Mezinárodní výstava psů v Salcburku

Internationale Rassehunde-Ausstellung Salzburg

Sobota 12. května 2006

Obsah

Jezevčíci na výstavě
Jezevčíci v závěrečných soutěžích
Přehled výsledků

DLOUHOSRSTÍ JEZEVČÍCI

DRSNOSRSTÍ JEZEVČÍCI

HLADKOSRSTÍ JEZEVČÍCI

JEZEVČÍCI NA VÝSTAVĚ

Mezinárodní výstava psů (Internationale Rassehunde-Ausstellung) se konala na výstavišti Messezentrum v rakouském Salcburku (Salzburg) o víkendu 12. a 13. května 2006. Skupina 4 FCI v Rakousku přichází na řadu tradičně v sobotu.

Vystavovatelé přihlásili celkem 68 jezevčíků z Rakouska (AT) a také z České republiky (CZ), Francie (FR), Itálie (IT) a Německa (DE).

JEZEVČÍCI PODLE STÁTŮ

Stát

Počet jezevčíků

Rakousko (AT)

31

Česká republika (CZ)

9

Francie (FR)

10

Itálie (IT)

2

Německo (DE)

16

Celkem

68

Nejvíce byli zastoupeni drsnosrstí standardní jezevčíci (24 jedinců), o více než polovinu méně vystavovatelé přihlásili drsnosrstých trpasličích (11). Naopak nejméně bylo hladkosrstých malých rázů (1 králičí a 1 trpasličí).

Oba rozhodčí, manželé Osterwalderovi, přijeli ze Švýcarska. Hladkosrsté a dlouhosrsté jezevčíky hodnotila Sylvie Osterwalder.

JEZEVČÍCI V KRUZÍCH PODLE RÁZŮ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, Švýcarsko (CH)

Kruh číslo 6

Ráz

Celkový počet účastníků

Účastníci z České republiky

Jezevčík hladkosrstý trpasličí

1

0

Jezevčík hladkosrstý standardní

9

5

Jezevčík hladkosrstý králičí

1

1

Jezevčík dlouhosrstý trpasličí

7

2

Jezevčík dlouhosrstý standardní

9

0

Jezevčík dlouhosrstý králičí

2

1

Drsnosrsté jezevčíky posuzoval Robert Osterwalder.

JEZEVČÍCI V KRUZÍCH PODLE RÁZŮ

Rozhodčí: Robert Osterwalder, Švýcarsko (CH)

Kruh číslo 7

Ráz

Celkový počet účastníků

Účastníci z České republiky

Jezevčík drsnosrstý trpasličí

11

0

Jezevčík drsnosrstý standardní

24

0

Jezevčík drsnosrstý králičí

4

0

Obecné informace o Mezinárodní výstavě psů můžete nalézt na internetových stránkách Österreichischer Kynologenverband nebo Kynologischer Verein für das Land Salzburg.

JEZEVČÍCI V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH

Vítězem skupiny 4 (Best of Group, BOG) se stala drsnosrstá standardní fena XARA von Rauhenstein (majitelka Marlies Müller, Coburg, DE).

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

Přehled výsledků obsahuje hodnocení všech jezevčíků tak, jak se nám je podařilo opsat z výsledkových tabulí u obou kruhů.

JEZEVČÍK HLADKOSRSTÝ TRPASLIČÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Výborný 1

Best of Breed (BOB)

Celkem 1

DUSTY vom Rosengarten

Psi
Třída OTEVŘENÁ
DUSTY vom Rosengarten * 22. 03. 2003 O.: WHOOLEY von der Kaiserlinde

M.: CINDY vom Rosengarten
Výborný 1 Ch.: Schneidereit Manfred a Christa
CACA, CACIB, BOB M.: Schneidereit Manfred, Rosenheim, DE
 

JEZEVČÍK HLADKOSRSTÝ STANDARDNÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Výborný

5

Velmi dobrý

2

Nenastoupil (a), nepřítomen (a)

2

Best of Breed (BOB)

Celkem

9

IPPOLITO di Casa Porta

Psi
Třída MLADÝCH
GAUNER vom Stierling * 12. 06. 2005 O.: JACKPOT vom Nord Wine
  M.: ENJA vom Stierling
Nenastoupil Ch.: Königsberger Herbert
  M.: Übetsroider Andreas, Nussdorf, AT
  Hnědý s pálením. Pro zdravotní indispozici do kruhu nenastoupil.
 
IPPOLITO di Casa Porta * 16. 02. 2005 O.: Arthur

M.: Beverly
Výborný 1 Ch.: Del Signore Mario
Jugendbester M.: Del Signore Mario, Poggio, IT
BOB Černý s pálením. JCh. SLO atd. Chovatelská stanice di Casa Porta.
 
ROBIN z Poschingeru * 23. 12. 2004 O.: Delbrüggers ENNO

M.: DAFFY z Havlínského vrchu
Výborný 2 Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír
  M.: Nechvátal Tomáš, Praha 4, CZ
  Červený. JCh. CZ.
 
Třída OTEVŘENÁ
DARK BOY Miadroza * 17. 01. 2004 O.: TAROT z Hetmańskiej Stanicy
  M.: BETY z Údolí mamutů
Velmi dobrý 1 Ch.: Žára Zdeněk
  M.: Nechvátal Tomáš, Praha 4, CZ
  Černý s pálením.
Feny
Třída MLADÝCH
GIBSI vom Stierling * 12. 06. 2005 O.: JACKPOT vom Nord Wine
  M.: ENJA vom Stierling
Velmi dobrá 1 Ch.: Königsberger Herbert
  M.: Königsberger Herbert, Lamprechtshausen, AT
  Hnědá s pálením.
 
UNITA Vospet * 24. 03. 2005 O.: GREGORY Fino Bohemia, CZ
  M.: JAGA Eben-Ezer, CZ
Nepřítomna Ch.: Vostrý Petr, CZ
  M.: Herrnhofer Siegfried, Althofen, AT
  Fenka z českého chovu se v kruhu bohužel neobjevila.
 
MEZITŘÍDA
REBECA z Poschingeru * 23. 12. 2004 O.: Delbrüggers ENNO

M.: DAFFY z Havlínského vrchu
Výborná 1 Ch.: Filípkovi Marie a Vladimír
CACA M.: Filípková Marie, Praha 5, CZ
CACIB Červená. Chovatelská stanice z Poschingeru.
 
Třída OTEVŘENÁ
CORA ze Zábřežské olšiny * 01. 11. 2002 O.: EDEN Fino

M.: HERTA z Havlínského vrchu
Výborná 1 Ch.: Vitásek Herbert
CACA M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ
  Červená. Splnila podmínky pro Ch. AT. Chovatelská stanice ze Zelené mýtiny.
 
Třída PRACOVNÍ
PATTY z Kozíčku * 02. 01. 2004 O.: VIKY z Kozíčku
  M.: LESSY od Stanovského
Výborná 1 Ch.: Coufal Jan
CACA M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ
    Červená. Chovatelská stanice ze Zelené mýtiny.
 

JEZEVČÍK HLADKOSRSTÝ KRÁLIČÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Velmi dobrý

1

Best of Breed (BOB)

Celkem

1

není

Psi
Třída MLADÝCH
BOKER TOV of Bar-Lotta * 27. 01. 2005 O.: Midernochs DZEKI MS
  M.: LUNAR LIONESS Pup Dachshaus
Velmi dobrý 1 Ch.: Katsman Marina
  M.: Johanová Denisa, Zdice, CZ
 

JEZEVČÍK DLOUHOSRSTÝ TRPASLIČÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Výborný

4

Velmi dobrý

2

Nenastoupil (a), nepřítomen (a)

1

Best of Breed (BOB)

Celkem

7

WINNER della Canterana, CZ

Psi
Třída OTEVŘENÁ
QUICK Klamap Debra * 20. 10. 2002 O.: ROBIN de Nanthorn

M.: YPSY vom Zoll
Výborný 1 Ch.: Prokůpková Marie, CZ
CACA, CACIB M.: Morocutti Heide, Lassnitzhöhe, AT
 
TRAFALGAR du Sasia * 03. 01. 2002 O.: ONLY v. d. Wijsterhoeve
  M.: SANDRA z Debry
Nepřítomen Ch.: Broca Jean Pierre
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
Třída PRACOVNÍ
ZERO z Těšínovských buků * 28. 08. 2000 O.: WINNER della Canterana
  M.: ANGIE z Tallenbergu
Velmi dobrý 1 Ch.: Sobolík Václav
  M.: Sobolík Václav a Růžičková Silvie, Praha 4, CZ
 
Třída VETERÁNŮ
WINNER della Canterana * 27. 01. 2005 O.: NELSON van de Wijsterhoeve

M.: CHARLESTON della Canterana
Výborný 1 Ch.: Giannini Daniela
BOB M.: Růžičková Silvie MVDr., Praha 4, CZ
Feny
Třída MLADÝCH
AKASHA des Appalahuacs * 02. 06. 2005 O.: TRAFALGAR du Sasia
  M.: TOSCANE de la Voute Azuree
Velmi dobrá 1 Ch.: Friedmann Betty
  M.: Friedmann Betty, Cachan, FR
 
Třída OTEVŘENÁ
STELLA Fa-Dy * 17. 10. 2001 O.: WINNER della Canterana, CZ

M.: CHERYL Kartuš, SK
Výborná 1 Ch.: Fridrichová Marcela Ing., SK
CACA, CACIB M.: Morocutti Heide, Lasnitzhöhe, AT
 
UMBRELLA de l’Oree des Heures Claires * 26. 07. 2003 O.: TRAFALGAR du Sasia

M.: REINE VICTORIA de la Voute Azuree
Výborná 2 Ch.: Binios-Legrand Yannis
Res. CACA, Res. CACIB M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 

JEZEVČÍK DLOUHOSRSTÝ STANDARDNÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Výborný 8

  

Velmi dobrý 1

Best of Breed (BOB)

Celkem 9

YUKON von der Weidewiese

Psi
Třída MLADÝCH
CARLO vom Wolfsholz * 17. 04. 2005 O.: UPSI von der Weidewiese
  M.: OLIVIA von Edlem Gemüt
Výborný 3 Ch.: Roth Erich
  M.: Blahovec Karin, Steyr, AT
 
IBO ab Vedunia * 08. 03. 2005 O.: PARISS de la Voute Azuree
  M.: REMI von der Treuen Liebelei
Výborný 2 Ch.: Herczeg Barbara a Kurt
  M.: Herczeg Kurt a Barbara, Wien, AT
 
PEDRO zur Adklerklaue * 24. 04. 2005 O.: ZEUS vom Rainerschlössl
  M.: GALA zur Adlerklaue
Výborný 1 Ch.: Tischhart Elfriede
CACA M.: Tischhart Elfriede, Villach, AT
 
Třída PRACOVNÍ
YUKON von der Weidewiese * 23. 09. 2004 O.: METAXA von der Taunushöhe

M.: TONJA von der Weidewiese
Výborný 1 Ch.: Pusch Anja
CACA, CACIB, BOB M.: Pusch Anja, Ahorn, DE
Feny
Třída MLADÝCH
ADELE von der Weidewiese * 17. 06. 2005 O.: METAXA von der Taunushöhe
  M.: OMIRA von der Weidewiese
Výborná 1 Ch.: Pusch Anja
Jugendbester M.: Pusch Anja, Ahorn, DE
 
HERMINE ab Vedunia * 08. 03. 2005 O.: VEJ vom Steffelstamm
  M.: WENDI von der Treuen Liebelei
Výborná 2 Ch.: Herczeg Barbara a Kurt
  M.: Herczeg Kurt a Barbara, Wien, AT
 
Třída OTEVŘENÁ
ALLEGRA ab Vedunia * 20. 10. 2000 O.: QUACKS vom Töschbusch
  M.: REMI von der Treuen Liebelei
Velmi dobrá 3 Ch.: Herczeg Barbara a Kurt
  M.: Herczeg Kurt a Barbara, Wien, AT
 
ANINKA vom Schachenwald * 09. 07. 2003 O.: PERCY von der Weidewiese
  M.: HELLO DOLLY von der Marshall Höhe
Výborná 2 Ch.: Wittmann-Molz Brigitte
Res. CACA, Res. CACIB M.: Wittmann-Molz Brigitte, Feldkirchen, AT
 
ANKA vom Schachenwald * 09. 07. 2003 O.: PERCY von der Weidewiese
  M.: HELLO DOLLY von der Marshall Höhe
Výborná 1 Ch.: Wittmann-Molz Brigitte
CACA, CACIB M.: Wittmann-Molz Brigitte, Feldkirchen, AT

Vlevo Res. CACA, Res. CACIB ANINKA vom Schachenwald. Vpravo CACA, CACIB ANKA vom Schachenwald

 

JEZEVČÍK DLOUHOSRSTÝ KRÁLIČÍ

Rozhodčí: Sylvie Osterwalder, CH

Kruh číslo 6

Výborný

2

Best of Breed (BOB)

Celkem

2

MEJA Piccolo Gitano, CZ

Feny
Třída OTEVŘENÁ
BONARDA Detta la Prof * 15. 02. 2004 O.: DINGO z Debry
  M.: RUTTA della Malventa
Výborná 1 Ch.: Ostapenko Svetlana
CACA, res. CACIB M.: Cevasco Laura, Genova (Janov), IT
 
Třída PRACOVNÍ
MEJA Piccolo Gitano * 01. 09. 1999 O.: CHUAN z Debry

M.: TANIKA Trias
Výborná 1 Ch.: Hofmannová Olga
CACA, CACIB, BOB M.: Vocetka Josef, Praha 8, CZ
 

JEZEVČÍK DRSNOSRSTÝ TRPASLIČÍ

Rozhodčí: Robert Osterwalder, Švýcarsko (CH)

Kruh číslo 7

Výborný 5  
Odstoupil z posuzování (a) 2
Nepřítomen (a) 4

Best of Breed (BOB)

Celkem 11

FLASH vom Brennberg

Psi
Třída MLADÝCH
ALEXANDRE LE GRAND de l’Oree des Heures Claires * 14. 02. 2005 O.: RANGE ROVER de la Voute Azuree
  M.: TRAVIATA de la Voute Azuree
Nepřítomen Ch.: Binios-Legrand Yannis
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
DANIEL vom Linteler-Forst * 28. 06. 2005 O.: MARIO von Weyden
  M.: PETRA vom Linteler-Forst
Výborný 1 Ch.: Engel Dieter
Jugendbester M.: Müller Marlies Dr., Coburg, DE
 
Třída OTEVŘENÁ
FLASH vom Brennberg * 16. 03. 2003 O.: XARE vom Brennberg
  M.: LONY vom Rainerschlössl
Výborný 1 Ch.: Häusl Helga
CACA, CACIB, BOB M.: Riss Christiane, Nürnberg (Norimberk), DE
 
RANGE ROVER de la Voute Azuree * 10. 05. 2000 O.: LOGO de la Voute Azuree
  M.: LOUNA II de la Voute Azuree
Odstoupil z posuzování Ch.: Daudier Colette
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
VASSILI de l’Oree des Heures Claires * 16. 03. 2004 O.: N’IMPOSTEUR de la Voute Azuree
  M.: NOISILLE de la Voute Azuree
Odstoupil z posuzování Ch.: Binios-Legrand Yannis
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
Třída PRACOVNÍ
MOGLI vom Wiadmannsheil * 31. 05. 2003 O.: FICTION RANDEE Vitoraz
  M.: PETULIA della Canterana
Výborný 1 Ch.: König / Hirschhofer
CACA, Res. CACIB M.: König Christian a Martina, Stoob, AT
Feny
Třída MLADÝCH
AMAZONE de l’Oree des Heures Claires * 03. 07. 2005 O.: N’IMPOSTEUR de la Voute Azuree
  M.: PAOLA du Haut Manout Loume
Nepřítomna Ch.: Binios-Legrand Yannis
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
LUZI von Eichenstock * 28. 06. 2005 O.: CICO von der Walderklause
  M.: GINDA von Eichenstock
Výborný 1 Ch.: Hauser Max
Jugendbester M.: Roth Antoinette a Erich, Gosau am Dachstein, AT
 
Třída OTEVŘENÁ
MELISSA vom Wiadmannsheil * 31. 05. 2003 O.: FICTION RANDEE Vitoraz
  M.: PETULIA della Canterana
Výborný 1 Ch.: König / Hirschhofer
CACA, CACIB M.: König Christian a Martina, Stoob, AT
 
RAMATUELLE de l’Oree des Heures Claires * 06. 08. 2000 O.: PARCEVAL de l’Oree des Heures Claires
  M.: OCTOPUSSY de l’Oree des Heures Claires
Nepřítomna Ch.: Binios-Legrand Yannis
  M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 
Třída PRACOVNÍ
MÜCKE von der Hasensasse * 12. 05. 2004 O.: TROLL von der Cronenweide
  M.: RAUTE von der Cronenweide
Nepřítomna Ch.: Lettner Michaela
  M.: During Claudia, Berlin (Berlín), DE
 

 

JEZEVČÍK DRSNOSRSTÝ STANDARDNÍ

Rozhodčí: Robert Osterwalder, Švýcarsko (CH)

Kruh číslo 7

Výborný

10

 
Velmi dobrý

8

Neposouzen (a)

2

Nepřítomen (a)

4

Best of Breed (BOB), Best of Group (BOG)

Celkem

23

XARA von Rauhenstein

Psi
Třída MLADÝCH
BALU von der Zirbenleiten * 17. 04. 2005 O.: JOY von Rauhenfeld
  M.: HENNIE von Rauhenfeld
Velmi dobrý Ch.: Hartmann Margareta
  M.: Hartmann Margareta, Graz, AT
 
INGO von Sheuren * 05. 07. 2005 O.: FELIX von Osterwede
  M.: AGI von Scheuren
Výborný 1 Ch.: Hochradl Johann
Jugendbester M.: Hochradl Georg, Handerberg, AT
 
XANDRO von Rauhenstein * 07. 04. 2005 O.: Ravnsager’s AKA-OSSE SUT
  M.: LARA von Rauhenstein
Nepřítomen Ch.: Müller Marlies Dr.
  M.: Seedorf Jutta, Forchheim, DE
 
XANTOS von Rauhenstein * 07. 04. 2005 O.: Ravnsager’s AKA-OSSE SUT
  M.: LARA von Rauhenstein
Výborný 2 Ch.: Müller Marlies Dr.
  M.: Müller Marlies Dr., Coburg, DE
 
XARI von Rauhenstein * 07. 04. 2005 O.: Ravnsager’s AKA-OSSE SUT
  M.: LARA von Rauhenstein
Výborný 3 Ch.: Müller Marlies Dr.
  M.: Topel Dirk, Reitrain, DE
 
MEZITŘÍDA
OTHELLO vom Moosbachtaal * 23. 09. 2004 O.: JANUS vom Fränkelsgrund
  M.: CILLY vom Spellersiek
Velmi dobrý 1 Ch.: Denk Hans Mag.
  M.: Günther Werner, Aurach am Hongar, AT
 
Třída PRACOVNÍ
BORIS vom Linteler-Forst * 22. 11. 2004 O.: DJ della Vel Vezzeno
  M.: ISOLDE vom Linteler-Forst
Výborný 1 Ch.: Engel Dieter
CACA, CACIB M.: Müller Marlies Dr., Coburg, DE
 
GUSTL vom Stollwitz * 30. 05. 2004 O.: HOPPEL von der Hardt-Höhe
  M.: BERTA von Stollwitz
Velmi dobrý 2 Ch.: Schupp Günther DKFM Dr. a Lydia
  M.: Grömer-Herzog Rosina, Werfen, AT
 
Feny
Třída MLADÝCH
ANNA vom Gromwald * 13. 06. 2005 O.: TILL von Rauhenstein
  M.: INKA vom Läwen von Aspern
Neposouzena Ch.: Vlasich Elisabeth
  M.: Vlasich Elisabeth, Wien (Vídeň), AT
 
IRIS von Scheuern * 05. 07. 2005 O.: FELIX von Osterwede
  M.: AGI von Scheuern
Velmi dobrá 3 Ch.: Hochradl Johann
  M.: Hochradl Johann, St. Georg A. F., AT
 
JANKA vom Tannenbruch * 18. 06. 2005 O.: CHAMP von Camman
  M.: HERTA vom Tannenbruch
Neposouzena Ch.: Fritz Waldemar
  M.: Reiter Klaus, Alsbach, DE
 
PIA vom Tristanshof * 03. 05. 2005 O.: DRAGO von Scheuern
  M.: OTTILIE vom Tristanhof
Nepřítomna Ch.: Hackl Ursula
  M.: Hackl Ursula, Katsdorf, AT
 
QUENTA von Rauhenfeld * 27. 06. 2005 O.: TILL von Rauhenstein
  M.: GUNDL von Rauhenfeld
Velmi dobrá 2 Ch.: Krug Hans Lorenz
  M.: Stubits Eduard, Güssing, AT
 
XARA von Rauhenstein * 07. 04. 2005 O.: Ravnsager’s AKA-OSSE SUT
  M.: LARA von Rauhenstein
Výborná 1 Ch.: Müller Marlies Dr.
Jugendbester, BOB, BOG M.: Müller Marlies Dr., Coburg, DE
 
MEZITŘÍDA
ANSCHI vom Brunner Gebirge * 28. 09. 2004 O.: CHARLES vom Ahlensee
  M.: IRA vom Löwen von Aspern
Velmi dobrá 1 Ch.: Rumpf Gerhard
  M.: Schaufler Karin, Wien (Vídeň), AT
 
LIANE vom Scheiterbach * 15. 06. 2004 O.: CENTUS von der Silberburg
  M.: DOLLY vom Scheiterbach
Velmi dobrá 2 Ch.: Graf Hans
  M.: Graf Johann, Munderfing, AT
 
Třída OTEVŘENÁ
ALBA von Tegernsee * 30. 05. 2004 O.: HARRY vom Tannet
  M.: VESTA
Výborná 1 Ch.: Topel Dirk
CACA M.: Topel Dirk, Reitrain, DE
 
ANTONIA vom Luftchloss * 16. 10. 2003 O.: YANKO vom Rosengrund
  M.: INKA vom Finsterbach
Nepřítomna Ch.: Lang Renate
  M.: Lang-Belza Renate, Mannersdorf, AT
 
HENNIE von Rauhenfeld * 23. 08. 2002 O.: CLAUS vom Linteler-Forst
  M.: BIANCA van Pölöskei
Výborná 2 Ch.: Krug Hans Lorenz
Res. CACA M.: Hartmann Margareta, Graz, AT
 
TINKA von Hummelbrunn * 02. 07. 2003 O.: DON vom Moosbachtal
  M.: MAUSI von Hummelbrunn
Výborná 3 Ch.: Götschhofer Alois
  M.: Ulrich Christiane Mag., Salzburg (Salcburk), AT
 
Třída PRACOVNÍ
ANNABEL vom Radauerhof * 09. 05. 2004 O.: DRAGIO von Scheuern
  M.: NICOLETTA vom Tristans Hof
Velmi dobrá 3 Ch.: Radauer Franz
  M.: Sax Franz, Feldkirchen / M., AT
 
JESSY von der Salzachau * 19. 04. 2004 O.: MORITZ vom Wasenstein
  M.: BELLA von der Salzachau
Výborná 2 Ch.: Maier Josef
  M.: Putz Anton Ing., Ebensee, AT
 
YELLA vom Linteler-Forst * 28. 08. 2004 O.: PUMA de la Plaine aux Grands Cerfs
  M.: SONJA von der Ostalb
Výborná 1 Ch.: Engel Dieter
CACA, CACIB M.: Müller Marlies Dr., Coburg, DE
 
Třída ŠAMPIONŮ
KOBOLT’S BETTE MIDLER * 14. 05. 2002 O.: PIEFKE vom Odinsee
  M.: TANIA z Lubrzanskiej
Nepřítomna Ch.: Pohle Doreen
  M.: Kobalt Karin, Berlin (Berlín), DE

JEZEVČÍK DRSNOSRSTÝ KRÁLIČÍ

Rozhodčí: Robert Osterwalder, Švýcarsko (CH)

Kruh číslo 7

Výborný

2

 
Velmi dobrý

1

Neposouzen (a)

1

Best of Breed (BOB)

Celkem

4

UNTER DEN LINDEN de l’Oree des Heures Claires

Psi
MEZITŘÍDA
ODILO vom Brennberg * 01. 10. 2004 O.: CASPER vom Rödelberg
  M.: MANOU vom Heidemoor
Velmi dobrý 1 Ch.: Häusl Helga
  M.: Köhler Claudia, Hemau, DE
 
Třída OTEVŘENÁ
UNIK de l’Oree des Heures Claires * 09. 01. 2003 O.: N’IMPOSTEUR de la Voute Azuree
  M.: NOISILLE de la Voute Azuree
Výborný 1 Ch.: Binios-Legrand Yannis
CACA, Res. CACIB M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
Feny
Třída MLADÝCH
AISCHA vom Rainerschlössl * 02. 07. 2005 O.: LAGO vom Rainerschlössl
  M.: ZITA vom Rainerschlössl
Neposouzena Ch.: Czibula Walter
  M.: Trestl Alexandra, Gänsendorf, AT
 
Třída OTEVŘENÁ
UNTER DEN LINDEN de l’Oree des Heures Claires * 09. 01. 2003 O.: N’IMPOSTEUR de la Voute Azuree
  M.: NOISILLE de la Voute Azuree
Výborný 1 Ch.: Binios-Legrand Yannis
CACA, CACIB, BOB M.: Binios-Legrand Yannis, Foncquevillers, FR
 

Děkuji Denise Johanové a Marii Filípkové za spolupráci a pomoc při shromažďování výsledků.

Text: Tomáš Nechvátal

Fotografie: Jaroslav Nechvátal
Denisa  Johanová