Světová výstava Poznaň 9.-12.11.2006

Držitelé titulu BOB


hladkosrstý standard -  Kan Trace BAD LUCK

 
dlouhosrstý standard - METAXA v.d. Taunushöhe

 
drsnosrstý standard - Tres Pinhieros TREBOR - BIG


hladkosrstý trpasličí - KARL SMART Sundsdal`s

 
dlouhosrstý trpasličí - ULAN della Canterana

 
drsnosrstý trpasličí - MARJUANA del Gotha - II.BOG

 
hladkosrstý králičí - TRESOR v.d. Stoofhoeve

 
dlouhosrstý králičí - RAVEL Klamap Debra (CZ)

  
drsnosrstý králičí -
NO BRAIN NO HEADACHES Del Gotha

 

Výsledky výstavy (světoví vítězové a světoví vítězové mladých zde):
http://www.worlddogshow2006.pl/wyniki/wyniki.php?gr=4

Několik fotek dlouhánů na stránkách chov. stanice Daks-Veg-As (za odkaz děkuji D. Karaskovi)
http://www.daksvegas.narod.ru/world2006/

Oskenované výsledky hladkosrstých standardů na ruských stránkách (odkaz zaslala M. Stanovoi)
http://taksanw.borda.ru/?1-1-0-00000024-000-120-0

Další odkaz na ruské stránky - hladkosrstí standardní psi, tentokrát od Galiny Makovei
http://taksochki.narod.ru/poland_1.html

Katalog dlouhosrstých miniaturních jezevčíků s několika výsledky naleznete na stránkách chov. stanice EUPATRID J. Vocetky:  Z VÝSTAV
 

Výsledky českých psů zde
 

Světová výstava Poznaň – 09. 11. 2006 – dlouhosrstí standardní – rozhodčí Elisabeth Rhodin (Švédsko)

Psi - třída štěňat

2. v pořadí, výborná

Vaivita BOLSHOY KUSH

* 26. 02. 2006

 Rusko

(OGAR z Města Albrechtic – Vaivita CHARUJUSCHAJA LEGENDA)

chov: G.V. Makovey

maj: A.A. Danilin

Katalogové číslo: 10783, červená

3. v pořadí, výborná

ED Slodki Urwis

* 20. 03. 2006

 Polsko

(VEST Amery – ALISON von Cranger Tor)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Aleksandra Chmielewska

KTČ: 10784, červená

1. v pořadí, výborná,  nejlepší štěně plemene

UNIQUE iz Severnoi Stolitsy

* 23. 02. 2006

 Rusko

(ZINO vom Wenzelhof – ORCHIDEA)

chov: A. U. Balashova

maj: Natalia Nadei

 KTČ: 10785, černá s pálením

Psi – třída mladých

5. v pořadí, výborná

ALIBABA von Vosecky

* 15. 12. 2005

Česko 

(Tranevang Cy. ZEPHYRTAX – KETY ze Rpetské stráně)

chov:  Blanka Chrzová

maj: Blanka Chrzová

KTČ: 10786, červená

 

APSIK Lukrowy Pierniczek

* 30. 09. 2005

 Polsko

(CARELLI Światlodyck – INKA YXZ)

chov: Magdalena Orlowska

maj: Ewa Michniewicz

 KTČ: 10787, červená

 

ASTOR

* 14. 01. 2006

 Srbsko

(??? - ???)

chov: Tatjana Miljanovič - Kravič

maj: Tatjana Miljanovič - Kravič

KTČ: 10788, červená

3. v pořadí

 

BISMARK vom Lehhof

* 08. 11. 2005

Německo 

(QUENDOLIN vom Lehhof – PAULINE vom Lehhof)

chov: Andreas Tornau

maj: Andreas Tornau

KTČ: 10789, červená

4. v pořadí

ELLIOT of Mister Quincy

* 28. 08. 2005

Belgie 

(APPIE of Mister Quincy – CHARIS of Mister Quincy)

chov: Alfons + Mariane Poels-Maes

Maj: Rita Vangeel

 KTČ: 10790, červená

 

Sensatsia Pitera GLAVNIY KOZIR

* 02. 11. 2005

Rusko

(Sir´s YARIS SILMARIL – Vaivita CHASTNAYA VECHERINKA)

chov: O.O. Spitsa

maj: A. A. Danilin

KTČ: 10791, černá s pálením

2. v pořadí

KULMINATSIA ZHANRA iz Severnoi Stolitsy

* 09. 07. 2005

 Rusko

(ZINO vom Wenzelhof – ELEGIYA iz Severnoi Stolitsy)

chov: A. Balashova

maj: Berlin T. Vadei

KTČ: 10792, černá s pálením

 

Lekoll Bobbi Sharm OBYKNOVENNOE CHUDO

* 04. 12. 2005

 Rusko

(ENZO v. Edlen Gemut – BRUNETKA iz Strany Grez)

chov: I. Lebedova

maj: Lebedova + Zenova

KTČ: 10793, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, světový vítěz mladých

Sensatsia Pitera VOROTILA

* 06. 07. 2006

 Rusko

(Ornbergets Jason - Lekoll Bobbi Sharm SHTUCHKA CHTO NADO)

chov: O.O. Spitsa

maj: A. L. Aminova

 KTČ: 10794, červená

Psi – mezitřída

2. v pořadí

 

ANDREAS vom Lehhof

* 14. 06. 2005

 Německo

(TESKO vom Lehhof – TARA vom Stroolbachtal)

chov: Andreas Tornau

maj: Andreas Tornau

KTČ: 10795, červená

3. v pořadí, výborná

JARED Amery

* 20. 06. 2005

 Litva

(WILKO von der Weidewiese – VANESSA Amery)

chov: Hana Spalová

maj: Jurgita Marauskaite

KTČ: 10796, červená

4. v pořadí, velmi dobrý

MILAN z Grodu Mentola

* 03. 03. 2005

 Polsko

(RIMINI z Turanskej Obory – AXA z Osiedla Kmity)

chov: Mariusz+ Wieslawa Mitko

maj: Mariusz+ Wieslawa Mitko

KTČ: 10797, mahagonová

1. v pořadí, vítěz třídy, CWC

ZAPHIR vom Lehhof

* 13. 06. 2005

Německo

(QUENDOLIN vom Lehhof –TORRESBELANA vom Lehhof)

chov: Andreas Tornau

maj: Danuta Berliňski - Hettwer

 KTČ: 10798, červená

Psi - třída otevřená

2. v pořadí

EFFEKT s Vishnevoy Roshi

* 11. 07. 2004

 Rusko

(ERIK s Vishnevoy Roshi – Sir´s ZEMFIRA)

chov: O. Alekseeva

maj: E.V. Tkachenko

KTČ: 10799, červená

 

Jahisarv PLUTO

* 21. 07. 2004

Estonsko

(Ahotorpan TOBLERONE – Jahisarv LULLY)

chov: Vello Kaido Kallavus

maj: Imre Tamkorv

KTČ: 10800, černá s pálením

 

Devil´s Red UDERCOVER AGENT

* 25. 12. 2003

Francie

(OSCEOLA von Lawranshome – PUS´HINKA von Lawranshome)

chov: Jean-Marie Saltzmann

maj: Jean-Marie Saltzmann

KTČ: 10801, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, CWC, r. CACIB

XANDER vom Lehhof

* 07. 04. 2004

Německo

(TOM vom Lehhof - TARA vom Stroolbachtal)

chov: Andreas Tornau

maj: Ulf Croll

KTČ: 10802, červená

3. výborný

YUKON von der Weidewiese

* 23. 09. 2004

Německo

(METAXA von der Taunushöhe – TONJA von der Weidewiese)

chov: Anja Pusch

maj: Anja Pusch

KTČ: 10803, červená

4. výborný

TCHIN-TCHIN van de Wijsterhoeve
 

* 10.12.2002

Francie

(Dino vom Felsenhugel - Loiret van de Wijsterhoeve)

chov:Piter den Reyer

maj: Emmanule Cossart

KTČ: 15011, červená

Psi - třída pracovní

4. v pořadí

BLOCK BUSTER Sensatsia Pitera

* 22. 08. 2004

Rusko

(Sir´s LEOBOLD ROSSO – Vaivita CHRASTNAYA VECHERINKA)

Chov: O.O. Spitsa

maj: A.L. Aminova

KTČ: 10804, červená

nedostavil se

DAGO z Misné

* 16. 03. 2004

Česko

(ČARDÁŠ z Lišačky – AJKA ze Žilinských strání)

chov: Zdeněk Volek

maj: Leila Maceckova ???

KTČ: 10805, červená

 

DAN z Końskeigo Raju

* 18. 06. 2004

Polsko

(IDOL z Końskeigo Raju – WENUS z Końskeigo Raju)

chov: Elžbieta Leszczak

maj: Joanne Zalaszewska

KTČ: 10806, červená

5. v pořadí, výborná

DIRK Amery

* 06. 09. 2003

Česko

(PERCY von der Weidewiese – VICTORIA Amery)

chov: Hana Spalová

maj: Hana Dvořáková

KTČ: 10807, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, CWC

Tekeltol GALANTNY KAVALER

* 16. 12. 2002

Rusko

(Tekeltol KAROL LVINOE SERDTSE – Tekeltol MILADY)

chov: A.A. Trubnikov

maj: G. N. Zaitseva

KTČ: 10808 , červená

2. v pořadí

MOZART von der Taunushöhe

* 18. 12. 2002

Německo

(FLORIAN von der Taunushöhe – JIL von der Taunushöhe)

chov: Heidrun Odenweller-Klügl

maj: Susanne Emrich

KTČ: 10809 , červená

 

NOBEL von der Taunushöhe

* 14. 09. 2004

Německo

(CÄSER von der Taunushöhe – HEIDRUN von der Taunushöhe)

chov: Heidrun Odenweller-Klügl

maj: Jens Witter

KTČ : 10810 , červená

 

RAUDI Kragujevacki As

* 06. 02. 2002

Srbsko

(Palicparti JOE – JODLI-MAZA od Sumarica)

chov: Mirko Markovic

maj: Mirko Markovic

KTČ: 10811, červená

3. v pořadí

Badamtam´s VIGLIONE

* 13. 12. 2004

Finsko

 

(Badamtam´s OLLE DOLE DOLF - Badamtam´s KAP D´AMBRE)

Chov: Paulina Sjöholm

Maj.: Ragnhild R. Kristiansen

KTČ: 10812, červená

 

 

Psi – třída šampionů

výborná

AJAX Slodki Urwis

* 11. 08. 2003

Polsko

(LUCIANO vom Wenzelhof – DUMKA z Olszewnicy)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Agata Pawlowska

KTČ: 10813, mahagonová

6. v pořadí

 

BEN vom Dorotheental

* 21. 02. 2002

Polsko

(SCHAMPUS vom Stefelstamm – XINDY vom Schwentinetal)

chov: Hejle Behrmann

maj: Barbara Zawisza

KTČ: 10814, červená

výborná

BENSON Slodki Urwis

* 02. 05. 2004

Polsko

(LUCIANO vom Wenzelhof- – DUMKA z Olszewnicy)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Anna Wdowczyk

KTČ: 10815, červená

4. v pořadí, výborná

 

CARELLI Swiatlodycz

* 17. 03. 2003

Polsko

(RIMINI z Turanskej obory – CHERRYLL Arvin Dvor)

chov: Malgorzata Mysaira

maj: Malgorzata Pawluczak

KTČ: 10816, červená

 

JOKER von den Rowdy´s

* 06. 11. 2001

Německo

(OLIVER von der Wijsterhoeve – DAISY von den Rowdy´s)

chov: U.B. Krause

maj: Kerstin Anna Appel

KTČ: 10817, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, Světový vítěz, BOB

METAXA von der Taunushöhe

* 18. 12. 2002

Německo

(FLORIAN von der Taunushöhe – JIL von der Taunushöhe

chov: Heidrun Odenweller-Klügl

Maj.: Peter Schneider

KTČ: 10818, červená

3. v pořadí

NILS von Charlottenhof

*26. 09. 2004

Německo

(GREGOR vom Rainerschössl – IVONNE  von Charlottenhof)

Chov: Z. G. Linzen

Maj.: E. M.  Gayk

KTČ: 10819, červená

 

OLIVER Redi

* 12. 06. 2003

Polsko

(Jar z Końskeigo Raju – DOXA Japonskie Zlocienie)

chov: Jagwiga Szewczyk

Maj: Krystyna Roztawicka-Mazurowska

 KTČ: 10820, červená

Velmi dobrý

SANTORINI Swiatlodycz

* 17. 04. 2004

Polsko

(RIMINI z Turanskej obory – CHERRYLL Arvin Dvor)

chov: Malgorzata Mysaira

maj: Anna Wdowczyk

KTČ: 10821 , mahagonová

2. v pořadí

TOM vom Lehhof

* 15. 12. 2002

Německo

(NINO vom Fensenhügel – PAULINE vom Lehhof)

chov: Andreas Tornau

maj: Andreas Tornau

KTČ: 10822, červená

5. v pořadí, výborná

 

XANTHOS Amery

* 11. 06. 2001

Česko

(IKAROS vom Rainerschlössl – SIA Amery)

chov: Hana Spalová

maj: Kališ Miroslav

KTČ: 10823 

 

YOSHI vom Michelsbrunner

* 08. 08. 2002

Německo

(UTZ vom Kleinen Troll – USCHIKA vom Fenselhügel)

chov: Wolfgang Michel Erksdorf

maj: Heidi Stahl

KTČ: 10824, červená

Psi - třída veteránů

1. v pořadí, vítěz třídy, nejlepší veterán v plemeni

FLORIAN von der Taunushöhe

* 25. 01. 1997

Německo

(Asko vom Kossaukamp – DEBBY vom Wenzelhof)

chov: Heidrun Odenweller-Klügl

maj: Heidrun Odenweller-Klügl

KTČ: 10825, červená

2. v pořadí

QUINTUS vom Kullerman

* 20. 07. 1998

Německo

(BILLY von Damsmühle – GERMAINE vom Aschenbach)

chov: Rita Bendin

maj: Karin Strauch

 KTČ: 10826, červená

Feny - třída štěňat

1. v pořadí

BLANKA du Chene Daniele

* 01. 05. 2006

Česko

(RISK-TOO du Bois der Trolls- REVE-D´AMOUR du Champ Bonnin)

chov: Alena Vedel

maj: Blanka Chrzová

KTČ: 10828, červená

Feny - třída mladých

 

ALLUMETTE de L´Ile Tudenn

* 04. 05. 2006

Francie

(TCHIN TCHIN van de Wijsterhoeve – REVE-D´AMOUR van de Wijsterhoeve)

Chov: Emmanuel Cossart

Maj: Emmanuel Cossart

KTČ: 10827, červená

3. v pořadí

 

ADELE von der Weidewiese

* 17. 06. 2005

Německo

(METAXA von der Taunushöhe- OMIRA von der Weidewiese)

Chov: Anja Pusch

Maj: Anja Pusch

KTČ: 10829, červená

 

ADŽANTA z Kastanowej Chatki

* 17. 10. 2005

Polsko

(BEN vom Dorotheental – LUCJA z Kastanowej Chatki)

Chov: Dorota Masiewizc

Maj: Dorota Masiewizc

KTČ: 10890, červená

 

AMIDALA vom Lehhof

* 16. 06. 2005

Německo

(TESKO vom Lehhof – TARA vom Stroolbachtal)

Chov: Andreas Tornau

Maj: Andreas Tornau

KTČ: 10831, červená

výborná

CARMELA Slodki Urwis

* 29. 10. 2005

Polsko

(CARELLI Swiatlodycz – DUMKA z Olszewnicy)

Chov: Malgorzata Pawluczak

Maj: Agnieszka Bielawska-Januszkiewicz

KTČ: 10832, červená

2. v pořadí, výborná

CARMEN Slodki Urwis

* 29. 10. 2005

Polsko

(CARELLI Swiatlodycz – DUMKA z Olszewnicy)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Dagmara Oraczewska

KTČ: 10833, červená

výborná

DEEDEE Slodki Urwis

* 09. 12. 2005

Polsko

(CARELLI Swiatlodycz – ARIELKA Slodki Urwis)

chov:  Malgorzata Pawluczak

maj: Marta Barra

KTČ: 10834, červená

výborná

DORI Slodki Urwis

* 09. 12. 2005

Polsko

(CARELLI Swiatlodycz – ARIELKA Slodki Urwis)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Renata Klimczak

KTČ: 10835, červená

 

Sensatsia Pitera GROZA LIS

* 02. 11. 2005

Rusko

(Sir´s YARIS SILMARIL – Vaivita CHRASTNAYA VECHERINKA)

Chov: O.O. Spitsa

maj: O. N. Ponomareva

KTČ: 10836, červená

 

KUZINA KOLOMBINA iz Severnoi Stolitsy

* 09. 07. 2005

Rusko

(ZINO vom Wenzelhof – ELEGIYA iz Severnoi Stolitsy)

Chov: A. Balashova

maj: Elizaveta Gonibesova

KTČ: 10837, černá s pálením

4. v pořadí

MARIHUANA s Vishnevoy Roshi

* 25. 01. 2006

Rusko

(VORONWE des Elfes Koriganes – SHIK Petersburg Morsisel)

chov: O. Alekseeva

maj: E.V. Tkachenko

KTČ: 10838, červená

 

Badamtam´s ZANZARIERA

* 01. 01. 2006

Finsko

(SARODEN Quattrocento - Badamtam´s QUIENQUIERA)

chov:  Paulina Sjöholm

maj: Anne Piiroinen

KTČ: 10839, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, nejlepší mladý jedinec v plemeni, světový vítěz mladých

Badamtam´s ZIZZANIA

* 01. 01. 2006

Finsko

(SARODEN Quattrocento - Badamtam´s QUIENQUIERA)

chov:  Paulina Sjöholm

maj: Paulina Sjöholm

KTČ: 10840, červená

 

Tekeltol ZVEZDNY KAPRIZ BARYNYA

* 25. 11.2005

Rusko

(Sensatsia Pitera BLOCK BUSTER – ZVEZDNY KAPRIZT iz Strany Grez)

Chov: A. A. Trubnikov

Maj.: A. A. Trubnikov

KTČ: 10841, červená

Feny – třída mezitřída

1. pořadí, vítěz třídy, Světový vítěz

Hound´s LADY MADONNA

* 13. 04. 2005

Švédsko

(FRANKANWEN SUNDANCE to Bronia – Hound´s Blümchen)

chov: Marie Gadolin

maj: Marie Gadolin

KTČ: 17842, červená

.2. v pořadí

Sensatsia Pitera VYSSHAYA PROBKA

* 06. 07. 2005

Rusko

(Ornbergets JASON – LEKOL BOBBI SHARM Stuchka Chto Nado)

chov: O.O. Spitsa

maj: O.O. Spitsa

 KTČ: 10843, červená

3. v pořadí

Badamtam´s WIGWAM BAM

* 20. 01. 2005

Finsko

(ZAOLOTOY IMPERIAL iz Strany Grez - Badamtam´s MIN FÖRSTE)

chov: Paulina Sjöholm

maj: Anne Piiroinen

 KTČ: 10844, , černá s pálením

Feny–třída otevřená

2. v pořadí

Luumusukan ANOUK

* 19. 04. 2004

Finsko

(Maastonakim PIKKU-ZEPPO – TASSEL-ZAIL´S IDA Ilosolmä)

chov: Anne Piiroinen

maj: Anne Piiroinen + Kokkonen K.

KTČ.: 10845, červená

5. v pořadí, výborná

 

 

DUNJA of Mister Quincy

* 25. 09. 2004

 Belgie

(METAXA von der Taunushöhe – YASMILA of Mister Quincy)

chov: Alfons + Mariane Poels-Maes

maj: Alfons + Mariane Poels-Maes

KTČ.: 10846, červená

 

GABRIELA SABATINI Teoria Spisku

* 30. 09. 2005

 Polsko

(Ben von Dorotheental – DAMA KAMELIOWA Mala Amatka)

chov:  Anna Kozlowska

maj: Anna Kozlowska

KTČ.: 10847, červená

 

GRILK vom Meyerhof

* 18. 07. 2003

 Německo

(SENDY von der Ilenlzuhle – CILLA vom Meyerhof)

chov:Anni Meyer 

Maj: Anni Meyer 

 KTČ.: 10848, červená

3. v pořadí

ORANSODA della Pennina

* 02. 04. 2003

 Itálie

(XIMICO della Canterana – FIAMMA della Pennina)

chov: Claudia Giaroli

maj: Martino Ivan di Leva

KTČ.: 10849, červená

4. v pořadí

SEVEN UP della Pennina

* 02. 04. 2003

 Itálie

(XIMICO della Canterana – FIAMMA della Pennina)

chov:  Claudia Giaroli

maj: Claudia Giaroli

KTČ.: 10850, červená

1. v pořadí, vítěz třídy, CWC

XILLI vom Lehhof

* 07. 04. 2004

 Německo

(TOM vom Lehhof - TARA vom Stroolbachtal)

chov: Andreas Tornau

maj: Andreas Tornau

 KTČ.: 10851, červená

Feny  - třída pracovní

2. v pořadí

Vaivita CHARUJUSCHAYA LEGENDA

* 19. 12. 2001

 Rusko

Sir´s LEOBOLD ROSSO – KRASAVITSA NOCH)

chov: G. Makovey

maj: G. Makovey

KTČ: 10852 , červená

1. v pořadí, vítěz třídy, CWC

Tekeltol DIVA LUBIMITSA FORTUNY

* 20. 06. 2004

 Rusko

(Sir´s YARIS SILMARIL – Tekeltol MYLADY)

chov: A. A. Trubnikov

A. A. Trubnikov

KTČ: 10853, červená

Feny - třída šampionů

1, v pořadí, vítěz třídy, CWC, r. CACIB, výborná

ARIELKA Slodki Urwis

* 11. 08. 2003

 Polsko

(LUCIANO vom Wenzelhof – DUMKA z Olszewnicy)

chov: Malgorzata Pawluczak

maj: Malgorzata Pawluczak

KTČ: 10854, červená

2. v pořadí, výborná

 

BELINDA von Charlottenhof

* 23. 12. 2002

 Německo

(VALENTINO vom Rainerschlössl – PIPPI von Charlottenhof)

chov: Mathias +Claudia Linzen

maj: Mathias +Claudia Linzen

 KTČ: 10855, červená

 

Vaivita CHUDESNAYA ZIMNAYA SKAZKA

* 19. 12. 2001

 Rusko

Sir´s LEOBOLD ROSSO – KRASAVITSA NOCH)

chov: G. Makovey

maj: N. Spesivtseva

KTČ: 10856, černá s pálením

 

DYMKA z Samotraki

* 17. 10. 2002

 Polsko

(SOKRATES Dlugie Cudo – ZUITA z Samotraki)

chov: Anna Samocka

maj: Anna Samocka

 KTČ: 10857,  černá s pálením

 

LUCJA z Kastanowej Chatki

* 04. 11. 2001

 Polsko

(PALOMINO della Canterana – RIGPA z Turanskej obory)

Chov: Dorota Masiewicz

Maj:  Dorota Masiewicz

KTČ: 10858 , červená 

4. v pořadí

Hound´s MÄDCHEN

* 27. 02. 2004

 Švédsko

(Mollekrogen´s B. S. Da´CAPO - Hound´s BLÜMCHEN)

Chov.: Marie Gadolin

maj: Marie Gadolin

KTČ: 10859, červená

 

MINETTE von der Taunushöhe

* 18. 12. 2002

 Německo

(FLORIAN von der Taunushöhe – JIL von der Taunushöhe)

Chov: Heidrun Odenweller-Klügl

maj: Georg Bringmann

 KTČ: 10860, červená

3. v pořadí

Badamtam´s QUINQUIERA

*

Finsko

((Badamtam´s FABIO FÖRSTI - Badamtam´s KAP D´AMBRE)

chov: Paulina Sjöholm

maj: Paulina Sjöholm

 KTČ: 10861, červená

 

TARA vom Stroolbachtal

* 04. 09. 1998

Německo

(BEN vom Fensenhügel – NORME von der Dormerhögte)

chov: Vinzenz Oelgemöller

maj: Andreas Tornau

 KTČ: 10862, červená

 

Shik Petersburg TERRA INKOGNITA

* 21. 08. 2002

Rusko

(Shik Petersburg NARKOTIK KAIF – Lekoll Bobbi Sharm BRENDA)

Chov.: K. E. Ryzhova

Maj.: T. G. Borisova

KTČ: 10863, červená

Fena –třída veteránů

1. v pořadí, vítěz třídy

ZUITA z Samotraki

* 13. 03. 1994

Polsko

(Chilli´s Flotte FOLMER – SIXA z Samotraki)

chov: Anna Samocka

maj: Anna Samocka

 KTČ: 10865, černá s pálením

 

 Vzhledem k tomu, že na Světové výstavě v Poznani nebyly výsledky zapisovány na tabuli, jsou zaznamenány výsledky v zadávaném pořadí švédskou rozhodčí, případně jsou uvedeny ocenění a tituly získané přímo od majitelů jednotlivých jedinců. Chybějící zveřejnění výsledků u jednotlivých psů je jedinou, ovšem velkou, kaňkou na jinak výborně připravené výstavě.  

Dlouhosrsté standardní zaznamenala: Hana   S p a l o v á

Ocenění výborný dále obdrželi jedinci (výsledky Galina   M a k o v e i):

Vaivita BOLSHOY KUSH - pes, tř. štěňat: 2 v poradi, vyborna 
(pes stál na třetím místě při vyhlášení, ale majitelka udává, že skončil druhý. Vzhledem k tomu, že se oficiální výsledky nikde nezapisovaly a v kruhu i při zapisování do posudkových listů občas vládl chaos, jsou vpodstatě možné obě varianty )

Sensatsia Pitera GLAVNIY KOZIR - výborný
Lekoll Bobbi Sharm OBYKNOVENNOE CHUDO -výborný
Sensatsia Pitera GROZA LIS - výborný
KUZINA KOLOMBINA iz Severnoi Stolitsy - výborný
Tekeltol ZVEZDNY KAPRIZ BARYNYA - výborný
Vaivita CHUDESNAYA ZIMNAYA SKAZKA - výborný

 

                                                                                                        
výsledky dlouhosrstých ruských psů doplnila Galina   M a k o v e i

Jezevčíci dlouhosrstí trpasličí :
-----------------------------------------

Psi : tř. mladých - umístění
V1., SV mladých - Magnus vom Altlander Teckel - Hof , maj. Detlefsen Klaus ( Německo )
V2., Adam Happy Krion , ch. Milan chyba ( CZ ), maj. E. Nowakowska ( Polsko )
V3., Quovadis v.d. Humboldtruh , maj. U. Puff ( Německo )
V4., Daks - Veg - As O´Henry , maj. Svetlana Baranova - Stokkmann ( Rusko )

čeští zástupci :
JCH. Cane di Amore Belle Amie
( V / 17 - bez pořadí )
JCH. Dan Klamap Debra ( V / 17 - bez pořadí )

Psi : tř. pracovní - umístění
V1., ?
V2.  CH. Zero z Těšínovských buků ( V2 / 7 )
V3., ?
V4., ?

další čeští zástupci ( bez pořadí )
Bleck - li z Debry
Every Euroman Kalokagathia Fai
Valdi Klamap Debra



Psi : tř. šampionů - umístění
V1., SV, BOB, 3.BIG - Ch. Ulan della Canterana - maj. D. Giannini ( Itálie )
V2., CH. Danny z Ostrožských jezer - maj. K. Prokůpková + T. Wastiaux ( Francie )
V3., ICH. Winner della Canterana - maj. MUDr. S. Růžičková ( CZ )
V4., CH. Unox 001 D ´Harcourt - maj. P. Douis ( Francie )

další čeští zástupci ( bez pořadí )
CH. Balů z Poodří ( V /13 )



Feny : tř. pracovní - umístění
V1., CWC - CH.Gaby vom Ellernhuegel , G.Bremer ( Německo )
V2., CH.Quabanka Dlugie Cudo , G. Zapletal ( Polsko )
V3., Aura ´s Sunshine Reggae , M. Sorensen + T. Holm ( Dánsko )
V4., CH. Zikurat Klamap Debra , L.Svobodová ( CZ )
V5., MCH. Belle Amie z Kozíčku , MUDr. S.Růžičková ( CZ )
V6., Buggy z Neratovické skalky , M.Štáfová ( CZ )


Feny : tř. šampionů - umístění
V1., CWC, SV - CH. Kobra Tetris ( Polsko )
V2., ?
V3., ?
V4., ?

- další čeští zástupci ( bez pořadí )
CH. Rosemary z Těšínovských buků ( V / 10 )
 

Výsledky : MUDr. Silva    R ů ž i č k o v á

Hladkosrstí trpasličí psi - výsledky
------------------------

Ml. Psi hl trp
V1. # 10942. Bauchal"s Norton 19.10.2005 (Bauchals Magic Woodoo x Bauchals Madonna Luis Veronica)

V2 #10935. Frasz Mini Golf 21.05.2005 (GG Dream Come True x D'Arisca Julietta)

V3. #10933. Tuvelunds Carsuo. 13.12.2005 (Naboco vom Rainerschlossl x Tuvelunds Bea)

V4. # 10940. Mini Golf Kurafu 18.06.2005 (Mini Golf Herodes x Mini Golf Gerda)

Prostřední psi hl trp
V1. # 10948. Frantzferdinand dei Pian dei Carpini 26.11.2004 (Kevin x Circus Raptorred)

V2 #10949. Grand-Prix De La Vie v.d.Stoofhoeve. 19.01.2005 (Questionmark v.d.Stoofhoeve x Dualis Loretta)


V3. #10946. Duchwood's Cut in Stone MS 18.01.2005 (Duchwoods Rave Review MS x Duchwoods Stepping Stone MS)


V4.#10947.Julila Exel 26.01.2005 (Buli Mini Rewia x Bella Juli Zlota)


Otevřená psi hl.trp
V1 ВОВ #10958. Karl Smart Sundsdals 18.07.2004 (Maxim vom Rainerschlossl x Caelestis Woman)

V2. # 10961. Salvadore Dali 22.07.2004 (Lisego Nosa Talisman Udachi x Norris)
V3.#10953. Chrezvichayny Posol iz Myshkinogo Doma 27.04.2005 (kaladium Vizavi Timofeychik x Ulianka iz Myshkinogo Doma)


V4. # 10962. Kerolain Ydgel Sudar d”Oro 11.03.2005 (Kerolain Ydgel Orfey x Model Zhannet

MVDr. Marika    S t a n o v o i
 

 

Jezevčíci v závěrečných soutěžích:

 
druhá nejlepší chovatelská skupina dne: dlouhosrstí standardi "v.d. Taunushöhe"


nejlepší skupina odchovů: 1.  ERCULES del Gotha,    2.  LORD TYTUS Brzdąc


nejelpší matka: 1. VANESSA ESPANIA Jylling`s

zde naleznete další výsledky čtvrtečních závěrečných soutěží:
http://www.worlddogshow2006.pl/wyniki_pl.php