uit de Commandeurs Hoeve –CEDRA z Volarenských hvozdů)

chov:Klait Miloslav ing.

maj: dtto

 

Fena – třída mladých

Výborná I. 

AKI ze Starých lesů

* 08.03.04

66338 

(OKAY od Řeky Lomnice- UXI od Petrboka)

chov: Moller Ladislav

maj: dtto

 

Výborná 

ALMA od Strážné skály

* 05. 06. 05

69603 

(CHUAN od Petrboka – KATJA od Vévody Huberta)

chov: Košan Pavel

maj: dtto

 

Výborná

ATTY od Kněžské skály

* 18.12.04

68394

(OSKAR Z Kubických lesů – EKY z Jeklíku)

chov: Jirásek Zdeněk

maj: dtto

 

Velmi dobrá

BĚLA Od Vlňáku

* 21. 04. 05

69245

(KAT z Husína – ULKA od Hůreckých hájů)

chov: Velíšek Čestmír

maj: Nejdl Josef MVDr.

 

Výborná III.

DAPHNE z Rozvadovské hájenky

* 04. 04. 2005

69317

(Ravnsager´s Aka-Osse Sut – Alča z Rozvadovské hájenky)

chov: Svoboda Radomír

maj: Pospíšil Jaroslav ing.

 

Výborná

DOLY Hvězda Šumavy

* 22. 04. 05

 69290

(Ravnsager´s Aka-Osse Sut – Aida z Řenecké hůrky)

chov:  Paleček Petr

maj: Hanzlík Václav

 

Velmi dobrá

IDA z Karlovarských Lachovic

* 14. 03. 05

69387

(SONET z Rydlewa – JELLY z Lachovic)

chov:Musil Karel

maj: dtto

 

Velmi dobrá 

KARENA od Vévody Huberta

* 25. 03. 05

69013 

(Ravnsager´s Aka-Osse Sut – Caravela od Vévody Huberta)

chov: Říha Tomáš

maj:Jeslínek  Josef

 

Velmi dobrá

KET od Petrboka

* 18..04. 05

69211

(Chlup od Petrboka – Xara od Petrboka)

chov: Petrboka Ivan

maj: Viták Roman

 

Výborná IV.

LEDA od Petrboka

* 29. 04. 05

69393

(IRO od Petrboka – Megi od Petrboka)

chov: Petrboka Ivan

maj: dtto

 

Výborná II.

MAJDALENKA od Vévody Huberta

* 11. 05. 05

69339

(Ravnsager´s Aka-Osse Sut – KARIN od Vévody Huberta)

chov: Říha Tomáš

maj: dtto

 

Velmi dobrá

RIJEKA od Vévody Huberta

* 22. 05. 05

 69411

(KAT z Husína – TAMPA od Vévody Huberta)

chov:   Říha Tomáš

maj: Sobota Josef

 

 Dospělé feny nezaznamenány

 

Drsnosrstí trpasličí – ing. Temr Jaroslav

Psi - třída otevřená

Výborná I, VTO, Oblastní vítěz

IR od Zámiše

* 02. 02. 05

68669 

(LIK z Przystani Wodniackiej – HERRY Moravia Rex)

chov: Suchá Alena

maj: Stejskal Karel

 

Feny - třída mezitřída

Výborná I., VTMz

ELISCHA od Vévody Huberta

* 13. 07. 04

67677 

(ONTARIO v.d.Gass-Junior – AMANDA od Vév.Huberta)

chov: Tomáš Říha

maj: Radek Želina

 

Výborná II,

GWENDOLYN z Dianina revíru

* 03.06.04

 67342

(IONT od Vévody Huberta – HANNI od Vévody Huberta)

chov: Říhová Alena

maj: dtto

 

Feny – třída vítězů

Výborná I., VTV, Oblastní vítěz

CHŇAPINKA Valentinka

* 18. 05.03

 65088

(Sinjoor v.d. Stoofhoeve – Twinky Kalokagathia

chov: Benediktová Kateřina

maj: Badejová Romana MUDr.

 

  

Drsnosrstí králičí – ing. Jaroslav Temr

Fena – třída mladých

Výborná I, VTM

CRUELLA de Ville Vitoraz 

* 26.06.05

69851

(HANNES vom Gesselner Feld – NANA d´Enfer - Vitoraz)

chov: Bušta Jan Ing.

maj:  Želina Radek

 

Zaznamenala Hana Spalová